LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Petycja w sprawie przywrócenie Biura Obsługi Klienta PGE-Obrót przy Kolejowej

Dodał: mac

Data dodania: 2017-02-15

Grupa mieszkańców Hrubieszowa chce wystosować petycję w sprawie przywrócenie Biura Obsługi Klienta PGE-Obrót na ul. Kolejowej.

Reklama

 

Uwaga zainteresowani mieszkańcy Hrubieszowa i okolic! Chcemy, by wróciło do Hrubieszowa! Każdy Państwa głos jest potrzebny - bardzo liczymy na wsparcie!

Przemawia za tym interes społeczny - mieszkańcy naszego regionu, głównie osoby starsze, samotne, mieszkańcy wsi (często oszukiwani przez różne osoby oferujące niższe opłaty za energię), czują się pokrzywdzeni koniecznością dojazdu do pobliskich miast, aby wyjaśniać różne aspekty korzystania z usług PGE zwłaszcza, że byli przyzwyczajeni do korzystania z biura przy ul. Kolejowej od dawna.

Miasta naszego regionu, zgodnie z prawem lokacyjnym, oddalone są od siebie o 50 kilometrów - dziwny się wydaje powiat bez siedziby BOK.

Rozumiemy sytuację ekonomiczną firmy, ale mamy prawo, jako powiatowi odbiorcy, do obsługi w naszej miejscowości i traktowania nas poważnie zwłaszcza, że mieszkańcy w obrębie powiatu mają problemy z dojazdem nawet  do Hrubieszowa. 

 

Petycję można podpisać w następujących miejscach:

- sklep przy ul. Prostej u P. J. Ostańskiego (renowacja mebli)

- sklep przy ul. Prostej u P. Szendrakowej

- sklep „Astra” ze sprzętem komputerowym u P. Kudyby przy ul. Staszica

- sklep „Alfa” na Kozackim Rogu

- kredyty u p. Agaty na Manhattanie

- sklep zielarski u P. Siemiakowej na Manhattanie

 

Petycję można również pobrać poniżej:

Petycja w sprawie przywrócenie Biura Obsługi Klienta PGE >>


źródło: Inicjatorzy petycji


Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 29

Pozdrawiam !

2017-03-16 17:30:05 | autor: Jack

Przeliczyłem jest ponad 1510 podpisów na dzień dzisiejszy Prosimy o dostarczanie list do Pani Lucyny Szendrak ul,Prosta 15 sklep z obuwiem .

2017-03-16 17:29:02 | autor: Jack

Pozdrawiam !

2017-03-15 17:44:26 | autor: Jack

Policzyłem mam 1327 podpisów liczę iż będzie cos około 2000 .

2017-03-15 17:44:02 | autor: Jack

Policzyłem mam 728 podpisów . Wiele osób posiadają jeszcze listy !

2017-03-08 19:35:54 | autor: Jack

Petycję można też podpisać w każdym sklepie w Kryłowie

2017-02-26 22:32:12 | autor: krriss

Witam na dzień dzisiejszy zliczyłem około 500 podpisów na tych listach co jestem w posiadaniu oraz bliscy znajomi a wiec to nie wszystko jest policzone również listy powędrowały w teren to bardzo dobrze ze łączymy się nie patrząc na nic . Pozdrawiam

2017-02-22 17:56:44 | autor: Jack

Witam na dzień dzisiejszy zliczyłem około 500 podpisów tych co jestem w posiadaniu oraz bliscy znajomi a wiem ze to nie wszystko jest policzone również powędrowały w teren to bardzo dobrze ze łączymy się nie patrząc na nic . Pozdrawiam

2017-02-22 17:52:56 | autor: Jack

przepraszam 10.000szt

2017-02-17 18:59:05 | autor: Jack

Liczyłem dzisiaj mam 75 podpisów jedna lista zawiera 44 nazwiska by było około 19tys .podpisów należy wypełnić około 240 list wiec proszę się zgłaszać kto i gdzie może je wziąć mile widziane osoby z poza terenu Hrubieszowa .

2017-02-17 18:58:35 | autor: Jack

nie mijaj punktu ,gdzie możesz podpisać -Twój podpis jest bardzo potrzebny:Uwaga pilne!!!

TU ZNAJDZIESZ :


Petycję w sprawie powrotuPGE-do Hrubieszowa




Wstąp proszę –liczymy na Twój podpis! takie ogłoszenia w kilku miejscach miasta!!!!!

2017-02-17 17:01:41 | autor: Lucek

Zostawiłem listę w Skoku w ABC oraz podałem kierowcy z TAXI Panu Prekisowi Krzysztofowi myślę ze wszyscy kierowcy podpiszą .Pozdrawiam serdecznie .
.

2017-02-16 18:29:36 | autor: Jack

obywatelu, pomóz sobie sam

2017-02-16 17:35:55 | autor: skandy

Następne punkty to Sklep z RTV przy Rynku P Marek Kata i podana jest lista W PSS Społem akcja nabiera tępa zaczynają przychodzić osoby z własnej woli to ciesz ponieważ sprawa jest ważna ,Pozdrawiam będziemy starali się na bieżąco informować o przebiegu akcji odbudowy kręgosłupa Naszego Miasta .

2017-02-16 15:49:44 | autor: Jack

nie za długi termin a mammy zebrać 10 tys. podpisów

2017-02-16 10:53:23 | autor: Jack

Petycje można podpisać w Urzędzie Miasta Starostwie ,Domu Kultury , U Księży w kancelarii , Notariusza P. Jacka Łacińskiego P.K.O dawny Bizon . mamy 10 tys. i nie zadrugi proszę o spontaniczne podpisywanie to od Nas zależy czy wróci ten punkt PGE . Pozdrawiam !

2017-02-16 10:52:09 | autor: Jack

W Tomaszowie biuro zostało bo Tomaszów Lubelski wybrał sobie posła ze swojego miasta który był wtedy w partii rządzącej PO. Hrubieszów wybrał sobie posła spod Zamościa który jest w parii rządzącej obecnie PiS. Czy poseł Zawiślak będzie za tym chodził? Nie. Czy załatwi biuro w Hrubieszowie? Nie. Liczą się tylko głosy ciemnej masy. Czemuś biedny boś głupi, czemuś głupi bos biedny :D

2017-02-16 10:20:01 | autor: jaco38

e-kresowian - weź se człowieczku chlaśnij pisiora bo ci za mózg służy.
Słuszny pomysł, bzdura, że biura polikwidowali, żeby choć można było przez internet coś załatwić, u mnie już rok prąd na osobę zmarła "wisi", bo nie mam czasu się do Zamościa wybrać.

2017-02-16 07:55:07 | autor: tosavi

zamiast skonsolidować się wokoł problemu jakim jest przywrócenie biura obsługi PGE w Hrubieszowie zaczynacie chrzanic od rzeczy, co ma piernik do wiatra a market do PGE

2017-02-15 20:18:40 | autor: korwin

e-kresowian o czym ty za przeproszeniem p***rzysz? Porównujesz blaszane markety z PGE? Sklep jak nie sprzeda, nie zarobi. Oni gdzieś mają relacje z tobą, tylko czekają na twoją kasę (- by ostatecznie i tak ją wyprowadzić za granicę). PGE jest de facto monopolistą a koszty tnie tak jak uzna za słuszne... i tak zarobi.

2017-02-15 19:15:28 | autor: PaX

To jest początek konsolidacji naszego społeczeństwa wokół ważnych spraw dla nas .Mamy zebrać 10tysiecy podpisów .Zapraszamy podpisy można składać również w ZUS w PKO dawny Bizon .

2017-02-15 18:49:58 | autor: Jack

To chyba nie najlepszy przykład.
PGE powinna mieć takie coś jak placówki partnerskie jak nie chce prowadzić biura.

2017-02-15 18:39:09 | autor: B**

przykład że MOŻNA być bliżej klienta przykład z pomorza www.energetyka24.com/540612,energa-przywraca-kolejny-rejon-dystrybucji

2017-02-15 17:55:26 | autor: e-kresowian

Jeszcze raz udowadniam że to POlityka rządzi(ła) a nie ekonomia. Trzeba mieć myślenie typowe dla myśli sowieckiej jaką ma PO+PSL dziel i rządź. Dlaczego do Hrubieszowa pcha się tak wiele marketów bo oni wiedzą że im bliżej klienta tym lepiej. Im do głowy nie przyszło że klient przyjedzie do Zamościa czy Tomaszowa Lub. Wiedzą że relacje z klientami są podstawą każdego biznesu. I dlatego są tu.

2017-02-15 17:22:15 | autor: e-kresowian

Korporacja NIE ma w nosie ludzi. Bo jakby tak było to nie wybudowano by budynku, nie odnawiano go. To POlityka i jeszcze raz mówię kto PO+PSL okradło powiat z obsługi klienta.

2017-02-15 16:49:49 | autor: e-kresowian

Tu nie chodzi o ekonomię. To była decyzja POlityczna PO+PSL!!!
Za ówczesnych czasów dyrektorem Generalnym był gość z Tomaszowa Lub. i nie pozwolił na zlikwidować RE Tomaszów Lub.
POlityka żądzi a nie ekonomia. Sytuacja wygląda tak że od Zamościa
oddalony jest:
- Tomaszów Lub. 32 km został?!
- Krasnystaw 32 km zlikwidowany
- Hrubieszów 50 km zlikwidowany
- Biłgoraj 53 km zlikwidowany
Z ekonomicznego punktu to w pierwszej kolejności POwinien być zlikwidowany RE Tomaszów Lub.

2017-02-15 16:38:30 | autor: e-kresowian

Bo mają swoich przedstawicieli tam gdzie trzeba a nie Zawiślaka co czaruje o pociągu do Hrubieszowa co wybory. Zresztą Tomaszów jest lepiej położony do obsługi obszaru za jaki odpowiada a korpo tnie koszty bo mają w nosie ludzi.

2017-02-15 14:16:58 | autor: B**

dlaczego takie za........pie jak Tomaszów zawłaszcza co chce

2017-02-15 13:44:38 | autor: hrubek2

Miesiąc temu już odmówili po pismach wystosowanych do PGE.

2017-02-15 12:54:30 | autor: B**