LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Za nami drużynowa Gimnazjada Lekkoatletyczna SZS - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-05-18

16 maja na hrubieszowskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyła się Szkolna Drużynowa Liga Lekkiej Atletyki, rozegrana w ramach Gimnazjada Szkolnego Związku Sportowego (SZS).

Reklama

 

W zawodach wzięło udział  ponad 150 uczniów.

Gimnazjaliści rywalizowali w biegach na 100m, 300m, 600m (dziewczęta), 1000m (chłopcy), biegu rozstawnym 4x100m oraz w skoku w dal, wzwyż i pchnięciu kulą.

Impreza była objęta patronatem Burmistrza Miasta Tomasza Zająca, dzięki czemu najlepsi zawodnicy w każdej konkurencji otrzymali medale oraz dyplomy.

W klasyfikacji drużynowej wśród dziewcząt do zawodów Rejonowych awansowały szkoły: ZS 2 Hrubieszów oraz SZS Mircze. W rywalizacji chłopców najlepszymi drużynami okazały się szkoły: ZSM 3 oraz ZSM 1 Hrubieszów.

Powiatowy Związek Sportowy dziękuje Panu Burmistrzowi Tomaszowi Zającowi za ufundowanie nagród, Dyrekcji HOSiR  oraz sędziom  za pomoc przy organizacji imprezy.

 

WYNIKI:

 

Dziewczęta:

ZS 2 Hrubieszów- 1104 pkt

SZS Mircze 896 pkt

ZSM 1 Hrubieszów 773 pkt

ZSM 3 Hrubieszów 768 pkt

ZSM 2 Hrubieszów 671 pkt

ZS Horodło 641 pkt

 

ZS 2 Hrubieszów - 1104 pkt 

Wrona Katarzyna

100m 15.83- 69pkt

Krotkiewicz Karina

100m 13.40-140 pkt

Kamień Julia

100m 13,83-124 pkt

Kamień Wiktoria

300m 47,30- 115 pkt

Gajewska Karolina

300m 45,96-134 pkt

Tomicka Aleksandra

300m 53,50- 75 pkt

Łazorczyk Angelika

600m 2,13,22- 55 pkt

Stepaniuk Magda

600m 2,06,56- 67 pkt

Skoczylas Wiktoria

600m 2,21,60- 40 pkt

4x100m

56,24- 87 pkt

Malinowska Wiktoria

w dal 3,90- 71 pkt

Szelezin Julia

w dal 4,10- 81 pkt

Świeca Julia

w dal 3,43- 47 pkt

Patyjewicz Iga

p.kulą 7,83- 63 pkt

Bogucka Julia

p.kulą 7,11- 40 pkt

Semaj Marzena

p.kulą 8,27- 78 pkt

Naja Julia

wzwyż 115- 46 pkt PK

Grzyb Weronika

wzwyż 115- 46 pkt PK

 

SZS Mircze - 896 

Kozdrój Oliwia

wzwyż 130- 76 pkt

Kusa Gabriela

wzwyż 125- 66 pkt

Dziug Klaudia

p.kulą 6,42- 22 pkt

Janiak Julia

p.kulą 8,09- 72 pkt

Różańska Sandra

p.kulą 8,07- 71 pkt

Hunia Weronika

nu

Głuch Angelika

w dal 2,64- 18 pkt

Głuch Dominika

100m 14,70-95 pkt

Górniak Natalia

100m 14,54-99 pkt

Wiśniewska Klaudia

100m 15,20-84 pkt

Kowalczuk Aleksandra

300m 52,75- 79pkt

Kuta Weronika

300m 53,45- 75 pkt

Powęzka Monika

300m 52,45-80 pkt

Tomaszewska Agnieszka

600m 2,23,56-36 pkt

4x100m

1,00,50- 63 pkt

 

ZSM 1 Hrubieszów - 773 pkt 

Jankowska Natalia

100m 14.10-112 pkt

Greszeta Marcela

100m 14.04-114 pkt

Radelczuk Oliwia

300m 53,26- 76 pkt

Stasiuk Iga

300m 49,01-97 pkt

Hrycuniak Martyna

600m 2,00,48- 79 pkt

 4x100m

59,37-68 pkt

Błaszczak Aleksandra

w dal 3,43- 47 pkt

Kowalczuk Klaudia

w dal 3,32- 42 pkt

Koniec Laura

w dal 3,55- 53 pkt

Gietka Aleksandra

p.kulą 6,28- 19 pkt

Rządkowska Wiktoria

p.kulą 6,76- 30 pkt

Sądej Jagoda

p.kulą 6,98- 36 pkt

 

ZSM 3 Hrubieszów - 768 pkt 

Iwańczuk Wiktoria

100m 15,80-69 pkt

Kowalczuk Klaudia

100m 15,60-74 pkt

Śmietanka Olga

100m 13,87-122 pkt

Bednarczuk Natalia

300m 50,65- 89 pkt

Boczkowska Weronika

300m 1,01,02- 42 pkt

Lachowska Magdalena

300m 1,00,05- 46 pkt

Kowalczyk Klaudia

600m 2,04,44- 71 pkt

Sachuk Mariya

NU

4x100m

59,90- 66 pkt

Szlonzak Justyna

wzwyż 130- 76 pkt

Czupryńska Kamila

wzwyż 110- 36 pkt

Usowska Natalia

wzwyż 110- 36 pkt

Radelczuk Zofia

p.kulą 7,18- 41 pkt

Ślązak Aleksandra

p.kulą 6,42- 22 pkt

Kisielewska Kinga

p.kulą 6,95-35 pkt

Śmietanka Olga PK

p.kulą PK 6,75

 

ZSM 2 Hrubieszów - 671

Karcz Natalia

100m 16,51-55 pkt

Majewska Malwina

100m 14,65- 96 pkt

Sacharczuk Julia

100m 15,57- 75 pkt

Drozda Sandra

300m 1,01,02- 42 pkt

Kielecka Sandra

300m 56,97-59 pkt

Gokół Magda

600m 2,20,56- 42 pkt

4x100m

1,03,53- 47 pkt

Muzyczek Kinga

w dal 2,73- 21 pkt

Mielniczuk Julia

w dal 3,73- 62 pkt

Martyna Pazyna

p.kulą 7,40- 49 pkt

Wójcik Klaudia

p.kulą 7,15- 41 pkt

Bańka Weronika

wzwyż 133- 82 pkt

 

ZS Horodło - 641 

Błocian Kasjana

100m 14,68-96

Góral Patrycja

100m 17,68-36 pkt

Woźnica Patrycja

100m 15,17-85 pkt

Sułkowska Wiktoria

300m 1,00,13- 46 pkt

Zubko Magdalena

300m 52,28- 81 pkt

Tymoszuk Sandra

300m 58,10- 54 pkt

Kaczyńska Agata

600m 2,26,28- 31 pkt

Lemińska Wiktoria

600m 2,12,54- 56 pkt

Mochnaczewska Katrarzyna

600m 2,12,89- 56 pkt

 4x100m

1,02,08- 55 pkt

Szczypek Paulina

p.kulą 6,31- 19 pkt

Kaczyńska Katarzyna

p.kulą 6,60- 26 pkt

 

 

Chłopcy: 

ZSM 3 Hrubieszów- 1190 pkt

ZSM 1 Hrubieszów- 1180 pkt

ZS Horodło- 1169 pkt

ZS 2 Hrubieszów -1147 pkt

ZSM 2 Hrubieszów- 733 pkt

 

ZSM 3 Hrubieszów - 1190 

Ciupki Szymon

wzwyż 155- 83 pkt

Buta Dominik

wzwyż 145 -68 pkt

Kowalski Adam

wzwyż 163- 96 pkt

Burdzy Konrad

p.kulą 9,09- 65 pkt

Małyszka Krystian

p.kulą 9,91- 83 pkt

Boraca Kamil

p.kulą 9,35- 70 pkt

Daciuk Kamil

w dal 4,89- 68 pkt

Nowosad Mateusz

w dal 4,59- 58 pkt

Fijołek Bartłomiej

100m 12,58- 108 pkt

Kaspruk Kacper

100m 11,96-138 pkt

Rodziewicz Kacper

100m 12,04- 133 pkt

Budzyński Tomasz

300m 43,65- 91 pkt

Kaczmarek Mateusz

300m 44,07-88 pkt

Pawlos Krystian

300m 42,19- 104 pkt

4x100m

49,59- 128 pkt

 

ZSM 1 Hrubieszów - 1180

Pempko Konrad

p.kulą 9,44- 72 pkt

Flisiuk Łukasz

p.kulą 10,23- 93 pkt

Skwarek Dominik

p.kulą 9,30 -69 pkt

Pietrusiewicz Mikołaj

w dal 4,46- 54 pkt

Stronkowski Konrad

w dal 5,06-74 pkt

Herda Michał

w dal 4,79- 65 pkt

Banasiak Przemysław

100m 12,67-104 pkt

Bartnik Marcel

100m 12,25-123 pkt

Duda Andrzej

100m 12,03-134 pkt

Oleszczuk Jakub

100m PK12,69

Bajer Patryk

300m 42,91- 96 pkt

Długosz Konrad

300m 42,80- 97 pkt

Przemysław Dziedzic

300m 43,79- 90 pkt

Rutkowski Damian PK

300m PK45,29

Daciuk Dominik

1000m 3,05,48- 90 pkt

Chorzępa Damian

1000m 3,15,86- 73 pkt

Dziedzic Bartłomiej

1000m 3,07,32- 87 pkt

4x100m

50,27- 119 pkt

 

ZS Horodło - 1169 

Bańkowski Marcin

p.kulą 9,21- 67 pkt

Chmielewski Arkadiusz

p.kulą 9,00- 63 pkt

Gruszka Michał

nu

Wroński Miłosz

w dal 4,94- 70 pkt

Szargan Kacper

w dal 4,62-59 pkt

Grabowski Łukasz

w dal 4,69- 62 pkt

Gołąb Daniel

100m 12,65- 105 pkt

Sarzyński Dawid

100m 11,44- 171 pkt

Gołąb Michał

100m 12,16-127 pkt

Jarosz Jakub

300m 42,78- 97 pkt

Petrycki Piotr

1000m 3,17,80- 71 pkt

Mróz Michał

1000m 3,09,26- 83 pkt

Kujawski Michał

1000m 3,18,07- 70 pkt

4x100

49,88- 124 pkt

 

ZS 2 Hrubieszów - 1147 

Skóra Mikołaj

wzwyż 155cm-83pkt

Kudrel Szymon

wzwyż 163- 96 pkt

Folusz Kamil

p.kulą 9,28- 69 pkt

Magnuszewski Jakub

p.kulą 10,40- 97 pkt

Mazur Piotr

p.kulą 11,65- 114 pkt

Pal Maciej

w dal 4,92- 69 pkt

Iwańczuk Bartosz

w dal 5,17- 78 pkt

Szymański Jakub

100m 12,77-99 pkt

Ślażyński Mikołaj

100m 13,28-82 pkt

Martyniuk Marek

100m 12,60-107 pkt

Ulanicki Piotr

300m 41,18- 117 pkt

Zieliński Michał

300m 45,27- 82 pkt

Pietrusiewicz Filip

1000m 3,03,50- 93 pkt

Kociach Wiktor

1000m 3,35,28- 49 pkt

Sokołowski Szymon

1000m 3,23,02- 64 pkt

4x100m

52,10- 99 pkt

Turek Tomasz

wzwyż 145cm PK

 

ZSM 2 Hrubieszów -733 

Panasiewicz Jakub

wzwyż 163- 96 pkt

Hukaluk Bartosz

p.kulą 8,90- 61 pkt

Kacper Dęga

p.kulą 8,19- 47 pkt

Malinowski Kajetan

p.kulą 8,01- 43 pkt

Chęciński Kacper

100m 13,59-72 pkt

Chęciński Kamil

100m 13,35-80 pkt

Traczuk Oskar

100m 14,61-45 pkt

Mazur Samuel

300m PK1,10,56

Podkowa Jakub

300m 48,84- 64 pkt

Zabłocki Tomasz

300m 53,02- 44 pkt

Jasiński Kacper

1000m 3,23,23- 64 pkt

Magierka Adrian

1000m 3,32,46- 65 pkt

Opszyński Mikołaj

1000m 3,39,36- 44 pkt

Pawłowicz Rafał

1000m 4,17,40 PK

Krasicki Kacper

1000m 4,05,70 PK

4x100m

58,07- 51 pkt

 

 

 

 

Opracował - Tomasz Magdziak (PSZS Hrubieszów)

fot. HOSiR

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 1

a co ze Starostwem, mistrzostwa powiatu i nic?

2017-05-18 10:01:57 | autor: krupa