Filmowa promocja miasta

Hrubieszów

Reklamy

Władze Hrubieszowa zapraszają do udziału w konkursie na prezentację multimedialną lub film, które będą wizytówką oraz materiałem promocyjnym miasta na świecie.

Materiały powinny zawierać krótki rys historyczny, opis regionu i najbardziej charakterystycznych miejsc oraz zdjęcia. Cała prezentacja nie powinna trwać dłużej niż 10-13 minut. W pracach, które mają prezentować najciekawsze atrakcje Hrubieszowa, nie powinny być wykorzystane materiały standardowo umieszczane w internecie.

Propozycje z imieniem i nazwiskiem autora, adresem i telefonem kontaktowym, należy dostarczać na płycie CD do sekretariatu Urzędu Miasta przy ul. Hubala 1, do 15 sierpnia. Najlepsza praca ma być wybrana do końca sierpnia, a zostanie zaprezentowana 2 września podczas uroczystej sesji Rady Miasta, z okazji 610 rocznicy nadania praw miejskich.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, który organizują: Rada Miasta oraz Młodzieżowa Rada Miasta Hrubieszów, można znaleźć na stronie: www.hrubieszów.info lub w Urzędzie Miasta.

Źródło: www.iaslubelskie.pl