REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Wyniki Powiatowej Licealiady SZS - Liga LA

Dodał: KTB

Data dodania: 2018-05-13

W dniu 20 kwietnia 2018 roku na stadionie HOSiR, odbyły się powiatowe zawody Licealiady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) - Ligi LA.

Reklama

 

Do zawodów przystąpiły dwie szkoły chłopców i jedna szkoła dziewcząt.

 

Wyniki:

 

Chłopcy

Nazwisko i imię

wynik

pkt.

konkurencja

Razem pkt.

szkoła

Gajewski Bartłomiej

11,90

128

100m

833

ZSnr 3

Romański Mikołaj

12,18

117

 

 

 

Przyczyna Bartłomiej

00:59,18

89

400m

 

 

Łappo Kamil

01:07,25

40

 

 

 

Ślusarz Paweł

04:55,49

48

1500m

 

 

Rewucha Kamil

05:11,06

30

 

 

 

Ostrowski Tomasz

5,40

91

skok w dal

 

 

Staszewski Stefan

5,24

85

 

 

 

Orzechowski Miłosz

10,89

122

kula 6 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

00:51,34

83

4x100m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sarzyński Dawid

11,62

139

100m

793

ZS nr 1

Palonka Dawid

13,25

78

 

 

 

Wroński Paweł

01:02,22

69

400m

 

 

Adamowicz Dawid

01:03,17

75

 

 

 

Wróbel Kevin

05:52,27

16

1500m

 

 

 

 

0

 

 

 

Germański Mateusz

-

0

skok w dal

 

 

Chmielewski Marek

4,96

74

 

 

 

Klimowicz Michał

12,51

131

kula 5 kg

 

 

Oleszczuk Dawid

11,73

131

kula 6 kg

 

 

 

00:51,78

80

4x100m

 

 

 

Dziewczęta

Nazwisko i imię

wynik

pkt.

konkurencja

razem pkt.

szkoła

Gierlasińska Aleksandra

14,82

100

100m

784

ZSnr 3

Sznura Katarzyna

14,89

99

 

 

 

Sochan Agata

01:16,57

66

400m

 

 

Ostrowska Paulina

01:17,02

64

 

 

 

Stempień Aleksandra

03:32,26

10

1500m

 

 

 

 

 

 

 

 

Szumiata Kludia

3,68

79

skok w dal

 

 

Rebejko Renata

3,68

79

 

 

 

Świątek Oliwia

7,32

117

kula 6 kg

 

 

Lipnicka Weronika

6,74

111

 

 

 

 

01:03,39

59

4x100m

 

 

 

Ponadto startowali:

ZS nr 3 - Kidyba Mateusz (100m – 12,61), Nagadowska Anna (100m – 15,39), Kicia Damian (skok w dal - 5,21) Caboń Krystian (skok w dal - 5,06), Jakub Panaiseiwcz (1500m – 5:41,22) Czop Magdalena (nie ukończyła biegu na 400m).

ZS nr 1 - Szaragan Kacper (kula 5 kg – 10,10)

Jako „wolny strzelec” biegał Misiaszek Kacper (5:09,33 – 1500m).

 

KB / PSZS Hrubieszów

 

Podziel się:
« wstecz