XX Bieg Unii Horodelskiej

W niedzielę 26 września na trasie Horodło – Hrubieszów odbył się jubileuszowy XX XX Bieg Unii Horodelskiej, który był jednocześnie Mistrzostwami Województwa Lubelskiego w Półmaratonie. Biegi młodzieżowe rozegrano na ulicach Horodła.

Reklamy

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

Komunikat
z XX MIĘDZYNARODOWEGO BIEGU UNII HORODELSKIEJ
rozegranego na trasie Horodło – Hrubieszów w dniu 26.09.2010 r.
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Półmaratonie

BIEGI MŁODZIEŻOWE

Dziewczęta rocznik 2000 i młodsi

1 Prus Agata Natalia SP Kopyłów 3:37,19 35
2 Semenowicz Klaudia SP Horodło 3:56,03 32
3 Kosidło-Wąsik SP 29 Lublin 4:24,60 29
4 Fedaczyńska Karolina SP Hrebenne 5:36,56 27

Chłopcy rocznik 2000 i młodsi

1 Malinowski Krystian SP Kopyłów 3:02,62 35
2 Kołodziejczyk Michał SP Horodło 3:03,99 32
3 Jeżyna Mateusz SP Horodło 3:09,70 29
4 Gajewski Bartłomiej SP Kobło 3:30,86 27
5 Bogucki Bartosz SP Horodło 3:41,18 26
6 Rudawski Piotr SP Horodło 3:49,73 25
7 Szargan Bartosz SP Matcze 24
8 Szargan Kacper SP Matcze 23

Dziewczęta rocznik 1999-98

1 Charatynowicz Katarzyna SP Horodło 3:13,00 35
2 Ostrowska Paulina SP Horodło 3:18,53 32
3 Chodun Joanna SP-3 Hrubieszów 3:19,81 29
4 Smyk Dominika SP-2 Hrubieszów 3:24,18 27
5 Semenowicz Sylwia SP Horodło 3:28,64 26
6 Wrońska Ewa SP Kobło 3:31,34 25
7 Szostak Aleksandra SP-3 Hrubieszów 24
8 Boniewska Klaudia SP-3 Hrubieszów 23
9 Weremij Agata SP Horodło 22
10 Majkut Klaudia SP Horodło 21
11 Kruk Dominika SP Hrebenne 20
12 Bajerczak Dorota SP Kopyłów 19
13 Pieczykolan Agata SP Horodło 18
14 Iwan Wiktoria SP Hrebenne 17

Chłopcy rocznik 1999-98

1 Dudka Arkadiusz SP Horodło 2:56,52 35
2 Maciejewski Przemysław SP Horodło 2:57,83 32
3 Orlon Patryk SP Horodło 3:03,97 29
4 Janik Adrian SP Horodło 3:08,19 27
5 Góral Kamil SP Horodło 3:13,68 26
6 Sakowski Piotr SP Kopyłów 3:22,18 25
7 Matwiejczuk Damian SP Horodło 24
8 Bil Tomasz SP Kopyłów 23
9 Dudek Adrian SP Hrebenne 22
10 Pucek Daniel SP Horodło 21
11 Dudka Adrian SP Matcze 20
12 Guzek Mateusz SP Horodło 19
13 Weremij Jacek SP Horodło 18
14 Dudek Mateusz SP Hrebenne 17
15 Fedaczyński Jakub SP Hrebenne 16

Dziewczęta rocznik 1997-96

1 Zebzda Monika Gim. Horodło 2:49,42 35
2 Soja Wiktoria SP-3 Hrubieszów 2:53,01 32
3 Kaczyńska Beata Gim. Horodło 3:09,73 29

Chłopcy rocznik 1997-96

1 Sławiński Kamil Gim. Horodło 3:22,52 35
2 Malinowski Adrian Gim. Horodło 3:32,85 32
3 Kot Kamil Gim. Horodło 3:33,66 29
4 Jonak Patryk Gim. Horodło 3:37,85 27
5 Juźwiak Krystian Gim. Horodło 3:46,63 26
6 Wroński Kamil Gim. Horodło 3:49,75 25
7 Kaczanowskiu Bartek Gim. Horodło 24
8 Kosidło-Wąsik Jakub Gim. Sobieskiego Lublin 23
9 Pałys Damian Gim. Horodło 22
10 Łuczyniec Rafał Gim. Horodło 21
11 Gajewski Przemysław Gim. Horodło 20
12 Majewski Konrad Gim. Horodło 19

Dziewczęta rocznik 1995-94

1 Palikowska Agata ZS Moniatycze 4:05,45 35
2 Smaga Patrycja ZS Moniatycze 4:46,68 32

Chłopcy rocznik 1995-94

1 Wroński Bartłomiej Gim. Horodło 3:26,00 35
2 Charatynowicz Damian Gim. Horodło 3:43,93 32
3 Chiliński Arkadiusz Gim. Horodło 4:56,29 29
4 Bogowski Klaudiusz Gim. Horodło 4:59,96 27

Dziewczęta rocznik 1993-92

1 Ulanicka Marianna ZS-2 Hrubieszów 3:40,85 35
2 Lizut Anna ZS-4 Hrubieszów 3:44,66 32

Chłopcy rocznik 1993-92

1 Szostak Paweł ZS-3 Hrubieszów 3:10,73 35
2 Bogucki Mateusz LO Horodło 3:41,92 32

PUNKTACJA SZKÓŁ

Szkoły Podstawowe

1 SP Horodło 529
2 SP Kopyłów 137
3 SP Hrebenne 119
4 SP-3 Hrubieszów 76
5 SP Matcze 67
6 SP Kobło 52
7 SP 29 Lublin 29
8 SP-2 Hrubieszów 27

Gimnazja

1 Gim. Horodło 467
2 ZS Moniatycze 67
3 SP-3 Hrubieszów 32
4 Gim. Sobieskiego Lublin 23

Szkoły Ponadgimnazjalne

1 ZS-2 Hrubieszów 35
1 ZS-3 Hrubieszów 35
3 LO Horodło 32
3 ZS-2 Hrubieszów 32

XX MIĘDZYNARODOWY BIEG „UNII HORODELSKIEJ”
HORODŁO – HRUBIESZÓW 26.09.2010 r.

OPEN
lp nazwisko i imię rocznik klub wynik

1 Fiskowicz Sergiej 1980 Ukraina 01:12:59,13
2 Marzec Stanisław 1962 Agronatura Nałęczów 01:14:24,11
3 Ćwik Hubert 1977 Agros Zamość 01:19:25,13
4 Prószyński Romuald 1969 Chemik Puławy 01:19:44,49
5 Kamola Kazimierz 1960 Chemik Puławy 01:21:25,23
6 Fiskowicz Julia 1989 Mołdawia-Ukraina 01:22:23,97
7 Krakowiak Łukasz 1989 Unia Hrubieszów 01:23:08,01
8 Olszewski Zbigniew 1974 Roztocze Krasnobród 01:25:11,03
9 Pasieczny Jerzy 1957 Roztocze Krasnobród 01:25:34,80
10 Bisek Marek 1962 LW Bogdanka 01:27:34,92
11 Przykaza Waldemar 1959 Chemik Puławy 01:28:03,60
12 Zacharczuk Albin 1993 Unia Hrubieszów 01:28:21,01
13 Stelmach Zbigniew 1960 LW Bogdanka 01:28:55,08
14 Wrona Jerzy 1962 ZPD Stolmar Krężnica Jara 01:33:55,88
15 Michaliuk Andrij 1986 Ukraina-SK Kowel 01:35:41,76
16 Szwedo Andrzej 1981 Białopole 01:35:53,45
17 KaterinaSemyriak 1986 Ukraina-SK Kowel 01:36:09,63
18 Danielak Tomasz 1985 Roztocze Krasnobród 01:38:53,05
19 Cios Gabriel 1980 BPD Kraków 01:39:10,16
20 Kowalski Henryk 1950 Skok Chmielewskiego Lublin 01:40:53,58
21 Tomaszewski Leon 1954 LW Bogdanka 01:41:33,22
22 Gawęda Piotr 1966 Lublin 01:42:30,14
23 Sak Krzysztof 1957 Tomaszów Lubelski 01:42:31,54
24 Olszewski Bolesław 1984 Roztocze Krasnobród 01:45:17,21
25 Madej Andrzej 1955 Dystans Kraków 01:45:42,04
26 Wąsik Jacek 1959 Lublin 01:45:42,04

KOBIETY
lp nazwisko i imię rocznik klub wynik

1 Fiskowicz Julia 1989 Mołdawia-Ukraina 01:22:23,97
2 KaterinaSemyriak 1986 Ukraina-SK Kowel 01:36:09,63

MĘŻCZYŹNI
nazwisko i imię rocznik klub wynik Punkty

Fiskowicz Sergiej 1980 Ukraina 01:12:59,13 –
Marzec Stanisław 1962 Agronatura Nałęczów 01:14:24,11 35
Ćwik Hubert 1977 Agros Zamość 01:19:25,13 32
Prószyński Romuald 1969 Chemik Puławy 01:19:44,49 29
Kamola Kazimierz 1960 Chemik Puławy 01:21:25,23 27
Fiskowicz Julia 1989 Mołdawia-Ukraina 01:22:23,97 –
Krakowiak Łukasz 1989 Unia Hrubieszów 01:23:08,01 26
Olszewski Zbigniew 1974 Roztocze Krasnobród 01:25:11,03 25
Pasieczny Jerzy 1957 Roztocze Krasnobród 01:25:34,80 24
Bisek Marek 1962 LW Bogdanka 01:27:34,92 23
Przykaza Waldemar 1959 Chemik Puławy 01:28:03,60 22
Zacharczuk Albin 1993 Unia Hrubieszów 01:28:21,01 21
Stelmach Zbigniew 1960 LW Bogdanka 01:28:55,08 20
Wrona Jerzy 1962 ZPD Stolmar Krężnica Jara 01:33:55,88 19
Michaliuk Andrij 1986 Ukraina-SK Kowel 01:35:41,76 –
Szwedo Andrzej 1981 Białopole 01:35:53,45 18
KaterinaSemyriak 1986 Ukraina-SK Kowel 01:36:09,63 –
Danielak Tomasz 1985 Roztocze Krasnobród 01:38:53,05 17
Cios Gabriel 1980 BPD Kraków 01:39:10,16 16
Kowalski Henryk 1950 Skok Chmielewskiego Lublin 01:40:53,58 15
Tomaszewski Leon 1954 LW Bogdanka 01:41:33,22 14
Gawęda Piotr 1966 Lublin 01:42:30,14 13
Sak Krzysztof 1957 Tomaszów Lubelski 01:42:31,54 12
Olszewski Bolesław 1984 Roztocze Krasnobród 01:45:17,21 11
Madej Andrzej 1955 Dystans Kraków 01:45:42,04 10
Wąsik Jacek 1959 Lublin 01:45:42,04 9

Kategoria wiekowa 17-19 lat
lp nazwisko i imię rocznik klub wynik punkty

1 Zacharczuk Albin 1993 Unia Hrubieszów 01:28:21,01 35

Kategoria wiekowa 20-29 lat
lp nazwisko i imię rocznik klub wynik punkty

1 Krakowiak Łukasz 1989 Unia Hrubieszów 01:23:08,01 35
2 Szwedo Andrzej 1981 Białopole 01:35:53,45 32
3 Danielak Tomasz 1985 Roztocze Krasnobród 01:38:53,05 29
4 Olszewski Bolesław 1984 Roztocze Krasnobród 01:45:17,21 27

Kategoria wiekowa 30-39 lat
lp nazwisko i imię rocznik klub wynik punkty

1 Ćwik Hubert 1977 Agros Zamość 01:19:25,13 35
2 Olszewski Zbigniew 1974 Roztocze Krasnobród 01:25:11,03 32
3 Cios Gabriel 1980 BPD Kraków 01:39:10,16 29

Kategoria wiekowa 40-49 lat
lp nazwisko i imię rocznik klub wynik punkty

1 Marzec Stanisław 1962 Agronatura Nałęczów 01:14:24,11 35
2 Prószyński Romuald 1969 Chemik Puławy 01:19:44,49 32
3 Bisek Marek 1962 LW Bogdanka 01:27:34,92 29
4 Wrona Jerzy 1962 ZPD Stolmar Krężnica Jara 01:33:55,88 27
5 Gawęda Piotr 1966 Lublin 01:42:30,14 26

Kategoria wiekowa 50-59 lat
lp nazwisko i imię rocznik klub wynik punkty

1 Kamola Kazimierz 1960 Chemik Puławy 01:21:25,23 35
2 Pasieczny Jerzy 1957 Roztocze Krasnobród 01:25:34,80 32
3 Przykaza Waldemar 1959 Chemik Puławy 01:28:03,60 29
4 Stelmach Zbigniew 1960 LW Bogdanka 01:28:55,08 27
5 Tomaszewski Leon 1954 LW Bogdanka 01:41:33,22 26
6 Sak Krzysztof 1957 Tomaszów Lubelski 01:42:31,54 25
7 Madej Andrzej 1955 Dystans Kraków 01:45:42,04 24
8 Wąsik Jacek 1959 Lublin 01:45:42,04 23

Kategoria wiekowa 60 lat i starsi
lp nazwisko i imię rocznik klub wynik punkty

1 Kowalski Henryk 1950 Skok Chmielewskiego Lublin 01:40:53,58 35

Punktacja klubowa
Lp Klub Punkty

1 Chemik Puławy 78
2 Roztocze Krasnobród 77
3 LW Bogdanka 57
4 Unia Hrubieszów 47
5 Agronatura Nałęczów 35
6 Agros Zamość 32
7 Lublin 22
8 ZPD Stolmar Krężnica Jara 19
9 Białopole 18
10 BPD Kraków 16
11 Skok Cmielewskiego Lublin 15
12 Tomaszów Lubelski 12
13 Dystans Kraków 10

Mistrzem Województwa Lubelskiego w Półmaratonie został Stanisław Marzec z Agronatura Nałęczów – 01:14:24,11

***

Komunikat sporządził – Organizator