LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Co wolno Staroście?

Dodał: mac

Data dodania: 2017-09-13

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie składania fałszywych oświadczeń majątkowych przez starostę hrubieszowskiego.

Reklama

 

Po publikacji Tygodnika Zamojskiego dotyczącej oświadczeń majątkowych Józefa Kuropatwy, sprawą zajęła się prokuratura.


Więcej:

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/85147/co-wolno-staroscie.html

 

źródło: tygodnikzamojski.pl

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 18

@hrubieszowiaczek, pozostaje wierzyć że społeczeństwo nie zagłosuję na tych ludzi, wierzę i trzymam kciuki, że za rok się to zmieni.

2017-09-16 17:29:47 | autor: majk0987

Ktoś mądrze powiedział - ,,pycha kroczy przed upadkiem" te ostatnie miesiące jakoś przetrwamy, a potem wybory i powtórka z rozrywki!!! Oby nieeee.

2017-09-15 21:29:38 | autor: hrubieszowiaczek

i kosakowski też się udziela na forum . no cóż na emeryturze więcej czasu

2017-09-15 12:57:27 | autor: grzechu1234

Bozydar Krebs i Jan Kowalski i inne ciekawe niki (Sympatia też)to Sekretarz Gminy Uchanie w jednej osobie. gratulujemy. w godzinach pracy sie produkuje.no chyba że mu za to płacą. ? ciekawe na czyje zlecenie. moze rafalskiej? pozdrawiamy pana sekretarza i byłego pracownika starostwa powiatowego. nie rozdrabniaj sie na niki.bierz przyklad ze mnie.! haha

2017-09-15 12:47:10 | autor: grzechu1234

I tutaj ten PSL-owski trol grzechu1234! ;) Miałem 100% pewności, że tu będzie kolejny wpis! Wkleja je wszędzie! Jak już coś z wielkim bólem spłodzi to wkleja wszędzie gdzie jest ten osobnik z Prehoryłego, o niezwykle inteligentnym obliczu!

2017-09-15 11:56:42 | autor: Bożydar

Piszą, że starosta zatrudnia swoich bratanków, a w mieście pani ładna obsadziła już pół rodziny w miejskich strukturach. A śmieci przy huczwie nikt nie widzi? I skażenie środowiska bo z wodą ten syf leci. To też do tvnu. Podobno na sesji gościł były kandydat na wójta z Horodła, krzyczał, ze wie gdzie w strzyzowie beczki z chemikaliami zakopane. Proszę bardzo niech pokaże, służby wezwie. Przyszło co do czego to się wypiera i mówi, że kolega mu powiedział. Hahah. Odwagi panie Zbigniewie.

2017-09-15 11:35:10 | autor: grzechu1234

DO pani poseł Beaty Mazurek z Hełm Niech ona ruszy Rzecznik P i S śmierdząca sprawa

2017-09-13 21:40:01 | autor: kot11

Panowie jak czytałem to ten prokurator pracował kiedyś w prokuraturze w Hrubieszowie i został przeńeśony akurat do Janowa i dla tego kuropatwa złożył wniosek do Janowa aby ukręcić sprawie łeb TAK piszemy mejla do ZIOBRY to wszyscy panowie nie dać im odsapnąć Tak Zawiślak wcale się nie odezwał tak mu pasuje

2017-09-13 21:35:18 | autor: kot11

memo, w PiS nikogo takiego nie ma. Zawiślakowi najwyraźniej odpowiada ta sytuacja, ma szefa PiS w Hrubieszowie z Zamościa, który jest człowiekiem Kuropatwy. Wszystko gra! :)

2017-09-13 19:32:59 | autor: Krebs

i po to Lechu skakał przez płot

2017-09-13 19:29:33 | autor: hrubek2

Ale PiS sprzyja Kuropatwie i PSLowi! :-) Wkrótce hrubieszowski PSL pewnie przemianuje się na PiS :-)

2017-09-13 17:59:28 | autor: Sympatia

trzeba zainteresować Hrubieszowem i jego sprawami kogoś z posłów PIS o wyraźnej i silnej osobowości i mającego wpływ w elitach władzy, inaczej klapa na całe linii, triumfuje nie ten co powinien

2017-09-13 17:02:00 | autor: memo

Jak już wiemy to prokuratorzy sprzyjają towarzystwu wzajemnej adoracji , teraz czas jeszcze na prokuratora w Zamościu i jak się odniesie do sprawy bo wszystko wskazuje na to że sprawa będzie rozpatrywana od nowa przez Zamość i jak napisano w TZ to znajdują przesłania do podjęcia śledztwa od nowa . Powoli ale na razie nic straconego , pokrętne tłumaczenie że za pieniądze z dotacji kupiono sprzęt który był w zaznaczony w oświadczeniu majątkowym nie zwalnia poinformowania że w roku tym i tym uzyskano dochód w formie dotacji na sprzęt w wysokości 400 tyś. zł . Tak by było można tłumaczyć każde nielegalne dochody że skoro nabyłem za nie mieszkanie , samochód itp. więc nie przedstawiam skąd mam pieniądze :) bo wystarczy że się chwalę nabytkami . Normalnie to się nazywa pranie brudnych pieniędzy . Nawet jeśli ktoś posiada jakieś akcje firmy to nie wystarczy że napisze że ma akcje ale musi oświadczyć czy uzyskał z nich dochód . Oświadczenie że posiada się maszyny nie zwalnia z oświadczenia że uzyskało się dochód z dotacji . W sumie to można było by te maszyny za 400 tyś. zezłomować i w oświadczeniu napisać że za złom uzyskało się tylko 1000 zł :) dochodu - idąc tropem prokuratora z Janowa :)

2017-09-13 14:56:53 | autor: Atos

Kazus Kuropatwy! ;) i tego prokuratora z Janowa :)

2017-09-13 13:13:50 | autor: Sympatia

Ku#$@ ku#@! łba nie urwie!

2017-09-13 12:30:06 | autor: DareDev

To jakaś kpina! Jawna kpina z obywateli! Prokurator z Janowa stwierdził, że nie ma potrzeby wykazywać dotacji w oświadczeniu majątkowym bo Kuropatwa kupił za nie maszyny a maszyny wpisał!
Na Boga, Panie prokuratorze!!! Gdzieżeś Pan prawo kończył??? Idąc tym tropem nie muszę wykazywać np. 1 mln zł kredytu, ani na jaki okres i od kogo dostałem, bo kupiłem za ten kredyt mieszkania a mieszkania umieściłem w oświadczeniu!!! Albo idąc Pana tokiem rozumowania nie umieszczam w oświadczeniu majątkowym dochodów, bo za dochody w tym roku kupiłem sobie nowy samochód - a samochód umieściłem w oświadczeniu!!!
W oświadczeniu powinien znaleźć się każdy przychód czy zobowiązanie wraz z podaniem źródła itp.!!! Każdy! Zatajenie czegokolwiek jest przestępstwem!!!

2017-09-13 11:59:03 | autor: Krebs

PiS im sprzyja! Przecież to oczywiste!

2017-09-13 11:50:01 | autor: Krebs

Co na to Ziobro?

2017-09-13 10:45:58 | autor: B**