Finał kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

W dniu 15 września 2010 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczystość finałowa jubileuszowej edycji kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W gronie laureatów konkursu ogłoszonego w ramach kampanii, znalazł się uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie – Konrad Pogwizd.

Reklamy

W dniu 15 września 2010 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczystość finałowa jubileuszowej edycji kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Podczas finału atrakcyjne nagrody otrzymali młodzi ludzie z całej Polski.

W gronie laureatów konkursu ogłoszonego w ramach kampanii, znalazł się uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie – Konrad Pogwizd. Za bardzo interesującą pracę został nagrodzony wieżą hi-fi Samsung.

Do Warszawy zjechały delegacje z całej Polski. Korki utrudniały dotarcie na czas. Delegacja z Zielonej Góry przyleciała do Warszawy samolotem, a bilety ufundował prezydent Zielonej Góry.

Dzięki udostępnieniu samochodu służbowego przez Burmistrza Miasta, do Warszawy udała się delegacja w składzie: laureat Konrad Pogwizd, jego mama Ewa Sitnik-Pogwizd, Barbara Mielniczuk – nauczycielka Konrada i Wacław Mucha, koordynator kampanii w Hrubieszowie.

Konrad Pogwizd otrzymał swoją wspaniałą nagrodę oraz list od Mai Włoszczowskiej, Mistrzyni Świata w kolarstwie górskim. Szkoła otrzymała dyplom, a Miasto Hrubieszów zostało wyróżnione medalem.

W czasie uroczystości powołano Kapitułę „Trzeźwego Umysłu”, której członkiem został koordynator kampanii w Hrubieszowie.

Uczestnicy finału zwiedzili również Muzeum Sportu i Turystyki znajdujące się w Centrum Olimpijskim i Stare Miasto.

Tekst i foto:
Koordynator kampanii