REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Za nami Otwarte Halowe Mistrzostwa Miasta w lekkiej atletyce

Dodał: may

Data dodania: 2018-03-07

W dniu 1 marca odbyły się Otwarte Halowe Mistrzostwa Miasta w lekkiej atletyce pod patronatem Burmistrza Miasta Hrubieszowa. W zawodach wzięli udział uczniowie hrubieszowskich i okolicznych szkół.

Reklama

 

Halowe Mistrzostwa Miasta Hrubieszowa w Lekkiej Atletyce

1.03.2018r.

 

Punktacja drużynowa Szkoły Podstawowe:

  1. SP 2 Hrubieszów- 188pkt
  2. PSP Mircze- 85pkt
  3. SP 1 Hrubieszów- 78pkt
  4. SP Horodło- 58pkt
  5. PSP Szpikołosy- 30pkt
  6. SP 3 Hrubieszów- 25pkt

 

Punktacja drużynowa Szkoły Gimnazjalne + 7 klasy:

  1. SP 3 Hrubieszów- 101 pkt
  2. G Horodło- 90pkt
  3. SP 2 Hrubieszów -88 pkt
  4. SP 1 Hrubieszów- 85 pkt
  5. PSP Mircze- 81 pkt
  6. PSP Szpikołosy- 14 pkt

 

Punktacja drużynowa Szkoły Średnie:

  1. ZS 1 Hrubieszów- 166 pkt
  2. ZS 4 Hrubieszów- 75 pkt
  3. ZS Hrodło- 56 pkt
  4. ZS 3 Hrubieszów- 52 pkt
  5. ZS 2 Hrubieszów- 33 pkt

 

***

 

Szkoły Podstawowe

 

40m  Chłopcy SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Nowosad Igor

SP 1 Hrubieszów

2005

5,95

F

2

Czerkawski Mateusz

SP 2 Hrubieszów

2005

5,97

F

3

Gnap     Karol

PSP Mircze

2006

6,14

F

4

Mróz Karol

PSP Szpikołosy

2005

6,17

F

5

Głowacz Kacper

SP 1 Hrubieszów

2007

6,25

4

6

Borsuk Maciej

SP 2 Hrubieszów

2005

6,33

3

7

Jarosz Dawid

SP Horodło

2005

6,53

1

8

Bednarczuk Jarosław

SP Horodło

2006

6,58

1

9

Szkałuba  Krzysztof  

PSP Mircze

2005

6,88

1

10

Kidaj Jakub 

PSP Szpikołosy

2006

6,97

1

11

Bogusz Jakub

SP 3 Hrubieszów

2007

7,19

1

12

Kaniewski Piotr

SP 3 Hrubieszów

2007

7,23

1

13

Skrok Igor

SP 2 Hrubieszów

 

6,53

PK

FINAŁ

1

 Czerkawski Mateusz

SP 2 Hrubieszów

2005

5,92

12

2

Nowosad Igor

SP 1 Hrubieszów

2005

5,93

9

3

Gnap     Karol

PSP Mircze

2006

6,42

7

4

Mróz Karol

PSP Szpikołosy

2005

6,64

5

 

40m Dziewczęta SP 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Stecko Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2005

6,21

F

2

Brudnowska Amelia

SP 2 Hrubieszów

2006

6,56

F

3

Milena Skwarek

SP 3 Hrubieszów

2007

6,69

F

4

Radomińska Karolina

SP 1 Hrubieszów

2006

6,81

F

5

Mazurek     Inez           

PSP Mircze

2005

6,85

4

6

Juźwiak Oliwia

SP Horodło

2005

6,95

3

7

Klaudia Gałkowska

SP 3 Hrubieszów

2007

7,21

2

8

Maciejewska Maja      

PSP Mircze

2006

7,41

1

9

Szpyrka Julia

SP Horodło

2007

7,63

1

10

Pieczkowska Oliwia

SP 1 Hrubieszów

2006

7,64

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

 

1

Stecko Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2005

6,62

12

2

Brudnowska Amelia

SP 2 Hrubieszów

2006

6,82

9

3

Milena Skwarek

SP 3 Hrubieszów

2007

6,97

7

4

Radomińska Karolina

SP 1 Hrubieszów

2006

7,15

5

 

5 okrążeń Dziewczęta SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Kowalczyk Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2005

1,53,61

12

2

Czerwińska Kinga

SP Horodło

2005

1,56,42

9

3

Węcławik Karolina

SP 2 Hrubieszów

2005

2,05,33

7

4

Panasiewicz Martyna

SP 1 Hrubieszów

2005

2,06,00

5

5

Wojciechowska Julia

SP Horodło

2007

2,07,81

4

6

Wojtiuk Julia

PSP Szpikołosy

2005

2,11,30

3

7

Tomaszewska Oliwia 

PSP Mircze

2006

2,11,78

2

8

Harapiuk Natalia

PSP Szpikołosy

2005

2,17,33

1

9

Aleksandra Janiec

SP 3 Hrubieszów

2007

2,21,12

1

10

Wójcik      Wiktoria     

PSP Mircze

2007

2,26,23

1

11

Weronika Misiak

SP 3 Hrubieszów

2007

2,26,80

1

12

Pawłowska Patrycja

SP 2 Hrubieszów

2005

2,38,22

pk

13

Kosel Malwina

SP 1 Hrubieszów

2005

DNF

-

 

5 okrążeń Chłopcy SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Jacomo Esposito          

PSP Mircze

2005

1,45,92

12

2

Kiełbasa Piotr

SP 1 Hrubieszów

2005

1,46,69

9

3

Pańko Kacper

SP Horodło

2006

1,47,69

7

4

Serba Dawid

SP 1 Hrubieszów

2006

1,47,92

5

5

Sienicki  Michał       

PSP Mircze

2006

1,50,72

4

6

Kalinowski Jakub

SP Horodło

2005

1,54,76

3

7

Chomik Kacper

SP 2 Hrubieszów

2005

1,55,82

2

8

Lenard Bartłomiej   

SP 2 Hrubieszów

2005

2,20,64

1

9

Harapiuk Łukasz

PSP Szpikołosy

2005

2,25,24

1

 

Sztafeta

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

pkt

1

 

SP 2 Hrubieszów

3,13,53

12

2

 

PSP Mircze

3,22,75

9

3

Juźwiak O., Czerwińska K., Chmielewski K., Kalinowski J.

SP Horodło

3,25,46

7

4

Lizut Małgorzata, Kasprzak Klaudia, Mielniczuk Wojciech, Mróz Karol

PSP Szpikołosy

3,38,78

5

5

Głowacz K,Radomińska, Serba, Pieczkowska

SP 1 Hrubieszów

3,39,16

4

6

Oliwia Zubko, Klaudia Gałkowska

Jakub Bogusz, Piotr Kaniewski

SP 3 Hrubieszów

3,51,39

3

 

Pchnięcie p.lekarską Dziewcząt SP- 3kg 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Nowak Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2006

6,20

12

2

Małyszek Aleksandra 

PSP Mircze

2006

6,00

9

3

Kozdroń   Magdalena 

PSP Mircze

2005

5,70

7

4

Bil Natalia

SP Horodło

2006

5,50

5

5

Pawłowska Patrycja

SP 2 Hrubieszów

2005

4,80

4

6

Jaros Anna

SP Horodło

2006

NU

-

 

Pchnięcie p.lekarską Chłopców SP-4kg 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Hraciuk Miłosz   

SP 2 Hrubieszów

2005

8,80

12

2

Chmielewski Kacper

SP Horodło

2005

8,00

9

3

Chabros Wiktor

SP 1 Hrubieszów

2005

6,80

7

4

Konopno Karol

SP 1 Hrubieszów

2005

6,70

5

5

Podolski Adrian       

PSP Mircze

2005   

6,30

4

6

Łysiak  Bartłomiej                                          

PSP Mircze

2006

6,00

3

7

Jańczuk Michał

PSP Szpikołosy

2006

4,60

2

 

Skok w dal z miejsca dziewcząt 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Kucy Patrycja

SP 2 Hrubieszów

2005

186cm

12

2

Świgost Emilia

SP 2 Hrubieszów

2005

184cm

9

3

Gis Ewa

SP 1 Hrubieszów

2005

180cm

7

4

Wilkos Maja

SP 1 Hrubieszów

2006

175cm

5

5

Lizut Małgorzata 

PSP Szpikołosy

2006

160cm

4

6

Wójcik Paulina

SP Horodło

2005

150cm

3

7

Haczkiewicz Marta

SP Horodło

2006

150cm

2

8

Kasprzak Klaudia

PSP Szpikołosy

2006

140cm

1

9

Stecko Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2005

190cm

PK

10

Zofia Hojda

SP 3 Hrubieszów

 

NU

-

11

Katarzyna Rodak

SP 3 Hrubieszów

 

NU

-

 

Skok w dal z miejsca chłopców 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Tywoniuk Karol

SP 2 Hrubieszów

2005

198cm

12

2

Guberuk Artem

SP 1 Hrubieszów

2005

187cm

9

3

Mielniczuk Wojciech

PSP Szpikołosy

2006

180cm

7

4

Skrok Igor

SP 2 Hrubieszów

2005

180cm

5

5

Łukaszczyk Kacper       

PSP Mircze

2006

172cm

4

6

Gontarz Brajan

SP 1 Hrubieszów

2006

168cm

3

7

Filipczuk Kacper

SP Horodło

2007

166cm

2

8

Paćkowski Marcel

SP Horodło

2007

162cm

1

 

Skok wzwyż dziewcząt 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Szala Laura

SP 2 Hrubieszów

2005

125cm

12

2

Oliwia Zubko

SP 3 Hrubieszów

2007

105cm

9

3

Wańczycka Paulina

SP 2 Hrubieszów

2005

105cm

7

4

Chilczuk Aleksandra

PSP Mircze

2005

100cm

5

5

Bródnowska Amelia

SP 2 Hrubieszów

2006

105cm

PK

6

Stecko Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2005

105cm

PK

 

Skok wzwyż chłopców 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Kasprzak Oliwier

SP 2 Hrubieszów

2006

125cm

12

2

Aleksandrowicz Paweł

SP 2 Hrubieszów

2005

120cm

9

3

Moskwa Mateusz

PSP Mircze

2005

120cm

7

4

Kozdrój Kornel

PSP Mircze

2006

110cm

5

5

Szkałuba Krzysztof

PSP Mircze

2006

NU

-

 

 

Szkoły Gimnazjalne + 7klasy

 

40m Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Jowdiuk Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2004

6,10

F

2

Kowalczuk Aleksandra

PSP Mircze

2003

6,42

F

3

Kowalczuk Klaudia

SP 3 Hrubieszów

2003

6,59

F

4

Woźnica Patrycja

G Horodło

2002

6,63

F

5

Siewierska Weronika

PSP Mircze

 

6,69

4

6

Aronowska Katarzyna

G Horodło

2004

6,76

3

7

Lizut Justyna 

PSP Szpikołosy

2004

7,04

2

8

Iwańczuk Wiktoria

SP 3 Hrubieszów

2003

7,08

1

9

Wójcik vel Brzozowska Aleksandra

SP 1 Hrubieszów

2004

7,20

1

10

Wiktoria Koman

SP 1 Hrubieszów

2004

7,44

1

11

Jankowska Natalia

SP 1 Hrubieszów

2003

6,02

PK

12

Śmietanka Olga

SP 3 Hrubieszów

2003

6,13

PK

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

 

1

Jowdiuk Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2004

6,03

12

2

Woźnica Patrycja

G Horodło

2002

6,33

9

3

Kowalczuk Aleksandra

PSP Mircze

2003

6,47

7

4

Kowalczuk Klaudia

SP 3 Hrubieszów

2003

6,80

5

 

40m  Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Dziuba Kamil          

PSP Mircze

2002

5,16

-

2

Bartnik Marcel

SP 1 Hrubieszów

2003

5,33

-

3

Karczmarek Kacper

SP 1 Hrubieszów

2004

5,38

-

4

Rutkowski Jakub

SP 3 Hrubieszów

 

5,72

-

5

Drabin Paweł

SP 2 Hrubieszów

 

5,76

4

6

Sarabkiewicz Kacper

G Horodło

2002

5,83

3

7

Kozłowski Dariusz 

PSP Mircze

2002

5,84

2

8

Dudka Sebastian

G Horodło

2002

6,30

1

9

Watras Mateusz

SP 3 Hrubieszów

2004

6,32

1

 

FINAŁ

 

 

 

 

1

Dziuba Kamil          

PSP Mircze

2002

5,18

12

2

Bartnik Marcel

SP 1 Hrubieszów

2003

5,22

9

3

Rutkowski Jakub

SP 3 Hrubieszów

 

5,53

7

4

Karczmarek Kacper

SP 1 Hrubieszów

2004

5,54

5

 

5 okrążeń Dziewczęta

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Śmietanka Olga

SP 3 Hrubieszów

2003

1,39,94

12

2

Jankowska Natalia

SP 1 Hrubieszów

2003

1,41,45

9

3

Borkowska Julia

SP 3 Hrubieszów

2004

1,52,68

7

4

Kuta Weronika

PSP Mircze

2003

1,55,27

5

5

Makowska Ewa

G Horodło

2004

2,10,50

4

6

Wojciechowska Karolina

G Horodło

2004

2,25,29

3

 

5 okrążeń Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Mróz Michał

G Horodło

2002

1,30,47

12

2

Pawlos Krystian

SP 3 Hrubieszów

 

1,30,73

9

3

Sztojko Krystian

SP 1 Hrubieszów

2003

1,32,21

7

4

Petrycki Piotr

G Horodło

2002

1,32,46

5

5

Łukasiuk Adrian

SP 2 Hrubieszów

2004

1,39,47

4

6

Czop   Daniel          

PSP Mircze

2003

1,40,67

3

7

Pękowski Piotr

SP 2 Hrubieszów

2004

1,43,71

2

8

Barszczewski Gabriel

SP 1 Hrubieszów

2004

1,44,25

1

9

Kudelski Dawid

SP 3 Hrubieszów

2004

1,47,84

1

 

Pchnięcie p.lekarską Dziewczęta 3kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Sądej Jagoda

SP 1 Hrubieszów

2002

7,50

12

2

Wiśniewska Klaudia

PSP Mircze

2003

6,80

9

3

Radelczuk Zofia

SP 3 Hrubieszów

2002

6,60

7

4

Świeca Martyna

SP 1 Hrubieszów

2004

6,50

5

5

Pazyna Martyna

SP 2 Hrubieszów

2002

6,50

4

6

Hunia Weronika

PSP Mircze

2003

6,20

3

7

Budzowska Nicola

SP 3 Hrubieszów

2003

5,80

2

8

Ciężka Aleksandra

G Horodło

2003

5,60

1

9

Śmietanka Olga

SP 3 Hrubieszów

2003

6,90

PK

10

Jankowska Natalia

SP 1 Hrubieszów

2003

6,70

PK

 

Pchnięcie p.lekarską Chłopcy  5kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Oleszczuk Jakub

SP 1 Hrubieszów

2002

10,30

12

2

Bańkowski Marcin

G Horodło

2002

9,70

9

3

Dziadosz Kamil

 PSP Mircze

2002

9,50

7

4

Dęga Kacper

 SP 2 Hrubieszów

2003

8,90

5

5

Czapka Sebastian

SP 3 Hrubieszów

 

8,80

4

6

Bednarz Dominik

SP 1 Hrubieszów

2002

8,70

3

7

Gruszka Michał

G Horodło

2002

8,60

2

8

Kryszkiewicz Jakub

SP 3 Hrubieszów

 

8,30

1

9

Ślepko  Mateusz      

PSP Mircze

2004

8,30

1

10

Zubko Hubert

SP 2 Hrubieszów

2003

8,00

1

11

Kruk Karol

PSP Szpikołosy

2004

6,30

1

12

Harapiuk Wojciech

PSP Szpikołosy

2004

5,00

1

13

Krawczyński Igor

SP 3 Hrubieszów

 

NU

-

14

Sidor    Adrian          

PSP Mircze

2003

8,60

pk

 

Sztafeta

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

pkt

1

 

PSP Mircze

Bd

12

2

 

SP 2 Hrubieszów

Bd

9

3

 

SP 3 Hrubieszów

Bd

7

4

 

PSP Szpikołosy

bd

5

5

 

G Horodło

DQ

-

 

Skok wzwyż dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Bańka Weronika

SP 2 Hrubieszów

2002

130cm

12

2

Panasiewicz Gabriela

SP 2 Hrubieszów

2003

130cm

9

3

Kowalczyk Klaudia

SP 3 Hrubieszów

2002

125cm

7

4

Nina Pietrusiewicz

SP 3 Hrubieszów

2004

125cm

5

 

Skok wzwyż chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Kołodziej Marcin

SP 2 Hrubieszów

2002

160cm

12

2

Duławski Michał

SP 3 Hrubieszów

 

155cm

9

3

Kulas Krystian

PSP Mircze

2004

155cm

7

4

Jóźwiak Michał

SP 2 Hrubieszów

2004

145cm

5

5

Bramek Jakub

PSP Mircze

2003

145cm

4

6

Herda Michał

SP 1 Hrubieszów

2003

135cm

3

7

Chabros Patryk

SP 1 Hrubieszów

2004

135cm

2

8

Gryniewicz Kacper

SP 3 Hrubieszów

2004

125cm

1

9

Pękowski Norbert

SP 2 Hrubieszów

2002

140cm

PK

 

Skok w dal z miejsca dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Mochnaczewska Małgorzata

G Horodło

2004

200cm

12

2

Mielniczuk Julia

SP 2 Hrubieszów

 

189cm

9

3

Kopczyńska Julia

SP 3 Hrubieszów

2004

188cm

7

4

Nowaczewska Oliwia

G Horodło

2004

178cm

5

5

Pędrak Magdalena 

PSP Szpikołosy

2004

170cm

4

6

Biszczad Aleksandra

SP 3 Hrubieszów

 

168cm

3

7

Faron Laura

SP 1 Hrubieszów

 

165cm

2

8

Głuch Dominika

PSP Mircze

 

150cm

1

9

Jeczeń Oliwia 

PSP Szpikołosy

2004

143cm

1

10

Block Wiktoria

SP 1 Hrubieszów

2002

126cm

1

 

Skok w dal z miejsca chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Gołąb Michał

G Horodło

2002

265cm

12

2

Jarosz Jakub

G Horodło

2002

236cm

9

3

Pieniążek Krzysztof

SP 1 Hrubieszów

2002

235cm

7

4

Pietrusiewicz Mikołaj

SP 1 Hrubieszów

2002

230cm

5

5

Kasperski Michał    

PSP Mircze

2002

200cm

4

6

Kondrak Miłosz

SP 3 Hrubieszów

 

197cm

3

7

Flis Konrad

SP 3 Hrubieszów

2004

180cm

2

8

Kozik Jakub

SP 3 Hrubieszów

 

172cm

PK

 

 

Szkoły Średnie

 

40m Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Zachaj Weronika

ZS 1 Hrubieszów

2000

6,70

12

2

Traczuk Agnieszka

ZS 2 Hrubieszów

2001

6,76

9

3

Małyska Joanna

ZS 1 Hrubieszów

1999

7,35

7

4

Kostrubiec Paulina

ZS Horodło

2000

7,60

5

5

Gajewska Karolina

ZS 2 Hrubieszów

2001

5,90

PK

 

40 m  Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Sarzyński Dawid

ZS 1 Hrubieszów

2001

5,03

12

2

Gajewski Bartłomiej

ZS 3 Hrubieszów

2000

5,34

9

3

Dziaduszek Damian

ZS 4 Hrubieszów

2000

5,38

7

4

Gołąb Kacper

ZS Horodło

2000

5,50

5

5

Sanek Arkadiusz

ZS 1 Hrubieszów

1999

5,63

4

6

Krupski Krystian

ZS 4 Hrubieszów

2000

5,89

3

 

5 okrążeń Dziewczęta

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Gajewska Karolina

ZS 2 Hrubieszów

2001

1,39,78

12

2

Dmitruk Iwana

ZS 1 Hrubieszów

1999

1,59,51

9

3

Różańska Sandra

ZS 1 Hrubieszów

2001

1,59,87

7

4

Bednarczuk Wiktoria

ZS 1 Hrubieszów

2001

NU

PK

 

5 okrążeń Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Ślusarz Paweł

ZS 3 Hrubieszów

1999

1,25,35

12

2

Romaszko Albert

ZS 4 Hrubieszów

1998

1,30,07

9

3

Dziadosz Hubert

ZS 3 Hrubieszów

1999

1,32,74

7

4

Wojciechowski Paweł

ZS 4 Hrubieszów

2000

1,36,34

5

5

Malinowski Krystian

ZS Horodło

2000

1,36,70

4

6

Szewczuk Adrian

ZS 1 Hrubieszów

2000

1,39,02

3

7

Wróbel Kewin

ZS 1 Hrubieszów

2001

1,49,59

2

 

Pchnięcie p.lekarską Dziewczęta -4kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Grądkowska Elwira

ZS 1 Hrubieszów

1999

6,70

12

2

Ryczko Karolina

ZS 1 Hrubieszów

2000

6,60

9

3

Brzoza Marzena

ZS 4 Hrubieszów

1999

5,70

7

4

Pożoga Monika

ZS 1 Hrubieszów

1999

7,00

PK

 

Pchnięcie p.lekarską Chłopcy -5kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Oleszczuk Dawid

ZS 1 Hrubieszów

1998

11,20

12

2

Klimowicz Michał

ZS 1 Hrubieszów

2000

10,70

9

3

Orzechowski Miłosz

ZS 3 Hrubieszów

1999

9,90

7

4

Borusiewicz Mateusz

ZS 3 Hrubieszów

1999

9,20

5

5

Kasperski Daniel

ZS 4 Hrubieszów

2001

9,00

4

6

Wierzbicki Mirosław

ZS Horodło

1999

8,60

3

7

Pawluk Dawid

ZS 4 Hrubieszów

1998

8,60

2

 

Skok w dal z miejsca dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Mochnaczewska Katarzyna

ZS Horodło

2001

1,84

12

2

Misiak Małgorzata

ZS 1 Hrubieszów

1998

1,83

9

3

Czepiel Aleksandra

ZS 4 Hrubieszów

1999

1,70

7

4

Nowak Justyna

ZS Horodło

2001

1,53

5

5

Pawelec Angelika

ZS 4 Hrubieszów

2000

1,50

4

6

Kowalczuk Edyta

ZS 1 Hrubieszów

2001

1,48

3

7

Gajewska Karolina

ZS 2 Hrubieszów

2001

2,34

PK

 

Skok w dal z miejsca chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Germański Jakub

ZS 1 Hrubieszów

2000

2,40

12

2

Fornal Cezary

ZS Horodło

2000

2,40

9

3

Mazurek Michał

ZS 4 Hrubieszów

2001

2,10

7

4

Stepaniuk Paweł

ZS 1 Hrubieszów

1998

2,14

5

5

Bogucki Bartosz

ZS Horodło

2000

2,10

4

6

Muzyczka Jakub

ZS 4 Hrubieszów

2001

1,97

3

 

Sztafeta

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

pkt

1

Pawelec, Czepiela,Romaszko,Dziadoszek

ZS 4 Hrubieszów

3,03,27

12

2

Kostrubiec,Komsta,Gołąb,Malinowski

ZS Horodło

3,03,28

9

3

 

ZS 1 Hrubieszów

3,10,50

7

 

Skok wzwyż dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Skorupa Łucja

ZS 2 Hrubieszów

2000

130cm

12

2

Kozdrój Oliwia

ZS 1 Hrubieszów

2001

125cm

9

3

Tomaszewska Oliwia

ZS 1 Hrubieszów

2000

125cm

7

4

Litwin Alicja

ZS 4 Hrubieszów

2000

115cm

5

5

Matysek Beata

ZS 1 Hrubieszów

2001

120cm

PK

 

Skok wzwyż chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Kasprzak Hubert

ZS 3 Hrubieszów

1999

170cm

12

2

Chmielewski Marek

ZS 1 Hrubieszów

2000

165cm

9

3

Echta Jakub

ZS 1 Hrubieszów

1998

150cm

7

4

Wołoszyn Szymon

ZS 1 Hrubieszów

1998

145cm

PK

 

 

Opracował: Tomasz Magdziak

Fot. HOSiR

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: