LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Bohaterom Września 1939

Dodał: mac

Data dodania: 2006-09-22

"Bohaterom Września 1939" - biegi patriotyczne w Gimnazjum i Szkole Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie.
Oficjalne wyniki.

Reklama

Cel imprezy:

- Patriotyczny.
- Zdrowotny - propagowanie zdrowego stylu życia.
- Popularyzacja czynnego wypoczynku.
- Integracja środowiska szkolnego i pozaszkolnego.
- Przysposobienie do współzawodnictwa w duchu sportowej walki.

Uczestnicy:
- Przedszkolaki z przedszkoli nr1, nr5 i przedszkole z ulicy Gródeckiej
- Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1
- Młodzież z Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie

Wyniki biegu:

Przedszkolaki:
W biegu przedszkolaków wzięło udział 83 dziewczynek i chłopców.

Szkoła Podstawowa:

Dziewczęta
Klasy pierwsze: 1. Markiewicz Kaja 1c, 2. Stasiu Micole 1c, Świątek Oliwia 1b,
Klasy drugie: 1. Flak Klaudia 2c, 2. Łyko Maria 2a, 3. Szendrak Klaudia 2 a,
Klasy trzecie: 1. Pawłasek Kornelia 3b, 2. Suska Weronika 3b, 3. Mosek Natalia 3a,
Klasy czwarte: 1. Stecko Dominika 4a, 2. Sawiniec Karolina, 3. H. Katarzyna 4b,
Klasy piąte: 1. Wójcicka Dorota 5a, 2. Wójcicka Marta 5a, Podgórska Natalia 5a,
Klasy szóste: 1. Pawlos Wiktoria 6a, 2. Mielniczuk Magda 6b, Furlepa Dorota 6a,

Chłopcy:
Klasy pierwsze: Mazurek Piotr 1c, 2. Wielosz Piotr 1c, Dobrowolski Jakub 1c,
Klasy drugie: 1. Chmielewski Bartosz 2c, 2. Wygadańczuk Łukasz 2b, 3. Kajzer Paweł 2b,
Klasy trzecie: 1. Wodyk Filip 3a, 2. Kasperski Bartosz 3c, 3. Krzyżanowski Jakub 3b,
Klasy czwarte: 1. Wieczorek Bartosz 4a, 2. Kucharski Mateusz 4b, 3. Łopocki Michał 4c,
Klasy piąte: 1. Gębala Krystian 5a, 2. Wołyniec Rafał 5a, 3. Szędrak Adrian 5c,
Klasy szóste: 1. Szala Ernest 6c, 2. Pusz Patryk 6d, Kurowski Michał 6a.


Gimnazjum:

Dziewczęta:
Klasyfikacja ogólna: 1. Łubkowksa Sylwia IIb, 2. Czajka MagdalenaIc, 3. Trubacz Barbara IIIa
Klasy pierwsze: 1. Czajka Magdalena Ic, 2. Senkowska Joanna Ia, 3. Olszańska Katarzyna Ia,
Klasy drugie: 1. Łubkowska Sylwia IIb, 2. Tarasiuk Ewelina Iib, 3. Kujawska Aneta IIb,

Chłopcy:
Klasyfikacja ogólna: 1. Pilarczyk Robert IIa, 2. Zduńczuk Damian IIId, 3.Bielecki Bartłomiej IIId,
Klasy pierwsze: 1. Harasymiuk Sebastian Ib, 2. Dudziec Kamil Ib, Bida Sebastian Ib,
Klasy drugie: 1. Pilarczyk Robert IIa, 2. Konieczny Jakub IIa, 3. Paszczuk Dariusz II a.

Sponsorzy imprezy: Urząd Miasta Hrubieszowa, Rada Rodziców przy Gimnazjum nr1 i Szkole Podstawowej nr1, Pan Buczak "Sklep u Ziutka".

W uroczystości wzięła udział cała społeczność Gimnazjum nr 1i Szkoły Podstawowej nr 1, zaś do biegu stanęło 436 dziewcząt i chłopców.
Wszystkim uczestnikom sponsorom imprezy organizatorzy składają gorące podziękowania.

zobacz zdjęcia >>

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: