Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 1

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz cała społeczność Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Hrubieszowie zapraszają na „Dzień Otwarty” który odbędzie się 08.06.2010 o godz. 9:00 na terenie szkoły przy ulicy listopadowej 12.

Imprezy te stanowią formę upowszechniania działań przeprowadzonych na terenie szkoły, udostępnienie pomocy dydaktycznych i klasopracowni szerszej publiczności oraz możliwość spotkania się z obecnymi uczniami i nauczycielami naszej placówki.

Głównym celem uroczystości jest integracja młodzieży, wymiana doświadczeń, pozytywna rywalizacja sportowa oraz przede wszystkim zabawa w atmosferze koleżeństwa i radości.

Program:

9:00 – Powitanie delegacji klas VI z zaproszonych szkół i uczniów naszego gimnazjum w sali gimnastycznej – kabaret w wykonaniu szkolnego teatru GEMMA, występ zespołu wokalnego oraz grupy tańca nowoczesnego.

10:00 – prezentacja lekcji pokazowych i klasopracowni

12:30 – pokaz modeli latających z klubu modelarskiego „Orlik”

13:00 – wspólny posiłek

Równolegle z wymienionymi działaniami na terenie szkoły będą odbywały się rozgrywki sportowe, turnieje, zabawy integracyjne. Funkcjonowały będą kawiarenki, stoiska z nagrodami i słodyczami.

17:00 – 21:00 dyskoteka

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zabawie!!!