XV Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W XV Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w sali Szkoły Podstawowej Nr 3 udział wzięło 34 zawodników i rozegrano 104 pojedynki indywidualne. Był to ostatni z turniejów sezonu 2011/2012.

Reklamy

Turniej rozegrany był w formule open. Rywalizacja toczyła się o puchar, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak”. Tradycyjnie Market Kaufland  ufundował dla wszystkich uczestników turnieju słodki poczęstunek i napoje.

Najlepszym zawodnikiem kolejny raz okazał się faworyt Marek Jarzyński, który w finale po wyrównanej grze, wynikiem 3:2, zwyciężył Patryka Kowalczuka. W meczu o trzecie miejsce Damian Dąbrowski pokonał Łukasza Kowalczuka.

Miejsca pozostałych zawodników w komunikacie poniżej.

Na zakończenie  sezonu zaplanowany został jeszcze turniej TOP 16. Zmierzy się w nim szesnastka najlepszych zawodników z końcowego rankingu sezonu 2011/2012 (po rozegranych dziewięciu turniejach).

Turniej odbędzie w niedzielę 3 czerwca w sali Szkoły Podstawowej Nr 3.

            

KOLEJNOŚC KOŃCOWA

XV GRAND PRIX HRUBIESZOWA – 20.05.2012 r.

1. Jarzyński  Marek

2. Kowalczuk Patryk

3. Dąbrowski  Damian.

4. Kowalczuk Łukasz                                                                                

5. Słupski Tomasz  

6. Esing Ernest                          

7. Polikowski Adrian

8. Nosek Marcin  

9.  Bednarz  Patryk                                                                               

10. Karpiuk Kamil                       

11. Mazurek Dariusz             

12. Wawer Krzysztof

13. Łubkowski Zbigniew  

14. Mazurek Szymon

15. Kutera Szymon            

16. Gierszon Kamil

17. Krupiński Adam

18. Nosek Aldona

19. Drop Adam

20. Oliwiak Beata                 

21. Śliwiński Mieczysław          

22. Jasina Paula                                                      

23. Ciesielczuk Wiktoria                    

24. Krawczuk Zbigniew                         

25. Gałan Łukasz                                                   

26. Mieczan Zbigniew

27. Omelczuk  Natalia

28. Skotnicki    Mateusz   

29. Cisło Bogusław 

30. Ciesielczuk Mirosław

31. Buchajczuk Paweł

32. Sagan  Artur

33. Kużniarski  Kacper                     

34. Kutera  Magdalena

 

Organizator – Krawczuk Zbigniew 


RANKING PO  IX GRAND PRIX  HRUBIESZOWA – TENIS STOŁOWY

SEZON 2011-2012

L.p NAZWISKO IMIĘ I II III IV V VI VII VIII IX razem
1 JARZYŃSKI MAREK 70 100 100 100 100 80 100 100 200 950
2 KOWALCZUK PATRYK 80 70 80 55 90 100 90 60 180 805
3 SŁUPSKI TOMASZ 90 80 48 90 80 70 55 90 130 733
4 DĄBROWSKI DAMIAN 65 65 65 65 70 65 65 65 160 685
5 KARPIUK KAMIL 50 60 60 80 65 90 80 50 92 627
6 BEDNARZ PATRYK 100 90 70 – 41 45 70 55 96 567
7 KOWALCZUK ŁUKASZ 41 55 50 50 31 50 60 70 140 547
8 ESING ERNEST 48 50 41 43 38 42 45 46 120 473
9 PACHLA ANDRZEJ 55 48 90 70 48 48 60 48 – 467
10 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW 39 43 46 46 44 46 43 39 86 432
11 DROP ADAM – 46 55 60 60 55 – 80 74 430
12 MAZUREK DARIUSZ – 42 40 48 45 37 41 42 90 395
13 WAWER KRZYSZTOF – 30 39 39 43 44 48 43 88 374
14 DĄBROWSKI KAMIL 46 45 27 42 46 60 39 44 – 349
15 MAZUREK SZYMON – – 40 36 33 41 42 45 84 321
16 KUTERA SZYMON – 34 29 27 21 40 33 38 82 304
17 POLIKOWSKI ADRIAN 60 44 – – – 43 44 – 110 301
18 KLUCZEK PAWEŁ 42 27 38 35 40 36 35 36 – 289
19 FILA KAROL 35 41 33 40 42 32 31 – – 254
20 KRAWCZUK ZBIGNIEW 36 10 34 25 6 24 23 21 64 243
21 ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW 28 – 30 29 22 – 32 24 70 235
22 TUREK ADRIAN 45 33 36 31 37 34 – – – 216
23 JASINA PAULA 26 14 18 8 14 14 27 17 68 206
24 OLIWIAK BEATA 25 – 20 26 3 19 21 19 72 205
25 HERBIN DANIEL 32 35 35 32 35 35 – – – 204
26 NIEDZWIEDZ BARTŁOMIEJ – – 31 41 30 31 40 31 – 204
27 CIESIELCZUK MIROSŁAW 19 19 6 – 25 13 34 – 52 168
28 SKOTNICKI MATEUSZ – 25 – 45 – – – 40 56 166
29 POLAK ŁUKASZ – 31 – 23 36 38 36 – – 165
30 CIESIELCZUK WIKTORIA 20 16 13 – – 26 24 – 66 165
31 KRUPIŃSKI ADAM – 8 – – – – 38 41 78 165
32 LEMIŃSKA PAULINA 22 18 19 24 16 27 – 37 – 163
33 JASKORSKI KAROL – 13 26 13 17 25 25 33 – 152
34 GAŁAN ŁUKASZ – – – – – 22 30 35 62 149
35 RÓŻYCKI MATEUSZ – 38 45 – 65 – – – – 148
36 BUCHAJCZUK PAWEŁ 33 17 14 – 11 – 15 13 50 143
37 BŁASZCZUK PATRYCJUSZ 21 36 7 28 19 21 – – – 132
38 NOSEK MARCIN – – – – – – – 32 100 132
39 BIEŃKO MAREK – – – 38 – 39 37 – – 114
40 GIERSZON KAMIL – – – – – – – 30 80 110
41 CAPIUK PAWEŁ 15 – 9 16 4 – 29 27 – 100
42 MAŁECKI RAFAL – – – 4 20 20 28 28 – 100
43 CISŁO MARIAN 40 24 32 – – – – – – 96
44 OMELCZUK NATALIA – – – – – 6 13 18 58 95
45 UMER PRZEMYSŁAW – – 37 30 – 23 – – – 90
46 ANTONOWICZ HUBERT 27 – – – 29 – – 34 – 90
47 NOSEK ALDONA – – – – – – – 11 76 87
48 ORZECHOWSKI MAREK – 19 22 – 26 18 – – – 85
49 SAGAN ARTUR – – – – – 4 20 12 48 84
50 ZŁOTKO RADOSŁAW 29 – – – 27 27 – – – 83
51 BIEŃKO PIOTR – – – 44 – 39 – – – 83
52 KUSZTYKIEWICZ KONRAD 37 7 17 19 – – – – – 80
53 CISŁO BOGUSŁAW 14 – 11 1 – – – – 54 80
54 DACIUK DAMIAN – – – – 34 33 – – – 77
55 DRUZIC ANNA 38 15 23 – – – – – – 76
56 MAŁYSZEK SZYMON – 37 – 37 – – – – – 74
57 ŚLIWA BOLESŁAW – – – – – 15 26 29 – 70
58 KOWALCZUK WERONIKA – 28 – – 15 – – 23 – 66
59 ŚLIZ TOMASZ – – 21 33 – 11 – – – 65
60 KUTERA MAGDALENA – – – – – 5 14 – 44 63
61 KROPOP DAWID – 39 – 22 – – – – – 62
62 CAPIUK PIOTR – – 10 3 12 – 22 15 – 62
63 FLIS ARTUR – 32 24 – – – – – – 56
64 KUZNIARSKI KACPER – – 8 – – – – – 46 54
65 GRYNIEWICZ TOMASZ – – 42 10 – – – – – 52
66 CIESIELCZUK OLIWIA 7 9 16 – 9 – 10 – – 51
67 WYSKIEL PATRYK – 11 – 18 – – – 22 – 51
68 MAŁECKA ALEKSANDRA – – – – – 9 17 25 – 51
69 TULEJ DARIUSZ – 29 15 6 – – – – – 50
70 CZARNECKI PIOTR – – – – 50 – – – – 50
71 CAPIUK TOMASZ – – – – 29 – – 20 – 49
72 SZELEPAJŁO KAMIL – – – 20 – 28 – – – 48
73 CZARNOTA ŁUKASZ 24 12 – – 10 – – – – 46
74 BODNAR PIOTR – – – – – – 46 – – 46
75 SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ 44 – – – – – – – – 44
76 SKIBA ŁUKASZ – – 28 15 – – – – – 44
77 BANASZEK IGOR 43 – – – – – – – – 43
78 WAWER DARIUSZ – – 43 – – – – – – 43
79 SEKULSKI KAMIL – 40 – – – – – – – 40
80 NOWICKI MARCIN 18 21 – – – – – – – 39
81 SOLARSKA OLIWIA 13 – – – – 8 18 – – 39
82 ZAROFFE MICHAŁ – 5 – – 1 17 – 16 – 39
83 ZAWIŚLAK MAREK – – – – 37 – – – – 37
84 NIERADKO PATRYK – – 25 9 – – – – – 35
85 BANASZEK ANDRZEJ 34 – – – – – – – – 34
86 NIEDZWIEDZ BOGUSŁAW – – – 34 – – – – – 34
87 SADOWSKI PATRYK – – – – 8 – – 26 – 34
88 MILEWICZ MACIEJ – – – – 32 – – – – 32
89 KRAUZ JUSTYNA 31 – – – – – – – – 31
90 PIETRUSIEWICZ KACPER 23 – – – – – 8 – – 31
91 SZUPER MIROSŁAW 30 – – – – – – – – 30
92 KOZAR ROBERT – – – – – 30 – – – 30
93 GOCH DOMINIK – 26 – – – – – – – 26
94 SOKOŁOWSKI GRZEGORZ – – – – 24 – – – – 24
95 ŁOPOCKI MICHAŁ – 23 – – – – – – – 23
96 PRZYBYSZ TOMASZ – – – – 23 – – – – 23
97 SOLARSKI HUBERT 12 – – – – – 11 – – 23
98 MARGOL SYLWESTER – 22 – – – – – – – 22
99 BOREK JAKUB – – – 21 – – – – – 22
100 SOLARSKA ELŻBIETA 9 – – – – – 12 – – 21
101 KLEPCZUK JAKUB – 6 – 2 – 12 – – – 20
102 STEPANIUK MICHAŁ – – – – – – 19 – – 19
103 BRONICKA KINGA – – 5 – 13 – – – – 18
104 BIZIOREK RAFAŁ – – – – 18 – – – – 18
105 DEC DAWID – – – – 2 16 – – – 18
106 KRASZKIEWICZ PRZEMYSŁAW 17 – – – – – – – – 17
107 KLAMER ŁUKASZ – – – 17 – – – – – 17
108 SZELĄG PAWEŁ 16 – – – – – – – – 16
109 JASINA JAROSŁAW – – – – – – 16 – – 16
110 ŁUKASZCZYK KAROL – – – 15 – – – – – 15
111 JARSKI JAKUB – – – – – – – 14 – 14
112 ŚLĄZAK KRYSTYNA – – 12 1 – – – – – 13
113 FALĘTA ANDRZEJ – – – 12 – – – – – 12
114 MAZUREK PATRYK 11 – – – – – – – – 11
115 KASPRUK KACPER 11 – – – – – 11
116 DROŹDŹAK ADRIAN – – – – 1 10 – – – 11
117 DORMAN DANIEL 10 – – – – – – – – 10
118 MAZUREK PIOTR – – – – – – 9 – – 9
119 ZALEWSKI JAKUB 8 – – – – – – – – 8
120 POLAK MATEUSZ – – – 7 – – – – – 7
121 ANTONOWICZ PATRYK – – – – 7 – – – – 7
122 KASZTELAN PRZEMYSŁAW – – – – 7 – – – 7
123 KOZDRÓJ KAMIL – – – 5 – – – – – 5
124 MAZUR TOMASZ – – – – 5 – – – – 5
125 BORKOWSKA MAŁGORZATA – – 4 – – – – – – 4
126 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ – – 3 – – – – – – 3
127 REGUŁA PRZEMYSŁAW – – – – – 3 – – – 3
128 KOWALSKI KORDIAN – – – 1 – – – – – 1
129 KOPERA SZYMON – – – – 1 – – – – 1
130 GAŁECKA SANDRA – – – – 1 – – – – 1