LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Wyniki rejonowej Licealiady SZS - Ligi LA - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-10-12

3 października w Zamościu odbyła się rejonowa Licealiada Szkolnego Związku Sportowego - liga lekkoatletyczna.

 

Komunikat końcowy

Rejonowej Licealiady liga la – wyniki indywidualne

Zamość 03.10.2018

 

DZIEWCZĘTA

                       100m

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

        Wynik

              Szkoła

   Punkty

      1.

Krotkiewicz Karina

     01

        13,11

ZS2 Hrubieszów

       107

      2.

Gajewska Karolina

     01

        13,12

ZS2 Hrubieszów

       107

      3.

Kamień Julia

     02

        13,54

ZS2 Hrubieszów

         91

      4.

Mróz Marlena

     02

        13,81 

ZS1 Tomaszów

         80

      5.

Bielińska Weronika

     01

        13,88

I LO Zamość

         79

      6.

Seroka Jagoda

     00

        14,24

ZSP5 Zamość

         70

      7.

Wielgosz Anita

     00

        14,54

ZS2 Tomaszów

         64

      8.

Krawczyk Aleksandra

     01

        14,62

ZS2 Tomaszów

         62

           9.

Leńczuk Katarzyna

     01

        14,85

ZS1 Tomaszów

         59

    10.

Kiersztyn Karolina

     01

        14,95

ZSP5 Zamość

         57

    11.

Kozdra Patrycja

     00

        15,09

ZS2 Tomaszów

         54

    12.

Nowak Klaudia

     00

        15,49

ZS1 Tomaszów

         47

    13.

Daciuk Katarzyna

     02

        15,60

ZS1 Hrubieszów

         45

    14.

Gocół Anna

     02

        15,80

ZS1 Hrubieszów

         41

 

                   400m

      1.

Śmietanka Olga

     03

       1:03,43

ZS2 Hrubieszów

       89

      2.

Kamień Wiktoria

     02

       1:07,53

ZS2 Hrubieszów

       68

      3.

Dąbrowska Natalia

     01

       1:08,97

ZS1 Tomaszów

       64

      4.

Grabek Nikola

     02

       1:12,43

ZS1 Tomaszów

       53

      5.

Sędecka Aleksandra

     01

       1:12,92

ZSP5 Zamość

       52

      6.

Szczerba Weronika

     02

       1:14,15

ZS2 Tomaszów

       48 

      7.

Ignaciuk Wiktoria

     02

       1:14,28

I LO Zamość

       48

      8.

Chromiec Natalia

     02

       1:15,79

ZS2 Tomaszów

       43

      9.

Frąckiewicz Natalia

     00

       1:16,23

ZS1 Hrubieszów

       42

    10.

Ostrowska Paulina

     00

       1:17,45

ZS3 Hrubieszów

       38

    11.

Szostkiewicz Kamila

     00

       1:17,84

ZS2 Hrubieszów

       37

    12.

Hałasa Patrycja

     00

       1:18,35

ZS2 Tomaszów

       35

    13.

Grzesik Agata

     00

       1:19,70

ZS1 Tomaszów

       30

    14.

Staręga Karolina

     02

       1:20,35

ZS1 Hrubieszów

       29

    15.

Ipnar Oktawia

     02

       1:23,23

ZS1 Hrubieszów

       20

    16.

Momot Patrycja

     01

       1:25,50

ZSP5 Zamość

       13

 

                 800m

      1.

Jasińska Maja

     01

       2:45,80

ZS1 Tomaszów

        63

      2.

Rachańska Wiktoria

     02

       2:46,05

ZS2 Tomaszów

        62

      3.

Skóra Sylwia

     01

       2:50,07 

ZSP5 Zamość

        58

      4.

Kowalczuk Natalia

     02

       2:54,88

ZS1 Tomaszów

        53

      5.

Smutniak Żaneta

     01

       2:58,40

ZS2 Tomaszów

        50

      6.

Skorupa Łucja

     01

       3:02,88

ZS2 Hrubieszów

        45

      7.

Rębisz Maja

     02

       3:07,32

ZS1 Tomaszów

        41

      8.

Tarłowska Justyna

     01

       3:08,05

ZS2 Hrubieszów

        40

      9.

Woś Angelika

     02

         3:08,67

ZS2 Tomaszów

        40

    10.

Rędzia Anna

     02

         3:09,57

ZS2 Hrubieszów

        39

    11.

Tymoszuk Sandra

     02

         3:14,71

ZS1 Hrubieszów

        33

    12.

Staszczuk Sara

     02

         3:27,71

ZSP4 Zamość

        20

    13.

Oleszczuk Patrycja

     02

         3:41,83

ZS1 Hrubieszów

          7

    14.

Lachowska Magda

     02

         4:01,80

ZS1 Hrubieszów

          1

 

      Skok w dal

      1.

Kowalik Monika

     00

           4,53

ZS1 Tomaszów

        62

      2.

Trześniowska  Ola

     00

           4,33

ZS2 Hrubieszów

        56

      3.

Podolak Zuzanna

     00

           4,13

I LO Zamość

        49

      4.

Kołtun Paulina

     01

           4,10

III LO Zamość

        48

      5.

Biela Sylwia

     01

           4,10

ZS1 Tomaszów

        48

      6.

Świderek Dorota

     01

           3,94

ZS2 Tomaszów

        43

      7.

Łyko Zofia

     00

           3,94

ZS2 Hrubieszów

        43

      8.

Margol  Aleksandra

     02

           3,84

ZS2 Tomaszów

        39

      9.

Skali Izabela

     02

           3,74

ZS2 Tomaszów

        36

    10.

Matysek Beata

     01

           3,55

ZS1 Hrubieszów

        30

    11.

Stępkowska Wiktoria

     01

           3,54

ZS2 Hrubieszów

        30

    12.

Dziura Agata

     01

           3,20

ZSP5 Zamość

        18

    13.

Reder Zuzanna

     02

           3,14

ZSP5 Zamość

        16

    14.

Adamczuk Wiktoria

     02

           3,00

ZSP5 Zamość

        12

    15.

Romańczuk Gabriela

     01

           2,75

III LO Zamość

 

 

     Skok wzwyż

      1.

Bańka Weronika

     02

           130

ZS2 Hrubieszów

       55?

      2.

Kozdrój Oliwia

     01

           125

ZS1 Hrubieszów

       49

      3.

Tomaszewska Emilia

     01

           115

ZS1 Hrubieszów

       36

 

       Oszczep

      1.

Szczepańska Julia

     02

         23,06

III LO Zamość

 

      2.

Skiba Edyta

     01

         20,50

ZSP5 Zamość

        47

      3.

Deutryk Klaudia

     01

         18,16

ZSP5 Zamość

        40

       4.

Tatarelis Sandra

     99

         17,03

ZSP1 Zamość

 

      5.

Dmytruk Ivanna

     99

         16,10

ZS1 Hrubieszów

        29

      6.

Ryczko Karolina

     00

         14,50

ZS1 Hrubieszów

        27

      7.

Radom Karolina

     02

         13,80

ZSP5 Zamość

        24

 

         Kula

      1.

Powęska Kamila

     01

           7,96

ZS3 Tomaszów

 

      2.

Sądej Jagoda

     02

           7,88

ZS2 Hrubieszów

        73

      3.

Kasprzak Wiktoria

     01

           7,88

III LO Zamość

 

      4.

Kłus Kamila

     00

           7,67

III LO Zamość

 

      5.

Frań Klaudia

     01

           7,63

ZSP5 Zamość

        70

      6.

Kwiatkowska Kinga

     00

           7,50

ZS1 Hrubieszów

        68

      7.

Krzyszycha Marcelina

     01

           7,23

ZS2 Tomaszów

        64

      8.

Zając Aleksandra

     02

           7,22

ZS2 Tomaszów

        64

      9.

Karczmarska Paulina

     01

           6,87

ZS2 Hrubieszów

        59

    10.

Buczkowska Weronika

     00

           6,83

ZS2 Tomaszów

        59

    11.

Różańska Sandra

     01

           6,67

ZS1 Hrubieszów

        57

     12

Gnieciak Agata

     01

           6,55

ZS2 Hrubieszów

        55

     13

Kudyba Zuzanna

     01

           6,54

ZS1 Tomaszów

        55

     14.

Świderek Izabela

     02

           6,29

ZS1 Tomaszów

        52

     15.

Stopyra Magda

     01

           6,15

ZSP5 Zamość

        50

 

   4 x 100m

      1.

ZS2 Tomaszów

                 0:52,13

   117

      2.

I LO Zamość

                 0:57,36

     78

      3.

ZS1 Tomaszów

                 0:57,98

     75

      4.

ZS2 Tomaszów

                 0:58,83

     71

      5.

ZSP5 Zamość

                 1:00,52

     64

      6.

ZS1 Hrubieszów

                 1:04,84

     46

 

 

CHŁOPCY:

                 100m

      1.

Pyda Jakub

     01

          11,11

ZS2 Tomaszów

      132

      2.

Pakuła Eryk

     01

          11,70

ZS2 Hrubieszów

      102

      3.

Krupa Piotr

     01

          11,76

ZS1 Tomaszów

      101

      4.

Gajewski Bartek

     00

          11,98

ZS3 Hrubieszów

        89

      5.

Turek Tomasz

     02

          12,12

ZS2 Hrubieszów

        85

      6.

Polkowski Michał

     01

          12,21

ZS1 Tomaszów

        81

      7.

Witkowski Jakub

     01

          12,48

ZS2 Tomaszów

        73

      8.

Nowosadzki Karol

     01

          12,60

ZS2 Tomaszów

        71

      9.

Jarosz Jakub

     02

          12,68

ZS3 Hrubieszów

        69

    10.

Bobko Michał

     01

          12,86

ZS1 Tomaszów

        66

    11.

Guluk Wojciech

     00

          12,94

ZS3 Hrubieszów

        65

    12.

Dziedzic Bartłomiej

     01

          13,13

ZSP3 Zamość

        61

    13.

Wiatrzyk Łukasz

     00

          13,14

ZSP4 Zamość

        61

    14.

Bednarczuk Kacper

     00

          13,58

ZSP3 Zamość

        53

    15.

Kwarciany Łukasz

     00

          13,68

ZSP4 Zamość

        51

    16.

Gałan Konrad

     00

          13,95

ZS3 Hrubieszów

        46

 

               400m

      1.

Skalski  Maciej

     01

        0:53,11

ZS1 Tomaszów

       100

      2.

Swatowski Adrian

     00

        0:54,01

I LO Zamość

        88

      3.

Czapka Jakub

     01

        0:54,64

III LO Zamość

        86

      4.

Krawczyk Przemysław

     01

        0:56,56

ZS2 Tomaszów

        72

      5.

Ulanicki Piotr

     01

        0:57,82

ZSP3 Zamość

        67

      6.

Antończak Mateusz

     02

        0:57,98

ZSP4 Zamość

        67

      7.

Cichoń Wojciech

     02

        0:58,39

ZS1 Tomaszów

        65

      8.

Kryłowicz Jan

     00

        0:58,99

ZSP3 Zamość

        63

      9.

Szymański Kamil

     01

        0:59,61

ZS2 Tomaszów

        60

    10.

Jędruszczak Roman

     01

        0:59,77

ZS2 Tomaszów

        60

    11.

Pal  Maciej

     01

        0:59,88

ZS2 Hrubieszów

        59

    12.

Duda Andrzej

     01

        0:59,90

ZS2 Hrubieszów

        59

    13.

Łappo  Kamil

     00

        1:00,70

ZS3 Hrubieszów

        56

    14.

Kozieł  Jakub

     00

        1:01,12

ZSP4 Zamość

        54

    15.

Bajer Patryk

     01

        1:01,30

ZS2 Hrubieszów

        54

    16

Rutkowski Damian

     02

        1:03,30

ZS3 Hrubieszów

        46

    17.

Wroński Paweł

     01

         1:07,99

ZS1 Hrubieszów

       

   

        1500m

      1.

Wiatrzyk Robert

     00

         4:51,71

ZS4 Tomaszów

   

      2.

Wróbel Sebastian

     01

         4:52,80

I LO Zamość

 

      3.

Luty Patryk

     02

         4:55,55

I LO Zamość

 

      4.

Olenkiewicz Szymon

     01 

         4:57,61

ZS2 Tomaszów

        61

      5.

Towbin  Michał

     01

         4:59,13

ZS2 Tomaszów

        60

      6.

Żurowski Paweł

     01

         5:02,40

ZS2 Tomaszów

        58

      7.

Wichniewicz  Kacper

     02

         5:03,02

ZSP3 Zamość

        58

      8.

Gumieniak Michał

     02

         5:05,67

ZS1 Tomaszów

        57

      9.

Błajda  Kacper

     02

         5:09,17

ZS1 Tomaszów

        55

    10.

Wiater Michał

     99

         5:12,33

ZSP3 Zamość

        54

    11.

Juzeluk  Jakub

     02

         5:12,82

ZS1 Tomaszów

        54

    12.

Daciuk Dominik

     01

         5:15,53

ZS1 Hrubieszów

       

    13.

Rewucha Kamil

     00

         5:17,40

ZS3 Hrubieszów

        51

    14.

Szmit Adrian

     02

         5:18,78

ZSP4 Zamość

        51

    15.

Biszczanik Maciej

     02

         5:25,85

ZSP4 Zamość

        48

    16.

Paradowski Michał

     02

         5:28,69

ZS2 Hrubieszów

        46

    17.

Orion Adrian

     02

         5:50,15

ZS3 Hrubieszów

        37

    18.

Gadzicki Patryk

     02

         5:55,02

ZS2 Hrubieszów

        34

    19

Gogół Maciej

     02

         6:11,69

ZS2 Hrubieszów

        27

 

        Skok wzwyż

     1.

Panasiewicz Jakub

     01

           160

ZS1 Hrubieszów

       

     2.

Kurzępa Michał

     02

           155

ZSP3 Zamość

        63

     3.

Chmielewski Marek

     00

           150

ZS1 Hrubieszów

       

       4.

Kawka Jakub

     00

           145

ZSP3 Zamość

        55

 

       Skok w dal

      1.

Hossin Dominik

     00

           5,60

ZS2 Hrubieszów

        68

      2.

Miller Jakub

     01

           5,50

ZSP3 Zamość

        67

      3.

Ostrowski Tomasz

     00

           5,50

ZS3 Hrubieszów

        67

      4.

Radziewicz Kacper

     01

           5,40

ZS2 Hrubieszów

        63

      5.

Byra  Krystian

     01

           5,29 

ZS2 Tomaszów

        60

      6.

Wróbel Jakub

     01

           5,26

ZSP3 Zamość

        60

      7.

Borejczuk Michał

     01

           5,23

ZS1 Tomaszów

        59

      8.

Proć  Paweł

     00

           5,20

ZSP3 Zamość

        58

      9.

Mazur Jakub

     01

           5,19

ZS4 Tomaszów

 

    10.

Wełna Adam

     01

           5,18

ZS2 Tomaszów

        58

    11.

Gniwek Michał

     00

           5,12

ZS1 Tomaszów

        56

    12.

Palak Bartosz

     00

           5,12

ZS2 Tomaszów

        56

    13.

Klimowicz  Michał

     00

           4,92

ZS1 Hrubieszów

            

    14.

Turkiewicz Maciej

     00

           4,78

ZSP4 Zamość

        48

    15.

Staszewski  Stefan

     01

           4,74

ZS3 Hrubieszów

        47

    16.

Skóra  Mikołaj

     02

           4,68

ZS2 Hrubieszów

        45

    17.

Głowacki Kacper

     01

           4,29

ZSP4 Zamość

        35

    18.

Suski Michał

     02

           4,19

ZS1 Tomaszów

        33

 

 

              Rzut  oszczepem

     1.

Kudyk Tomasz

    99

         32,60

ZSP3 Zamość

        67

     2.

Ogórek Stefan

    99

         29,02

ZSP3 Zamość

        55

     3.

Majdanik  Krystian

    01

         27,87

ZS4 Tomaszów

        

     4.

Piasecki  Łukasz

    02

         23,08

ZSP4 Zamość

        37

     5.

Wyżyn Maciej

    00

         22,60

ZS1 Hrubieszów

       

     6.

Żybura  Krystian

    02

         20,13

ZSP4 Zamość

        27

 

               Kula 6 kg

     1.

Gromek Sebastian

     00

         11,35

ZS4 Tomaszów

 

     2.

Poździk Norbert

     01

         11,08

III LO Zamość

 

     3.

Beńko Szymon

     99

         10,76

ZSP3 Zamość

         81

     4.

Ciastoch Jakub

     99

         10,60

ZSP3 Zamość

         78

     5.

Joniec Dominik

     01

         10,50

ZSP5 Zamość

 

     6.

Panasiewicz Rafał

     00

         10,17

ZS2 Hrubieszów

         72

     7.

Makohon Kacper

     00

         10,07

ZS4 Tomaszów

 

     8.

Kołodziej Michał

     00

           9,89

ZS2 Tomaszów

         70

     9.

Wawrzusiszyn Patryk

     00

           9,85

ZS2 Tomaszów

         69

   10.

Mazur Piotr

     01

           9,70

ZS2 Hrubieszów

         63 ?

   11.

Piwko Jakub

     02  

           9,60

ZS1 Tomaszów

         67 ?

   12.

Bańkowski Marcin

     02

           9,36

ZDZ Hrubieszów

 

   13.

Dorman Daniel

     00

           9,16

ZS2 Hrubieszów

         62

   14.

Ostasz Bartłomiej

     00

           9,14

ZSP4 Zamość

         62

   15.

Bajurka Szymon

     00

           9,13

ZSP4 Zamość

         62 

   16.

Niedzielak Kacper

     01

           9,13

ZS1 Tomaszów

         62

   17.

Duma Dominik

     00

           8,12

ZS3 Hrubieszów

         56

   18.

Krawczyk Piotr

     01

           8,05  

ZS2 Tomaszów

         53

   19.

Skwarek Dominik

     01

           7,98

ZS3 Hrubieszów

         51

   20.

Pempko Konrad

     02

           7,60

ZS3 Hrubieszów

         47

   21.

Bodzaj Michał

     01

           6,25

ZS2 Tomaszów

         34

 

        4 x 100m

     1.

ZS2 Tomaszów

           0:46,78

        108

     2.

ZS1 Tomaszów

           0:46,87

          85 ?

     3.

ZS4 Tomaszów

           0:48,12

 

     4.

ZS2 Hrubieszów

           0:49,01

          90

     5.

ZS3 Hrubieszów

           0:50,43

          82

     6.

ZSP3 Zamość

           0:50,97

          76

     7.

ZSP1 Zamość

           0:51,62

 

     8.

ZSP4 Zamość

           0:53,98

          65

 

 

 

 

 

 

 

Wiceprezes LWSZS

       Jerzy Prokop

 
 

       

 

źródło: SZS

 


 

Zobacz też:

SPORT - Kolejny sukces lekkoatletek ze Staszica! 

SPORT - Powiatowa Licealiada SZS - Liga LA 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: