Centrum Handlowe Max w Hrubieszowie na sprzedaż

ARDOM sprzedaje Centrum Handlowe Max w Hrubieszowie. Właściciela będzie reprezentować firma Cushman & Wakefield – międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości komercyjnych.

Reklamy

Centrum Handlowe Max to największy obiekt handlowy w Hrubieszowie. Usytuowany jest przy ulicy Kolejowej, w samym centrum miasta. Całkowita powierzchnia najmu obiektu to 4.426 mkw. W przylegających budynkach dostępnych jest dodatkowych 847 mkw. powierzchni handlowej. Centrum handlowe zostało oddane do użytku w roku 2000 i oferuje parking na 120 samochodów.

Galeria jest w pełni wynajęta 23 najemcom. Do grona głównych najemców należą: hipermarket Carrefour, Meblohurt, Meble Bodzio, Ambra i Drogeria Natura.

Obiekt można rozbudować i zmodernizować. Obecny właściciel opracował już koncepcję architektoniczną, która zakłada powiększenie centrum do ok. 7.100 mkw. Pozwala na to aktualny plan zagospodarowania przestrzennego.

„Centrum handlowe Max zapewnia komfortowe warunki do handlu zarówno najemcom sieciowym, jak i lokalnym przedsiębiorcom. To atrakcyjny produkt inwestycyjny dla osób planujących czerpać dochody z obecnych umów najmu, jak i dla inwestorów, którzy chcieliby zwiększyć wartość nieruchomości przez jej rozbudowę. O sile obiektu stanowi ustabilizowany skład branżowy najemców oraz lokalizacja w okolicy o silnym natężeniu ruchu pieszego” – mówi Anita Rajchelt z Grupy Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield.