XV Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 zapraszają wszystkich chętnych na kolejny, ostatni w tym sezonie turniej z cyklu Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w niedzielę 20 maja w gościnnej sali SP 3 w Hrubieszowie od godziny 11.00.

Reklamy

XV  GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                 

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów, Szkoła Podstawowa nr 3 Hrubieszów                                                  

 

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym, to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2011 r. do maja 2012 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc. Finałowy  turniej odbędzie się w niedzielę 20 maja, początek gier o godz. 11.00.

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:
Grand Prix w sezonie 2011/2012 rozgrywane jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na  wiek).

 

Miejsce:

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 16

 

System rozgrywek:
Zawody będą rozegrane systemem pucharowym. W turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turnieju według zdobytych punktów rankingowych.

Punktacja turniejów rankingowych:
M-ce – Punkty:
1. – 100                6. – 60
2. – 90                  7. – 55
3. – 80                  8. – 50
4. – 70                  9. – 48
5. – 65 10. – 46 itd. do miejsca 50 >. 2

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział wszyscy chętni  zawodnicy.

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.
W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.
W przypadku, gdy dwóch bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również j pod adresem krawczukz@o2.pl  lub  telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane będą na 10 stołach.
Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów).

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkoły średniej oraz 2 zł. pozostali.

 

Partner medialny:

Portal Lubiehrubie  – www. lubiehrubie.pl

 

PREZES UKS „OGÓLNIAK”

Krawczuk Zbigniew

 

RANKING GRAND PRIX  HRUBIESZOWA – TENIS STOŁOWY, SEZON 2011-2012

L.p NAZWISKO IMIĘ I II III IV V VI VII VIII razem
1 JARZYŃSKI MAREK 70 100 100 100 100 80 100 100 750
2 KOWALCZUK PATRYK 80 70 80 55 90 100 90 60 625
3 SŁUPSKI TOMASZ 90 80 48 90 80 70 55 90 603
4 KARPIUK KAMIL 50 60 60 80 65 90 80 50 535
5 DĄBROWSKI DAMIAN 65 65 65 65 70 65 65 65 525
6 BEDNARZ PATRYK 100 90 70 – 41 45 70 55 471
7 PACHLA ANDRZEJ 55 48 90 70 48 48 60 48 467
8 KOWALCZUK ŁUKASZ 41 55 50 50 31 50 60 70 407
9 DROP ADAM – 46 55 60 60 55 – 80 356
10 ESING ERNEST 48 50 41 43 38 42 45 46 353
11 DĄBROWSKI KAMIL 46 45 27 42 46 60 39 44 349
12 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW 39 43 46 46 44 46 43 39 346
13 MAZUREK DARIUSZ – 42 40 48 45 37 41 42 305
14 KLUCZEK PAWEŁ 42 27 38 35 40 36 35 36 289
15 WAWER KRZYSZTOF – 30 39 39 43 44 48 43 286
16 FILA KAROL 35 41 33 40 42 32 31 – 254
17 MAZUREK SZYMON – – 40 36 33 41 42 45 237
18 KUTERA SZYMON – 34 29 27 21 40 33 38 222
19 TUREK ADRIAN 45 33 36 31 37 34 – – 216
20 HERBIN DANIEL 32 35 35 32 35 35 – – 204
21 NIEDZWIEDZ BARTŁOMIEJ – – 31 41 30 31 40 31 204
22 POLIKOWSKI ADRIAN 60 44 – – – 43 44 – 191
23 KRAWCZUK ZBIGNIEW 36 10 34 25 6 24 23 21 179
24 POLAK ŁUKASZ – 31 – 23 36 38 36 – 165
25 ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW 28 – 30 29 22 – 32 24 165
26 LEMIŃSKA PAULINA 22 18 19 24 16 27 – 37 163
27 JASKORSKI KAROL – 13 26 13 17 25 25 33 152
28 RÓŻYCKI MATEUSZ – 38 45 – 65 – – – 148
29 JASINA PAULA 26 14 18 8 14 14 27 17 138
30 OLIWIAK BEATA 25 – 20 26 3 19 21 19 133
31 BŁASZCZUK PATRYCJUSZ 21 36 7 28 19 21 – – 132
32 CIESIELCZUK MIROSŁAW 19 19 6 – 25 13 34 – 116
33 BIEŃKO MAREK – – – 38 – 39 37 – 114
34 SKOTNICKI MATEUSZ – 25 – 45 – – – 40 110
35 CAPIUK PAWEŁ 15 – 9 16 4 – 29 27 100
36 MAŁECKI RAFAL – – – 4 20 20 28 28 100
37 CIESIELCZUK WIKTORIA 20 16 13 – – 26 24 – 99
38 CISŁO MARIAN 40 24 32 – – – – – 96
39 BUCHAJCZUK PAWEŁ 33 17 14 – 11 – 15 13 93
40 UMER PRZEMYSŁAW – – 37 30 – 23 – – 90
41 ANTONOWICZ HUBERT 27 – – – 29 – – 34 90
42 GAŁAN ŁUKASZ – – – – – 22 30 35 87
43 KRUPIŃSKI ADAM – 8 – – – – 38 41 87
44 ORZECHOWSKI MAREK – 19 22 – 26 18 – – 85
45 ZŁOTKO RADOSŁAW 29 – – – 27 27 – – 83
46 BIEŃKO PIOTR – – – 44 – 39 – – 83
47 KUSZTYKIEWICZ KONRAD 37 7 17 19 – – – – 80
48 DACIUK DAMIAN – – – – 34 33 – – 77
49 DRUZIC ANNA 38 15 23 – – – – – 76
50 MAŁYSZEK SZYMON – 37 – 37 – – – – 74
51 ŚLIWA BOLESŁAW – – – – – 15 26 29 70
52 KOWALCZUK WERONIKA – 28 – – 15 – – 23 66
53 ŚLIZ TOMASZ – – 21 33 – 11 – – 65
54 KROPOP DAWID – 39 – 22 – – – – 62
55 CAPIUK PIOTR – – 10 3 12 – 22 15 62
56 FLIS ARTUR – 32 24 – – – – – 56
57 GRYNIEWICZ TOMASZ – – 42 10 – – – – 52
58 CIESIELCZUK OLIWIA 7 9 16 – 9 – 10 – 51
59 WYSKIEL PATRYK – 11 – 18 – – – 22 51
60 MAŁECKA ALEKSANDRA – – – – – 9 17 25 51
61 TULEJ DARIUSZ – 29 15 6 – – – – 50
62 CZARNECKI PIOTR – – – – 50 – – – 50
63 CAPIUK TOMASZ – – – – 29 – – 20 49
64 SZELEPAJŁO KAMIL – – – 20 – 28 – – 48
65 CZARNOTA ŁUKASZ 24 12 – – 10 – – – 46
66 BODNAR PIOTR – – – – – – 46 – 46
67 SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ 44 – – – – – – – 44
68 SKIBA ŁUKASZ – – 28 15 – – – – 44
69 BANASZEK IGOR 43 – – – – – – – 43
70 WAWER DARIUSZ – – 43 – – – – – 43
71 SEKULSKI KAMIL – 40 – – – – – – 40
72 NOWICKI MARCIN 18 21 – – – – – – 39
73 SOLARSKA OLIWIA 13 – – – – 8 18 – 39
74 ZAROFFE MICHAŁ – 5 – – 1 17 – 16 39
75 ZAWIŚLAK MAREK – – – – 37 – – – 37
76 OMELCZUK NATALIA – – – – – 6 13 18 37
77 SAGAN ARTUR – – – – – 4 20 12 36
78 NIERADKO PATRYK – – 25 9 – – – – 35
79 BANASZEK ANDRZEJ 34 – – – – – – – 34
80 NIEDZWIEDZ BOGUSŁAW – – – 34 – – – – 34
81 SADOWSKI PATRYK – – – – 8 – – 26 34
82 MILEWICZ MACIEJ – – – – 32 – – – 32
83 NOSEK MARCIN – – – – – – – 32 32
84 KRAUZ JUSTYNA 31 – – – – – – – 31
85 PIETRUSIEWICZ KACPER 23 – – – – – 8 – 31
86 SZUPER MIROSŁAW 30 – – – – – – – 30
87 KOZAR ROBERT – – – – – 30 – – 30
88 GIERSZON KAMIL – – – – – – – 30 30
89 GOCH DOMINIK – 26 – – – – – – 26
90 CISŁO BOGUSŁAW 14 – 11 1 – – – – 26
91 SOKOŁOWSKI GRZEGORZ – – – – 24 – – – 24
92 ŁOPOCKI MICHAŁ – 23 – – – – – – 23
93 PRZYBYSZ TOMASZ – – – – 23 – – – 23
94 SOLARSKI HUBERT 12 – – – – – 11 – 23
95 MARGOL SYLWESTER – 22 – – – – – – 22
96 BOREK JAKUB – – – 21 – – – – 22
97 SOLARSKA ELŻBIETA 9 – – – – – 12 – 21
98 KLEPCZUK JAKUB – 6 – 2 – 12 – – 20
99 KUTERA MAGDALENA – – – – – 5 14 – 19
100 STEPANIUK MICHAŁ – – – – – – 19 – 19
101 BRONICKA KINGA – – 5 – 13 – – – 18
102 BIZIOREK RAFAŁ – – – – 18 – – – 18
103 DEC DAWID – – – – 2 16 – – 18
104 KRASZKIEWICZ PRZEMYSŁAW 17 – – – – – – – 17
105 KLAMER ŁUKASZ – – – 17 – – – – 17
106 SZELĄG PAWEŁ 16 – – – – – – – 16
107 JASINA JAROSŁAW – – – – – – 16 – 16
108 ŁUKASZCZYK KAROL – – – 15 – – – – 15
109 JARSKI JAKUB – – – – – – – 14 14
110 ŚLĄZAK KRYSTYNA – – 12 1 – – – – 13
111 FALĘTA ANDRZEJ – – – 12 – – – – 12
112 MAZUREK PATRYK 11 – – – – – – – 11
113 KASPRUK KACPER 11 – – – – 11
114 DROŹDŹAK ADRIAN – – – – 1 10 – – 11
115 NOSEK ALDONA – – – – – – – 11 11
116 DORMAN DANIEL 10 – – – – – – – 10
117 MAZUREK PIOTR – – – – – – 9 – 9
118 ZALEWSKI JAKUB 8 – – – – – – – 8
119 KUZNIARSKI KACPER – – 8 – – – – – 8
120 POLAK MATEUSZ – – – 7 – – – – 7
121 ANTONOWICZ PATRYK – – – – 7 – – – 7
122 KASZTELAN PRZEMYSŁAW – – – – 7 – – 7
123 KOZDRÓJ KAMIL – – – 5 – – – – 5
124 MAZUR TOMASZ – – – – 5 – – – 5
125 BORKOWSKA MAŁGORZATA – – 4 – – – – – 4
126 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ – – 3 – – – – – 3
127 REGUŁA PRZEMYSŁAW – – – – – 3 – – 3
128 KOWALSKI KORDIAN – – – 1 – – – – 1
129 KOPERA SZYMON – – – – 1 – – – 1
130 GAŁECKA SANDRA – – – – 1 – – – 1