REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Jezusek bez ręki, zniszczone bańki - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-01-10

Ktoś urwał figurce Jezusa rękę, wiele baniek na choinkach jest zniszczonych - zdjęcia zrobione wczoraj na hrubieszowskim Rynku.

Reklama

 

fot. lubiehrubie.pl




Zobacz też:

Hrubieszów: Ktoś zdewastował tablicę na stacji PKP

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 14

może ktoś chciał dotknąć i rączka odpadła..??,dewastacja to się już zaczeła jak zmienili ten plac w kamienny plac tępe strzały...i widać trwa nadal...młodzieży chyba nie ma co robić w tym smutnym miasteczku...

2018-01-12 22:39:10 | autor: stachu

Pogratulować głupoty

2018-01-11 08:06:32 | autor: tosavi

Co za Dzicz!

2018-01-11 01:21:39 | autor: ofertapracy

Pytanie do slawomira usowskiego mowil pan w tvn że jest kkilka kamer na deptaku proszę sobie sprawdzic na Youtube jak byl ten pokerzysta panie usowski straż miejska Hrubieszów czy kamery widzialy kto zrobil to swinstwo

2018-01-10 22:34:43 | autor: tomex642

i jak ma byc normalnie jak we własnym gnieździe takie jaja sie dzieją, aby zniszczyc i patologia zadowolona :/

2018-01-10 19:39:24 | autor: boguss

...raczej patafianin

2018-01-10 19:33:14 | autor: luccas1

Przecież na rynku są kamery.

2018-01-10 17:41:13 | autor: wrednota

Jestem zwolennikiem monitoringu i gdyby był byłoby po sprawie dziwię się dlaczego osoby kompetentne nie spowodowały aby obiekt był pod stałą obserwacją,myślę że sprawa monitoringu w mieście wymaga wnikliwej dyskusji.

2018-01-10 17:20:13 | autor: hydraulik

Jakiś parafianin, bo raczej nie uchodźca !

2018-01-10 17:01:49 | autor: Dziadzik

Jakie to niestety normalne w tym dzisiejszym świecie, głupota goni głupotę jakby komuś to przeszkadzało chciałbym z takim ciulasem się spotkać i poznać powody jego zachowania.

2018-01-10 16:52:47 | autor: Chris

prymitywy o najniższych instynktach których zachowaniem kierują proste egzystenccjalne potrzeby, wypić, zjeść, odać naturze resztki i niszczyc wszystko co spotka tryglodyta na swojej drodze

2018-01-10 16:11:05 | autor: hrubek2

Inteligencja :)

2018-01-10 15:26:28 | autor: byly hrubieszowiak

Co za jakaś patologia w tym mieście...

2018-01-10 14:44:39 | autor: #Młody_Hrubieszowiak :)

Fani browarka na PKP? Mam nadzieję że ten monitoring nie jest tam dla picu.

2018-01-10 13:47:49 | autor: B**