19 kwietnia 2024

Zwycięstwo Unii w drugim meczu kontrolnym

W swoim drugim meczu kontrolnym rozgrywanym w Lubyczy Królewskiej, Unia Hrubieszów pokonała wysoko 6:1 Igros Krasnobród. Już w pierwszej połowie zawodnicy Marcina Nowaka zdecydowanie przesądzili o losach sobotniego sparingu na swoją korzyść.

Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów 1:6 (0:5)

Unia: Ryć – Smoła, Jędrzejuk, Kondrat, Kazan, Wójtowicz, Otręba, Kamiński, Fulara, Borys, Chochowski. Po przerwie zagrali: Wiak, Krygiel, Tabuła, zawodnik testowany.

Bramki: Maciej Wójtowicz (5′), Damian Otręba (10′), (60′), Łukasz Kamiński (14′), (44′), Siergiej Borys (24’).

W swoim drugim meczu kontrolnym rozgrywanym w Lubyczy Królewskiej, Unia Hrubieszów pokonała wysoko 6:1 Igros Krasnobród. Już w pierwszej połowie zawodnicy Marcina Nowaka zdecydowanie przesądzili o losach sobotniego sparingu na swoją korzyść.  Na pewno cieszy styl gry, który okazał się skuteczny zarówno w ataku, jaki i obronie. Wynik pozostaje oczywiście sprawą drugorzędną. Ważne, że ciężka praca na treningach zaczyna przynosić efekty. W Unii Hrubieszów zagrał po raz kolejny nowy zawodnik testowany Maciej Wójtowicz, którego działacze naszego klubu będą chcieli zakontraktować.

***

Wypowiedzi pomeczowe na lubsport.pl:

TESTOWANI GRACZE

Marcin Nowak: – Kolejny raz grał z nami Maciej Wójtowicz z Kryształu Werbkowice. Chcemy już dopiąć transfer tego zawodnika. Dziś sprawdzaliśmy pomocnika, który grał już w poprzedniej grze kontrolnej i cały czas z nami trenuje. W następnym sparingu będziemy za to testowali obrońcę.