REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Niebezpieczne i pechowe miejsce - na razie bez ofiar - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2015-09-02

Czytelnik LublieHrubie w mailu do redakcji zwrócił uwagę na problem bezpieczeństwa pieszych na chodniku przy jego posesji na ul. 3 Maja przylegającej do Domu Nauczyciela. Pismo w tej sprawie skierował wspólnie z sąsiadką do Burmistrza Miasta, który sprawę przekazał do Wojewódzkiego Zarządu Dróg w Lublinie, który jest właścicielem drogi.

Reklama


Nasz Czytelnik ma nadzieję, że poruszenie tej sprawy na łamach portalu pomoże i przyspieszy podjęcie decyzji właściwych organów. Oby tak było.

Autor pisma podkreśla, że:

"Na tę bramę oraz na ścianę wzdłuż ulicy za tą bramą „lądowały” w ciągu ostatnich miesięcy czterokrotnie różne pojazdy mechaniczne. Corocznie z zakrętu wypadają auta.

Czy musi ktoś zginąć lub zostać kaleką, aby założyć tam bariery z blachy profilowanej?

Zakręt jest źle wyprofilowany od początku i nie zanosi się na jego modernizację, jedynie jeszcze progi zwalniające byłyby w stanie „ucywilizować” kierowców lekceważących znaki ograniczające szybkość.

Nie raz obserwowano ludzi, w popłochu uciekających przed odbijającym się od ściany autem, które zazwyczaj szybko umyka jeśli jest w stanie i wtedy właściciele posesji nie mają od kogo wyegzekwować kosztów poniesionych, związanych z naprawą szkód."Zobacz też:

Wypadek na ul. Kilińskiego

Zakręt ponownie górą 

Wypadek na Kilińskiego 

WIADOMOŚCI - Wypadek na Kilińskiego 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: