Hrubieszów: W grudniowy dzień – znamy laureatów konkursu plastycznego

13 grudnia 2019 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny „W grudniowy dzień”.

Reklamy

 

Organizator konkursu: Andrzej Marut, instruktor ds. plastyki HDK.

Komisja w składzie:

Przewodniczący: Alfred Przybysz, artysta plastyk z Hrubieszowa

Członkowie: Helena Piekarz, artysta plastyk z Hrubieszowa, Wioleta Czerniak, animator HDK.

 

W konkursie udział wzięli wg zgłoszeń:

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciele: Monika Będzińska, Alicja Ryszkowska, Dorota Wawrzyniuk, Jadwiga Hukowska, Aneta Derlak, Aneta Franke, Alicja Dziedzic, Anna Kryszczyk (71 prac).

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie – nauczyciele: Małgorzata Sidorska, Małgorzata Serafin, Joanna Sawicka, Ewa Filipowicz – Sidorczuk, Joanna Nazar, Paulina Seweryn, Renata Paczała, Joanna Bartnik, Katarzyna Sztuk, Monika Korneluk (83 prace).

Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut (46 prac), Ewa Watras (17 prac).

Zgłoszenie indywidualne (1 praca).

Miejskie Przedszkole Nr 1 – nauczyciele: Żaneta Jachimek, Joanna Świeca, Beata Chomicka – Wlach, Urszula Wnorowska, Anna Pal (16 prac).

Miejskie Przedszkole Nr 2 – nauczyciele Izabela Onisk, Agnieszka Marcych (7 prac).

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne – nauczyciele Monika Kozdroń, Iwona Gębala (8 prac).

Miejskie Przedszkole Nr 3 – nauczyciele: Ewelina Krawczyk, Małgorzata Malicka, Jolanta Mazurek, Monika Łuszczuk, Marzanna Młynarczuk (21 prac).

Szkoła Podstawowa Nr 2 – nauczyciele: Agnieszka Ślażyńska, Elżbieta Charatynowicz (14 prac).

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych – nauczyciele: Agnieszka Stajszczyk, Cecylia Mydlak (5 prac).

 

Ogółem wpłynęło 289 prac w tym 7 prac niezgodnych z regulaminem konkursu np. (brak zgody RODO), niewłaściwy format prac.

Zgodnie z regulaminem konkursu postanowiono nie rozpatrywać prac wykonanych niesamodzielnie.

 

Po wnikliwej ocenie postanowiono przyznać nagrody w czterech grupach wiekowych następującym autorom:

 

Przedszkola:

Stanisław Wojtiuk – lat 6 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

Marta Perehubka – lat 6 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

Antoni Rodziewicz, lat 6 – Niepubliczne Przedszkole Integracyjne – nauczyciele Monika Kozdroń, Iwona Gębala

Antoni Rodziewicz, lat 6 – Niepubliczne Przedszkole Integracyjne – nauczyciele Monika Kozdroń, Iwona Gębala

Hanna Graboś, lat 6 – Koło plastyczne HDK – instruktor Ewa Watras

Szymon Twardowski, klasa 0 – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Dorota Wawrzyniuk

Hanna Hojda, klasa 0 – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Dorota Wawrzyniuk

Hanna Hołuj, lat 4 – Miejskie Przedszkole Nr 2 – nauczyciel Agnieszka Marcych

Adriana Kowalczuk, lat 6 – Miejskie Przedszkole Nr 1 – nauczyciel Urszula Wnorowska, Anna Pal

Kornelia Garbowska, lat 5 – Miejskie Przedszkole Nr 3 – nauczyciel Jolanta Mazurek i Monika Łuszczuk

 

Klasy I – III

Sebastian Romański, klasa II – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Alicja Ryszkowska

Natalia Czupryńska, klasa II – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Alicja Ryszkowska

Lena Niźnikowska, lat 7 – Szkoła Podstawowa Nr 1 – nauczyciel Joanna Bartnik

Karol Koniec, klasa III – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Jadwiga Hukowska

Magdalena Olchowska , klasa III – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Jadwiga Hukowska

Karolina Danilczuk, lat 8 – Szkoła Podstawowa Nr 1 – nauczyciel Małgorzata Serafin

Wiktoria Wichniewicz,klasa I – Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych – nauczyciel Cecylia Mydlak

Michał Steciuk, klasa II – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Anna Kryszczuk

Julia Marzęda, lat 9 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

Marcel Kass, lat 9 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

Magdalena Korol, lat 9 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

Paula Więsyk, lat 8 Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

Klaudia Szkutnik, lat 8 – Koło plastyczne HDK -instruktor Andrzej Marut

Magdalena Skubisz, lat 7 – Koło plastyczne HDK – instruktor Ewa Watras

Anastazja Szczur, lat 7 – Koło plastyczne HDK – instruktor Ewa Watras

 

Klasy IV-VI

Zuzanna Wolanin, lat 12 – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Aneta Derlak

Wiktoria Unkiewicz, lat 11 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

Roksana Szubert, lat 11 – Koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

 

Klasy VII-VIII

Igor Nowak, lat 14, – Szkoła Podstawowa Nr 3 – nauczyciel Aneta Franke

 

Ogółem przyznano 29 nagród.

 

Komisja konkursowa dziękuje wszystkim za udział w konkursie jednocześnie gratuluje laureatom i opiekunom za zdobyte nagrody, życząc dalszych sukcesów artystycznych.

Fundatorzy nagród: Hrubieszowski Dom Kultury.

Spotkanie z laureatami 30 stycznia 2020r. godzina 11.00 – Hrubieszowski Dom Kultury.

 

(AM)

fot. lubiehrubie.pl