LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Dzień Edukacji Narodowej w Jedynce - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-10-19

Dnia 12 października 2017 roku odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Reklama

 

Licznie przybyłych gości przywitała pani dyrektor Edyta Kucharska, składając nauczycielom najserdeczniejsze życzenia w dniu ich święta i odczytując  życzenia przesłane przez osoby w przeszłości  związane z naszą szkołą. Następnie głos zabrała pani wiceburmistrz Marta Majewska, kierując ciepłe słowa do nauczycieli czynnych zawodowo, jak i emerytowanych.

Po przemówieniach nastąpiła część artystyczna w wykonaniu uczniów klas: 6c, IIA, IIB i IIIB przygotowanych przez panią Ilonę Winogrodzką i panią Monikę Anigacz. Uczniowie przedstawili kilka scenek z życia szkoły z przymrużeniem oka. Oprawę muzyczną zapewnił pan Arkadiusz Mielniczek wraz z chórem uczennic z klasy 7a, który zaprezentował piosenki o tematyce szkolnej. Piękne dekoracje przygotowały panie: Barbara Mielniczuk i Arleta Kowalska.

Tradycją jest w naszej szkole, że w Dniu  Edukacji Narodowej zostaje wręczony tytuł najmilszego nauczyciela. W tym roku najmilszym nauczycielem została pani Magdalena Słowik.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród dyrektora i na zakończenie słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Nagrodę dyrektora otrzymali następujący nauczyciele: ks. Łukasz Wojtaszek, p. Joanna Bartnik, p. Monika Bator, p. Andrzej Podlewski, p. Jacek Giergiel, p. Agnieszka Kolano, p. Anna Lewandowska, p. Małgorzata Fedorczuk p. Monika Korneluk i p. Sylwia Wojak.

 

źródło i fot. SP nr 1

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 2

Ciekawa jestem czym się płaci za takie opinie rodem z PRL? Pozytywną opinią w sądzie Pani Basiu? A swoją drogą to szkołę chyba czeka kolejny przewrót bo już wrony na mieście kraczą, że słynna Pani"nauczycielka" co to pracuje wszędzie i nigdzie bo z sądu nie wychodzi a teraz jest PRZYJACIELEM JEDYNKI rozpowiada, że od pracy w jedynce dzieli ją jeden krok a od dyrektorowania dwa. A przecież metody osiągania celu zostały dopracowane do perfekcji. Praca zbiorowa metodą projektu. Tak więc Pani dyrektor trzeba się bać przyjaciół a nie wrogów bo paradoks polega na tym, że wrogowie nie mogą okazać się fałszywi a przyjaciele owszem. Marne są szanse budowli, którą wznosi się na bagnie. Ale musi się Pani trzymać, czego szczerze życzę.

2017-10-22 10:07:11 | autor: maden

Gratulacje Pani Dyrektor za wspaniałą pracę w szkole! Zmieniła się atmosfera w szkole i relacje między nauczycielami a innymi pracownikami szkoły. . Uczniowie , także chwalą sobie taką atmosferę! Brawo Pani Dyrektor! Oby tak dalej!

2017-10-19 19:43:00 | autor: BarbaraS