REKLAMA

C3 Zwyżka

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Zdzisław Kosakowski o spadku Unii Hrubieszów do klasy okręgowej

Dodał: mac

Data dodania: 2017-06-18

Były prezes MKS Unia Hrubieszów Zdzisław Kosakowski o spadku Unii Hrubieszów do klasy okręgowej...

Reklama

 

Zdzisław Kosakowski na swoim blogu:

(...) Na temat tego co myślę o pracy trenera zespołu Unii wiele razy już się wypowiadałem, także na etapie jego zatrudniania i w trakcie rozgrywek. Moich uwag nikt nie brał pod uwagę i zbywał je, chociaż powtarzałem, że to się skończy tak, jak się skończyło. (...)

 

Więcej:

http://suflerob.o11.pl/?p=3874

 

źródło: http://suflerob.o11.pl/

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 8

A personalnie kto rządzi Unią Hrubieszów? Kto tam jest szefem?

2017-06-19 14:06:04 | autor: Got

Gra się jak przeciwnik pozwala? A ze się nie ma pojęcia nia przygotowania to przeciwnik na nic nie pozwala! ;)
Dobry tekst z tym przeciwnikiem! ;)

2017-06-19 14:05:37 | autor: Got

Nie ma co się żalić i zganiać na kogoś innego winę. Fakt p.Herbin miał okienko transferowe w którym jak pokazała runda rewanżowa nie bardzo były trafione, osobiście nie podoba mi się praca tego trenera. Po pierwsze jako nauczyciel powinien mieć podejście do ludzi, w tym przypadku do zawodników! A niestety brakuje mu kultury, motywacji dla zawodników, już nie wspomnę o taktyce(granie cały czas jak Barcelona ofensywnie - dała wynik mizerny) Jeszcze chciałbym coś powiedzieć o v/c prezesie UH jeśli się pan nie zna na piłce nożnej i nigdy pan nie zaznał zapachu szatni - niech pan się zajmie lepiej hydrauliką. Do Panów Piłkarzy wydaje mi się, ze mogliście dać z siebie trochę więcej ale cóż gra się na tyle na ile przeciwnik pozwoli. Co do Burmistrza bogu ducha winny gość, chcieli więcej kasy - to im dał. A, że nie umiejętne gospodarowanie nimi, wydaje mi się nie powinno się jego aż tak bardzo interesować! Nikogo nie maiłem na celu obrazić - czasami prawda boli.

2017-06-19 10:40:46 | autor: klucz

Ale jest Zespół Pieśni i Tańca... dostają kasę na nowe kostiumy to może zaczęliby też grać w piłkę? Pani Grażyna na pewno by ich dobrze wytrenowała!

2017-06-19 08:20:22 | autor: Got

Czy ktoś czuje się odpowiedzialny za ten stan rzeczy i będzie miał odwagę przyznać się do tego?
Nie mówiąc już o upokorzeniu, wstydzie, itp. rzeczach, na które nie zasłużyli sobie kibice, zawodnicy i mieszkańcy Hrubieszowa oraz zmarnowanych, dużych pieniądzach publicznych, o jakich większość zespołów z IV ligi może tylko pomarzyć.
To cytat, Panie Zdzisławie podpisuje się pod tym obiema rękami! Panie Burmistrzu, kiepsko widzę Pana przyszłość....

2017-06-19 08:18:58 | autor: Got

B** zapomniałeś o wspaniałej ruinie przy Rynku oraz pięknych żółtych budach. Nigdzie indziej w Polsce nie byłoby możliwe aby takie gargamele miały rację bytu. Co do piłki to nie chodzi pewnie tylko o to, że spadli do okręgówki ale o zarządzanie klubem. Spora kwota z miasta a ferajna w zarządzie nie umie podejmować właściwych decyzji. Z takim doświadczeniem to nie wiem czy do robienia dołów choćby mają przygotowanie.

2017-06-19 07:55:30 | autor: Elo7

Tak bo najważniejsza jest pozycja w tabeli. Nie robić chodników lożyc na kopacz dla garstka fanów i kupę dresowe w barwach klubowych co nie znają wyników meczu.

2017-06-19 02:42:43 | autor: B**

Lipski brawo herbin brawo :) Burmistrz zając na drugi rok juz wylecisz

2017-06-18 19:48:44 | autor: max1211125