LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Na podwójnym gazie i na zakazie

Dodał: may

Data dodania: 2018-02-12

Na jednej z hrubieszowskich ulic policjanci zauważyli samochód osobowy marki Passat jadący „wężykiem” bez wymaganego oświetlenia. Kiedy zatrzymali pojazd do kontroli drogowej okazało się, że 34-letni kierowca ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie oraz dodatkowo posiada zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku.

Reklama

 

Wczoraj policjanci pełniący służbę na terenie miasta zauważyli samochód osobowy marki Volkswagen Passat, który jechał bez wymaganego oświetlenia. Poza tym, kierujący autem poruszał się całą szerokością jezdni i zachodziło podejrzenie, że może być nietrzeźwy.

W związku z tym funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Za kierownicą siedział mężczyzna, od którego wyraźnie czuć było alkohol. Kiedy policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości, okazało się, że 34-latek ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Dodatkowo kierowca auta posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 2020 roku.

Teraz 34-latek odpowie przed Sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (E.K.)

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 4

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2018-02-13 20:30:15 | autor: noszcholerawszystkienickizajete

byly hrubieszowiak a słyszałeś ostatnio że 3 gówniarzy za zaplanowane zabójstwo dostali wyrok po 5 lat bo jest nadzieja na resocjalizacje? Za okradanie Polski i polaków też nie ma wyroków? A ktoś z głupoty zasiadł po spożyciu i byś mu dał dożywocie pewnie. Nie to że bronie kogoś ale ile samobójstw jest winien np jakiś minister z lat co posprzedawał państwowe firmy i doprowadził ludzi do ubóstwa i taki ktoś jest nadal czynnym politykiem szanowanym przez lewicową część społeczeństwa.

2018-02-13 15:55:32 | autor: newer

"samochód osobowy marki Passat" ;)

2018-02-13 00:44:41 | autor: luzzz

I właśnie dlatego powinna być dopuszczona konfiskata auta jako narzędzie popełnienia przestępstwa. Chlor jeden dostanie zawiasy bo zaraz wyłoży zaświadczenie o niepełnosprawności i o tym że jest jedynym żywicielem rodziny i jeździć MUSI.

2018-02-12 19:00:27 | autor: byly hrubieszowiak