REKLAMA

C3 Zwyżka

LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Walentynki w Trójce - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-02-17

Szkoła to nie tylko nauka i praca. To także wychowanie, z którym wiąże się zabawa. We wtorek w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie obchodzono Dzień Zakochanych – popularne Walentynki.

Reklama


Dzień świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają,

Że chcą kochać i kochają!

 

Szkoła to nie tylko nauka i praca. To także wychowanie, z którym wiąże się zabawa. We wtorek w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie obchodziliśmy Dzień Zakochanych – popularne Walentynki.

Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. To ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. Tego dnia ludzie wysyłają do bliskich „walentynkę" - wiersz, podziękowanie albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami.

Walentynki to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Tak właśnie było w naszej „Trójce". Od samego rana wszystkim mocniej biły „serducha", gdyż z niecierpliwością czekali na walentynkową pocztę.

Tego dnia każdy miał okazję wysłać upominek, kartki, czekoladki dla bliskich nam osób i nie tylko. Później walentynki zostały odpowiednio rozdzielone i dostarczone do wszystkich adresatów przez naszych walentynkowych listonoszy. Okazało się, że nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele dostali dużo walentynek.

W szkole panował miły nastrój, każdy chodził uśmiechnięty, dużo osób ubrało się na czerwono, by podkreślić to święto. .

Zaskoczenie niektórych adresatów było duże, ale na pewno wszyscy poczuli się wyjątkowo i z uśmiechem czytali otrzymane walentynki.

Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie w naszej pamięci na długo.

 

Justyna MarcychPodziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0