REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Przyjechał do komendy taksówką, by podpisać dozór, a potem nie zapłacił za kurs

Dodał: mac

Data dodania: 2017-05-17

Do dyżurnego hrubieszowskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który miał stawić się na dozór. Jak się okazało, pomylił dni i przyszedł nie w tym terminie, co trzeba, a w dodatku nie zapłacił za kurs taksówkarzowi, który go przywiózł.

Reklama

 

W poniedziałek 15 maja, tuż po godz. 20:00 na parking przy budynku hrubieszowskiej komendy podjechała taksówka. Dyżurny policji zauważył w kamerze monitoringu znanego mu 33-latka, który wysiadał z pojazdu.

Mężczyzna jest znany policji i przyjechał, aby stawić się na dozór. Po sprawdzeniu okazało się, że jednak jego obecność tego dnia nie była obowiązkowa, bo po prostu pomylił termin. Na dozór powinien stawić się następnego dnia. Wyszedł więc niezadowolony z budynku komendy i uciekł w kierunku pobliskiego osiedla, nie uiszczając zapłaty za kurs w taksówce.

Kierowca pojazdu przyszedł do dyżurnego i poinformował o tym fakcie. Jak się okazało, 33-latek miał zapłacić za przejazd 15 zł.

Policjanci sporządzą wniosek do sądu o ukaranie mężczyzny. Za wyłudzenie przejazdu środkiem lokomocji grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna.

 

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (E.K.)

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 3

Pewnie nie był włączony i tu sprawę ma wygraną,tylko nie potrzebnie uciekał,gdyż mógł oddalić się spokojnym krokiem.

2017-05-17 15:04:25 | autor: Starsza Pani

Ciekawe czy taksometr był włączony?

2017-05-17 13:33:30 | autor: B**

łajdak

2017-05-17 13:23:06 | autor: jaco38