Czy Hrubieszów stanie się nową stolicą horroru?

Pogwar, bo taki tytuł nosi powieść, opowiada o mrocznych sekretach zapomnianej miejscowości obok Hrubieszowa i Werbkowic, a także o zagadkowych losach jej mieszkańców.

Reklamy

 

Już teraz możesz mieć na to wpływ! Poznaj pierwszą powieść zamojskiego pisarza (pochodzącego z Werbkowic) – Izarowskiego,  inicjatora projektów Horror na Roztoczu, Horror na Roztoczu 2: Insomnia oraz współtwórcy książki Izarowscy: Apokalipka, napisanej wspólnie z sześcioletnią córką.

Pogwar, bo taki tytuł nosi powieść, opowiada o mrocznych sekretach zapomnianej miejscowości obok Hrubieszowa i Werbkowic, a także o zagadkowych losach jej mieszkańców.

Reklamy

 

Skąd pomysł na powieść?

Pomysł narodził się podczas koszmarnego snu, który nawiedził Izarowskiego. Snu, w którym kilkuletniego chłopca nawiedza duch jego zagubionej zabawki. Jednak to nie sen był najbardziej przerażający, a miejsce gdzie toczy się akcja.

Sęki Złe – niewielka, zapomniana miejscowość w okolicach Hrubieszowa i Werbkowic, której próżno szukać na mapie. Miejscowość, gdzie czas wydaje się zatrzymany w miejscu, a ludzie są po prostu nieludzcy.

Pogwar to ponad 250 stron grozy sączącej się z każdej kartki.

Ty także możesz zdobyć swój egzemplarz wspierając nasz projekt!

Do 26 kwietnia trwa akcja ufundowania książki na stronie www.pogwar.pl  – przy współpracy z platformą crowfundingową PolakPotrafi.

Bez zwłoki, pomóż w uczynieniu Hrubieszowa, nową stolicą powieści grozy!

Do udziału w projekcie zapraszają Ambasadorzy projektu:

Marta Krajewska (pisarka), Marek Zychla (pisarz), Piotr Ferens (pisarz), Asia Jedlińska (ilustratorka), Sebastian Rybicki (przedsiębiorca / pisarz) oraz Magdalena Czemiel (bookstagramerka).