LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Na spacerek w deszczu - najlepiej ulicą Polną - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-07-14

Postulatom w sprawie remontu chodnika przy ul. Polnej (droga powiatowa) na odcinku od pawilonu „Groszek” do ul. Kolejowej nie tylko broda urosła, ale i zdążyła już posiwieć.

Reklama

 

Nic to, kto by się tam przejmował dziurami w chodniku. Do tego jeszcze przy jakiejś tam Polnej oraz w mieścinie, którą zarządza burmistrz mówiąc najdelikatniej niezbyt lubiany przez włodarzy powiatu.

 

Więcej: FOTO

http://suflerob.o11.pl/?p=3942

 

źródło: suflerobywatelski.pl

fot. Zdzisław Kosakowski (suflerobywatelski.pl)

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 22

Starosta dobry, naiwny??? :-):-):-)

2017-07-17 20:11:46 | autor: Sympatia

k.szym2 jak naiwny może wytrzasnąć 200 ha ziemi w ciągu 2/3 lat rządzenia? Przelicz, ile to jest, jak po 16000 za ha i porównaj z zarobkami. Ciekawe kto mu tyle sprzedał, pewnie jakieś po PGR-owskie po 3 nieskutecznym ustawionym przetargu.

2017-07-17 19:22:02 | autor: wh61

STAROSTA DOBRY CZŁOWIEK TYLKO NAIWNY.. wychował sobie takich kronikarzy, którzy teraz dołki kopią.

2017-07-17 13:41:18 | autor: k.szym2

od starosty do zająca.. od starosty do zająca.. piłeczka. A chodnik po części spółdzielni osiedla polna. Ale władze mają bunt i dokładać się nie chcą. Dla kogo źle robicie? Dla siebie? Pokory trochę poproszę, a nie szarpać się publicznie. Droga do prehoryłego to też droga do ślipcza, kryłowa, dołhobyczowa … dobrze że chodnik jest, to nie miasto, że tłumy będą chodzić trawę deptać, przynajmniej matka z wózkiem ma gdzie uciec przed starym busem ukraińca. zastanów się.

2017-07-17 13:38:29 | autor: grzechu1234

Mati nie kłam że tak jest na Michałówce bo tam nie ma chodników :)

2017-07-17 11:58:34 | autor: B**

Panie Ziobro, niech Pan się pospieszy!

2017-07-16 13:07:26 | autor: Sympatia

Wybory wkrótce go odwołają. Bo wymiaru sprawiedliwości nie zdążą zreformować... ciągle przewlekaja postepowania karne. Szczególnie prokuratura w Janowie... w sprawie nieujawnionych w oświadczeniu prywatnych dóbr materialnych Pana starosty! :-)

2017-07-16 13:06:34 | autor: Sympatia

Odwołać dziada co tym zarządza,to może inny chodniki porobi!!! Najprostsze rozwiązanie. Kto zacznie zbierać podpisy?

2017-07-16 11:11:35 | autor: wh61

Na Żeromskiego bliżej dawnej cegielni wcale chodnika nie ma tylko bagno jak deszcz napada...

2017-07-15 21:23:02 | autor: h-h-h

Za to do Prehorylego są piękne chodniki i ścieżki rowerowe w szczerym polu... zarastaja chwastami, tak bardzo są uczeszczane! :-)

2017-07-15 21:20:46 | autor: Sympatia

to samo jest na ul. Michałówka a nawet gorzej wchodząc od strony ul. Zamojskiej...

2017-07-15 14:43:41 | autor: mati9024

to fakt, kto powinien do roboty
!

2017-07-15 12:09:26 | autor: krupa

Też podziwiam Kuropatwe!!! ;-) I cały PSL!!! :-):-):-)

2017-07-15 10:08:42 | autor: Sympatia

2 lata?

2017-07-15 09:32:33 | autor: B**

Miało ma i będzie

2017-07-14 23:01:56 | autor: h-h-h

starostwo zawsze miało miasto w dalekim poważaniu

2017-07-14 21:37:48 | autor: memo

B** a dla pana kuropatwy mam dużo podziwu, bo rządzi 2 lata, a tak znikąd z 70 ha ziemi mu się zrobiło 270. Z tego, co pisali w gazetach. Tylko nie wiem co z tą kasą co ja ponoć dali na poprawienie rozjechanych dróg przez budowę obwodnicy, bo te drogi z asfaltowych zrobiły się szutrowe.

2017-07-14 18:32:19 | autor: wh61

mac głosuj na PSL w następnych wyborach to już nie, tyle że posiwiejesz, a nie dożyjesz budowy chodnika. Będziesz jednak musiał te dziurki odwadniające powiercić w chodniku, co je zaproponował B**. Tylko na ich otwarcie nie zapomnij zwołać włodarzy, bo chętnie przyjdą wstęgę przeciąć.

2017-07-14 18:19:34 | autor: wh61

Poza tym starostę też wymieniłem. Przecież to jest partyjne kolesiostwo z jednej partii. Nie wiem czyj chodnik, jaki jest i nie zamierzam latać pomiędzy starostwem a UM. Biorą pieniądze (i to nie małe) nie za siedzenie w urzędzie a za zarządzanie miastem. Jak na razie widze, że tam siedzą po to, żeby swoje wałki kręcić.

2017-07-14 18:10:15 | autor: wh61

B**szybko reagujesz pewnie czekałeś na wpis.

2017-07-14 18:05:11 | autor: wh61

Wh61 nie rzucaj się do zająca bo to kurpatwy chodnik. Proponuję nawierzc otwory dla odpływu jak starostę przerasta naprawa.

2017-07-14 18:01:27 | autor: B**

Po co komuś jakieś chodniki jak mają skate park. A w dłuższej perspektywie hotel nad brzegiem Huczwy, do którego będzie się dojeżdżać podziemną ścieżką rowerową, oraz 2 zalewy. Wizja burmistrza sięga o wiele dalej niż chodniki czy drogi bez dziur. Ludzie go nie doceniają po prostu. Unikam głosowania w wyborach, ale teraz pójdę, bo chcę mieć takie PSL-owskie władze jak teraz, Takiego starostę, burmistrza i kolesiostwo partyjne w ZOZ czy innych państwowych instytucjach.

2017-07-14 17:58:25 | autor: wh61