Dzień dla zdrowia, dzień dla sprawności

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

17 czerwca 2010 r. okazał się wspaniałym świętem i sportu, i koleżeństwa i wspólnej zabawy. Około 800 osób, w tym dorośli, młodzież, a przede wszystkim dzieci, wzięło udział w zorganizowanych w tym dniu zabawach, zawodach i towarzyskich rozgrywkach.

Loterie fantowe, losowania, koło fortuny z nagrodami i wiele innych atrakcji służyły wspólnej zabawie i sportowym szaleństwom, które trwały od godziny 9.00 do 13.00, a potem od 16.00 do 19.00.

Niecodziennym faktem, który miał miejsce w DNIU SPORTU W JEDYNCE, była wizyta niezwykłych gości: Rafała Fedaczyńskiego, Tomasza Kerna, Tomasza Kiełbowicza oraz w zastępstwie przebywającej na zgrupowaniu Ewy Mizdal – jej trenera Leszka Tarnawskiego.

Mistrzowie – sportowcy swoją obecnością podnieśli rangę naszej uroczystości, promując sport i wszelkie wartości, jakie się z nim wiążą. Dodatkowo wsparli też kontynuowaną w tym dniu AKCJĘ B, w ramach której od dłuższego już czasu zbieramy środki na wsparcie leczenia naszej koleżanki Basi Szwiec.

W części przedpołudniowej głównymi wydarzeniami były rozegrane mecze:
1. nauczyciele : uczniowie piłka nożna
2. chłopcy GIM 1 : chłopcy „STASZIC” piłka koszykowa
3. nauczycielki : uczennice piłka nożna
4. chłopcy GIM 1 : chłopcy GIM 3 piłka ręczna i nożna

Część popołudniowa:
1. absolwenci GIM 1 : uczniowie GIM 1 piłka ręczna

Wyniki rozgrywek były oczywiste: WYGRALI WSZYSCY !!!, którzy znaleźli czas na wspólną zabawę i zechcieli nam towarzyszyć, choćby przez krótką chwilę.

Info:
Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie

zobacz zdjęcia »

Więcej zdjęć na stronie
Gimnazjum nr 1 »