LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Kolejni "miszcze" parkowania... - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-09-07

Kolejne zdjęcia nadesłane przez czytelników LubieHrubie. Tym razem parkowanie na skrzyżowaniach Piłsudskiego i Leśmiana, Narutowicza i Prusa oraz zastawiona brama szpitala od strony ul. Sokalskiej.

Reklama

 

 

fot. Czytelnicy LubieHrubie.pl

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 27

Ja *****ziele... zdjęcia pajaców nie umiejących parkować lub z dużymi brakami w wyobraźni, ... codziennie tego typu pajace parkują pod Kaufem, albo na zakazie przed wejściem, albo na miejscu dla inwalidów, bo się "księciuniowi" jednemu drugim nóżki wychitaja jak się kawałek przejdzie...

A tu w komentarzach jeszcze lepsze jaja... jednym mało miejsc do parkowania... niech HDK wyburzą będzie gdzie stawać.... inni ścieki rowerowe "odkryli" ... kolejny chce egzaminów na prawko, albo zalewu wtf?? Co to ma wspólnego z parkującym idiotą? Jeszcze jeden zdolny inaczej za wszystko obwinia komune i Peło...
patrząc na poziom dyskusji... dobrze, że w ogóle potrafią zaparkować XD

2017-09-12 09:15:49 | autor: tosavi

A te piękne zielone i kolorowe ronda zachwycają.Wstyd tylko przynoszą!!!

2017-09-09 19:51:12 | autor: biedronka

Jak to dla kogo starosty.

2017-09-09 17:18:28 | autor: h-h-h

Planowany jest też basen i zalew. Na razie te plany obwodnicy są w głowach co niektorych, ledwo co obwodnicę Chełma do granicy będą budować a w Hrubieszowie zaraz ring powstanie jak w Berlinie:-D nie wiem czy ktoś się zdecyduje wydać dziesiątki milionów złotych jak nie więcej na ominięcie ulicy Dwernickiego.

2017-09-09 13:59:33 | autor: B**

planowana jest północna obwodnica miasta, w zwiazku z tym musi się zmienic kategoria drogi Hrubieszów- Chełm, a ten od abecadla jak zwykle jak białe to czarne albo odwrotnie, ot taki dziw natury

2017-09-09 12:59:27 | autor: tut

Hajsu dla kogo? To wojewódzki ośrodek nie miejski czy powiatowy ośrodek ruchu drogowego. Kasa leci do góry zresztą wolałbym nie szkolić tu kierowców bo się pogubią w Zamościu nie mówiąc w większym mieście. W Biłgoraju otworzyli więc już nigdzie nie otworzą prędko a na pewno nie w mieście z taką ubogą siecią dróg. A z tą mapa o co chodzi ktoś ma marzenia senne o ekspresowe w każdym powiecie? Cieszcie się, że jest krajowa a w takim Biłgoraju nie ma i takiej tylko tam ludzie bardziej kreatywni mieszkają.

2017-09-09 11:00:05 | autor: B**

Wh61 tu masz rację z egzaminem hajsu of ciula. Jeden czort na co głosujesz prędzej czy później, takowy zobaczy łatwy zarobek i ma to w du... Nie ważne z jakiej partii. A idź s tym starosta wal na wale... Najważniejsze hajs się zgadza wszystko jest ok. Co z tego że nie dla Hrubieszowiaków. My już nim jesteśmy tak na prawdę a będzie jeszcze gorzej.

2017-09-09 10:38:01 | autor: h-h-h

tut po tej mapce widać wszystko. Robimy się całkiem niezłym zad...piem. Starostwo myśli tylko nie o tym, co potrzeba, o nielegalnych wykopkach i dołach ze śmieciami o wsadzaniu swoich na etaty. Przez to nie mają czasu myśleć o mieszkańcach. Przecież wszystkie instytucje są obsadzone przez kolesi partyjnych, co wciągają do pracy rodzinę swoją. Mierny bierny, ale wierny i cicho siedzi, bo etat ma. Taki starosta czy burmistrz jest kozakiem, jak do niego się udasz osobiście i traktuje cię jak śmiecia nie patrząc na to, że płacisz na jego pobory a jak wyjedzie do województwa to się cieszy, że to przeżył i się nie skompromitował i jak taki ktoś może coś wywalczyć dla miasta?

2017-09-09 09:51:47 | autor: wh61

h-h-h będzie tak, bo dalej rządzą ci sami. Głosujcie dalej na postkomunę z PSL SLD czy mniejszość niemiecką z PO i krzyczcie, że nic nie ma. A to, że Chełm ma inny budżet, to zobacz, ile kasy z egzaminów na prawo jazdy nam ucieka. Dlaczego tych egzaminów nie można robić u nas? Bo mamy do du....y władze co nic nie dbają o region, a szukają tylko pomysłów jak tu na lewo dorobić do całkiem sporych poborów.

2017-09-09 09:43:07 | autor: wh61

B** znowu ci się jakieś schizmy uruchomiły i czytasz tylko moje wpisy? Pokaż mi na polnej czy zamojskiej wydzielone pasy dla rowerzystów. Nie wspomnę o Sławęcinie, bo tam już prawie jezdni nie ma tylko dziura na dziurze. Pogubić się można człowieku w tym, co piszesz, bo na początku ze są, a to tylko lenistwo rowerzystów pod koniec wypowiedzi, że nic nie ma.

2017-09-09 09:38:04 | autor: wh61

Mówiłem. Jeśli nic konkretnego tu nie ruszy będzie ciągle tak.

2017-09-08 21:21:35 | autor: h-h-h

a jak, my o *****ołach a świat ucieka , jak bylismy zadupiem tk zostaniemy, zamiast zadbać o powiat załatwiaw się własne interesy i interesiki--www.dziennikwschodni.pl/chelm/s12-od-piask-do-dorohuska-jest-zielone-swiatlo-dla-prac-przygotowawczych,n,1000204810.html

2017-09-08 20:58:54 | autor: tut

Niedaleko nas Werbkowice np potrafią zrobić jakiś koncert a my? Umarła gwiazda z czerwonymi włosami... Jakiś czas temu doda...później liber który zapomina tekstu piosenek brawo my. Chełm potrafi coś zrobić sensownego typu aquapark a my zalew który co roku był gdy huczwa wywala.... Nawet w takowym Chełmie jest więcej drogi rowerowej niż u nas. Wiadomo inny budżet itp ale zamiast inwestować w coś żeby było....

2017-09-08 13:42:41 | autor: h-h-h

To był przykład ale widzę kolega trochę nie kumaty ale ok. Idąc tropem wcześniejszej czyjejś wypowiedzi 16 miasto umarłe. Jak tak dalej będzie jak jest kwestia czasu gdy każdy będzie chciał stąd zniknąć bo tu nic nie ma... Nawet sklepu nocnego już nie ma. Tylko na kolejowej do 23 w nocy...

2017-09-08 13:38:09 | autor: h-h-h

...lejce uwiaze.

2017-09-08 12:30:00 | autor: B**

Ktoś otworzy fabrykę samochodów haha co bierzecie?
Wh nie masz pojęcia i gadasz nie ma takiego czegoś jak miejsce wydzielone na chodniku, jest to po prostu tak zwany ciąg pieszo rowerowy czyli chodnik że ścieżka rowerową,jeżdżę dużo rowerem po Hrubieszowie i nigdy po chodniku bo nie widzę sensu jeździć po nim. Z tego co widzę dużą rolę odgrywa lenistwo tak jak w parkowaniu gdzie popadnie. Rowerzyści jeżdżą po chodnikach aby skrócić sobie trasę o te parę metrów gdy droga jest jednokierunkowa. Prym wiedzie czarnula że sklepu przy Rynku, po pracy pod prąd Prostą na wysokości zapiekanek na chodnik i rura na dół bo nóżki odpadną podjechać parę metrów do Targowej i normalnie zjechać. Czasem niby bezpieczeństwo jak na Zamojskiej chodniczek bez świateł bo za żywopłotem nie widać i bach kolizja z pieszym. Zamiast wymalowywac ten ciąg wyłączony z ruchu oddzielajacy pasy wyznaczyć pas w jedną i drugą stronę dla rowerów przy krawędzi no ale nikt nie pomyśli tak jak na zeromskiego co pisałem już. HNR kasę chce z budżetu na czasówki, puchary i ogniska a czy działa na poprawę infrastruktury rowerowej w mieście? Dlaczego na takim rynku nie ma gdzie przypiąć roweru? I nie stojaczek na przednie koło bo stopkę mam tylko porządny stojak gdzie mogę bezpiecznie przypiąć za ramę jak burmistrz lubi konie to i za lekcje

2017-09-08 12:28:35 | autor: B**

Poczekaj kilka lat będzie jeszcze gorzej coraz mniej ludzi będzie. Gdyby ktoś pomyślał otworzylby jakąś fabrykę samochodów czy coś takiego. A nie market na markecie by soszony miały gdzie sprzedawać. A przy świętach celnicy chwalili się swoimi osiągnięciami co to nie zrobili pff

2017-09-08 10:00:02 | autor: h-h-h

Bo ktoś w końcu w ramach ekologii i rozwoju tej "wsi" powinien wprowadzić podmiejskie z prawdziwego zdarzenia, raz nie trzeba by wszędzie jeździć autem, a dwa może by to miasto przestało umierać po 16

2017-09-08 09:16:51 | autor: tosavi

Witam, a jak by się dało wjechać do urzędu, przychodni czy do sklepu. Miejsc parkingowych zawsze będzie brakować bo w lawinowym tempie przybywa samochodów. Ale prawda jest taka: kodeks drogowy stanowi jasno co i jak. Najgorzej jest z naszą Policją. Jadą, patrzą i nic. Dopiero jak zdenerwowany mieszkaniec zadzwoni wtedy dyżurny Komendy wysyła radiowóz i jest interwencja. Oczywiście nie wspominam o naszej Straży Miejskiej. Ci to biją rekordy "nic nie robienia"

2017-09-08 08:26:04 | autor: Olsen

A co do utrudnienia pieszym niech najpierw nauczą się chodzić normalnie czy to na chodniku czy ścieżce rowerowej zajmując cały chodnik. Bo sorry bardzo jest wyznaczone akurat na ścieżce rowerowej gdzie ma pieszy a nie jeszcze drze ryja jak jedzie się rowerem po swojej stronie. A on idzie akurat tamtędy... Gdzie rower powinien jechać a nie on chodzić. Bo idzie z kijkami jakby myślał że cały obszar jego

2017-09-07 22:42:27 | autor: h-h-h

Mamy super duży odcinek ścieżki rowerowej gdzie szkło na szkle... Bo jeden z drugim debilem nudzi się i rozbija. Może i jest wykroczenie ale zawsze bezpieczniej niż na ulicy gdzie pełno,, soszonow '! Jak kto woli Ukraińców i super kierowców z Hrubieszowa i nie tylko.

2017-09-07 22:37:12 | autor: h-h-h

234B drogą strach jeżdzić a wydzielonej czesci chodnika jak np w zamościu nie ma

2017-09-07 21:50:56 | autor: wh61

Kiedy w końcu miszczowie jazdy rowerem po chodniku zrozumią, że popełniają wykroczenie i jak bardzo utrudniają poruszanie się pieszym. Chodnik jest dla pieszych z małymi wyjątkami.

2017-09-07 21:19:10 | autor: 234B

Noszcholerawszystkienickizajete
Maiejsca do parkowania jak brak tak brak ale Twoj nick wymiata jest extra

2017-09-07 21:11:33 | autor: Neli

może jeszcze stanąć z kamerką i nagrać jak 90% miastowiczów przestrzeliwuje zielone z pod kasieńki (ile można spać???)... jak jadąc z kolejowej w kierunku mrówki jadą prosto z prawej strony jezdni zamiast grzecznościowo zająć lewą stronę przy wysepce (nie ma pasów oczywiście no ale litości - minimum wyobraźni i logicznego zachowania na drodze!!!), jak zatrzymują się przed wjazdem na puste rondo jakby w niewytłumaczalny sposób każde rondo miało znak stop... przykłady można mnożyć, ale co tam... jedno jest zagwarantowane.... w hrubieszowie jeździ się bezpiecznie bo każdy włóczy się poniżej 40.... przekroczysz prędkość dostaniesz mandat.. jesteś ignorantem na drodze dbającym tylko o własne 4 litery - masz przyzwolenie jeździć jak sobie życzysz...

2017-09-07 20:33:30 | autor: drakus

Jak nie ma? Tylko przejść się nie chce.

2017-09-07 19:00:54 | autor: B**

Jak nie ma gdzie stanąć w tym mieście to co się dziwić.

2017-09-07 18:53:11 | autor: noszcholerawszystkienickizajete