LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Wyniki Otwartych Mistrzostw Hrubieszowa w Lekkiej Atletyce - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-06-19

14 czerwca na stadionie HOSiR odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Hrubieszowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w lekkiej atletyce.

Reklama

 

Tym razem, ze względu na zbliżający się koniec roku szkolnego, frekwencja nie dopisała i o tytuły Mistrza Miasta walczyli nieliczni uczniowie naszych szkół miejskich oraz z Horodła.

Najlepszych trzech zawodników i zawodniczek z każdej konkurencji otrzymało medale, a za najwartościowsze wyniki imprezy organizatorzy przewidzieli pamiątkowe puchary.

 

Poniżej pierwsze 3-jki z każdej konkurencji.

 

Szkoły Podstawowe

 

60m dziewcząt 
1. Oliwia Jowdiuk ZSM2 8.73
2. Martyna Panasiewicz ZSM1 9.12
3. Daria Panasiewicz ZSM1 9.42

60m chłopców
1. Mateusz Czerkawski ZSM2 8.53
2. Igor Nowosad ZSM1 9.14
3. Kacper Głowacz ZSM1 9.31

300m dziewcząt
1. Martyna Obszyńska ZSM1 59.75
2. Patrycja Kucy ZSM2 1:02.72
3. Amelia Czuba ZSM1 1:06.96

300m chłopców
1. Michał Jóźwiak ZSM2 49.04
2. Tomasz Jankowski ZSM1 55.26
3. Oliwier Stadnicki ZSM1 56.92

600m dziewcząt
1. Oliwia Kowalczyk ZSM2 2:24.25
2. Wiktoria Kowalczyk ZSM2 2:29.20
3. Patrycja Pawłowska ZSM2 3:11.90

1000m chłopców
1. Adrian Łukasiuk ZSM2 3:50.87
2. Piotr Pękowski ZSM2 4:02.38
3. Piotr Kiełbasa ZSM1 4:04.59

Skok w dal dziewcząt
1. Oliwia Jowdiuk ZSM2 4,25m
2. Martyna Paanasiewicz ZSM1 3,80m
3. Antonina Suchecka ZSM1 3,30m

Skok w dal chłopców
1. Michał Jóźwiak ZSM2 4,15m
2. Mateusz Czerkawski ZSM2 3,80m
3. Artem Guberuk ZSM1 3,75m

Rzut piłeczką palantową dziewcząt
1. Martyna Opszyńska ZSM1 31,5m
2. Klaudia Kurysz ZSM1 18,5m
3. Jagoda Grona ZSM1 17,0m

Rzut piłeczką palantową chłopców
1. Piotr Pękowski ZSM2 55,0m
2. Adrian Łukasiuk ZSM2 45,0m
3. Tomasz Jankowski ZSM2 40,0m

 

***

 

Gimnazja

 

100m dziewcząt
1. Karolina Gajewska ZS2 13.17
2. Julia Kamień ZS2 13.56
3. Natalia Jankowska ZSM1 13.86

100m chłopców
1. Dawid Sarzyński G. Horodło 11.41
2. Przemek Banasiuk ZSM1 12.56

300m dziewcząt
1. Wiktoria Kamień ZS2 47.51
2. Natalia Jankowska ZSM1 49.17
3. Julita Świeca ZS2 52.35

300m chłopców
1. Michał Herda ZSM1 47.00

600m dziewcząt
1. Olga Śmietanka ZSM3 2:20.10
2. Martyna Hrucyniuk ZSM1 2:20.20

1000m chłopców
1. Michał Kwiatkowski G. Horodło 3:54.15

Skok w dal dziewcząt
1. Julita Świeca ZS2 3,78m

Skok w dal chłopców
1. Przemek Banasiuk ZSM1 4,66m
2. Michał Herda ZSM1 4,10

Pchnięcie kulą dziewcząt (3kg)
1. Iga Patyjewicz ZS2 9,05m

Pchnięcie kulą chłopców (5kg)
1. Pempko Konrad ZSM1 8,90m

 

źródło i fot. HOSiR (AK)

 

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 2

kiedy będzie pełny komunikat, czeka moje dziecko?

2017-06-23 13:12:53 | autor: krupa

Nie Daria Panasiewicz tylko Pirogowicz :)

2017-06-20 10:29:27 | autor: childap