LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: W grudniowy dzień - znamy laureatów konkursu plastycznego - FOTO

Dodał: mae

Data dodania: 2020-01-13

13 grudnia 2019 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny "W grudniowy dzień".

Reklama

 

Organizator konkursu: Andrzej Marut, instruktor ds. plastyki HDK.

Komisja w składzie:

Przewodniczący: Alfred Przybysz, artysta plastyk z Hrubieszowa

Członkowie: Helena Piekarz, artysta plastyk z Hrubieszowa, Wioleta Czerniak, animator HDK.

 

W konkursie udział wzięli wg zgłoszeń:

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie - nauczyciele: Monika Będzińska, Alicja Ryszkowska, Dorota Wawrzyniuk, Jadwiga Hukowska, Aneta Derlak, Aneta Franke, Alicja Dziedzic, Anna Kryszczyk (71 prac).

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie - nauczyciele: Małgorzata Sidorska, Małgorzata Serafin, Joanna Sawicka, Ewa Filipowicz - Sidorczuk, Joanna Nazar, Paulina Seweryn, Renata Paczała, Joanna Bartnik, Katarzyna Sztuk, Monika Korneluk (83 prace).

Koło plastyczne HDK - instruktor Andrzej Marut (46 prac), Ewa Watras (17 prac).

Zgłoszenie indywidualne (1 praca).

Miejskie Przedszkole Nr 1 - nauczyciele: Żaneta Jachimek, Joanna Świeca, Beata Chomicka - Wlach, Urszula Wnorowska, Anna Pal (16 prac).

Miejskie Przedszkole Nr 2 - nauczyciele Izabela Onisk, Agnieszka Marcych (7 prac).

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne - nauczyciele Monika Kozdroń, Iwona Gębala (8 prac).

Miejskie Przedszkole Nr 3 - nauczyciele: Ewelina Krawczyk, Małgorzata Malicka, Jolanta Mazurek, Monika Łuszczuk, Marzanna Młynarczuk (21 prac).

Szkoła Podstawowa Nr 2 - nauczyciele: Agnieszka Ślażyńska, Elżbieta Charatynowicz (14 prac).

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych - nauczyciele: Agnieszka Stajszczyk, Cecylia Mydlak (5 prac).

 

Ogółem wpłynęło 289 prac w tym 7 prac niezgodnych z regulaminem konkursu np. (brak zgody RODO), niewłaściwy format prac.

Zgodnie z regulaminem konkursu postanowiono nie rozpatrywać prac wykonanych niesamodzielnie.

 

Po wnikliwej ocenie postanowiono przyznać nagrody w czterech grupach wiekowych następującym autorom:

 

Przedszkola:

Stanisław Wojtiuk - lat 6 - Koło plastyczne HDK - instruktor Andrzej Marut

Marta Perehubka - lat 6 - Koło plastyczne HDK - instruktor Andrzej Marut

Antoni Rodziewicz, lat 6 - Niepubliczne Przedszkole Integracyjne - nauczyciele Monika Kozdroń, Iwona Gębala

Antoni Rodziewicz, lat 6 - Niepubliczne Przedszkole Integracyjne - nauczyciele Monika Kozdroń, Iwona Gębala

Hanna Graboś, lat 6 - Koło plastyczne HDK - instruktor Ewa Watras

Szymon Twardowski, klasa 0 - Szkoła Podstawowa Nr 3 - nauczyciel Dorota Wawrzyniuk

Hanna Hojda, klasa 0 - Szkoła Podstawowa Nr 3 - nauczyciel Dorota Wawrzyniuk

Hanna Hołuj, lat 4 - Miejskie Przedszkole Nr 2 - nauczyciel Agnieszka Marcych

Adriana Kowalczuk, lat 6 - Miejskie Przedszkole Nr 1 - nauczyciel Urszula Wnorowska, Anna Pal

Kornelia Garbowska, lat 5 - Miejskie Przedszkole Nr 3 - nauczyciel Jolanta Mazurek i Monika Łuszczuk

 

Klasy I - III

Sebastian Romański, klasa II - Szkoła Podstawowa Nr 3 - nauczyciel Alicja Ryszkowska

Natalia Czupryńska, klasa II - Szkoła Podstawowa Nr 3 - nauczyciel Alicja Ryszkowska

Lena Niźnikowska, lat 7 - Szkoła Podstawowa Nr 1 - nauczyciel Joanna Bartnik

Karol Koniec, klasa III - Szkoła Podstawowa Nr 3 - nauczyciel Jadwiga Hukowska

Magdalena Olchowska , klasa III - Szkoła Podstawowa Nr 3 - nauczyciel Jadwiga Hukowska

Karolina Danilczuk, lat 8 - Szkoła Podstawowa Nr 1 - nauczyciel Małgorzata Serafin

Wiktoria Wichniewicz,klasa I - Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych - nauczyciel Cecylia Mydlak

Michał Steciuk, klasa II - Szkoła Podstawowa Nr 3 - nauczyciel Anna Kryszczuk

Julia Marzęda, lat 9 - Koło plastyczne HDK - instruktor Andrzej Marut

Marcel Kass, lat 9 - Koło plastyczne HDK - instruktor Andrzej Marut

Magdalena Korol, lat 9 - Koło plastyczne HDK - instruktor Andrzej Marut

Paula Więsyk, lat 8 Koło plastyczne HDK - instruktor Andrzej Marut

Klaudia Szkutnik, lat 8 - Koło plastyczne HDK -instruktor Andrzej Marut

Magdalena Skubisz, lat 7 - Koło plastyczne HDK - instruktor Ewa Watras

Anastazja Szczur, lat 7 - Koło plastyczne HDK - instruktor Ewa Watras

 

Klasy IV-VI

Zuzanna Wolanin, lat 12 - Szkoła Podstawowa Nr 3 - nauczyciel Aneta Derlak

Wiktoria Unkiewicz, lat 11 - Koło plastyczne HDK - instruktor Andrzej Marut

Roksana Szubert, lat 11 - Koło plastyczne HDK - instruktor Andrzej Marut

 

Klasy VII-VIII

Igor Nowak, lat 14, - Szkoła Podstawowa Nr 3 - nauczyciel Aneta Franke

 

Ogółem przyznano 29 nagród.

 

Komisja konkursowa dziękuje wszystkim za udział w konkursie jednocześnie gratuluje laureatom i opiekunom za zdobyte nagrody, życząc dalszych sukcesów artystycznych.

Fundatorzy nagród: Hrubieszowski Dom Kultury.

Spotkanie z laureatami 30 stycznia 2020r. godzina 11.00 - Hrubieszowski Dom Kultury.

 

(AM)

fot. lubiehrubie.pl

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: