LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Zadyma na meczu Unia - Górnik - FOTO - WIDEO

Dodał: mac

Data dodania: 2016-08-08

W czasie wczorajszego meczu IV ligi lubelskiej Unia - Górnik II Łęczna doszło do bijatyki między kibicami. Stadion zamienił się na kilka minut w pole bitwy, mecz przerwano.

Reklama

 

Wczorajszy mecz IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów - Górnik II Łęczna był tzw. meczem podwyższonego ryzyka. Do Hrubieszowa miało przyjechać ponad 100 kibiców drużyny z Łęcznej.

Kibiców przyjechało znacznie więcej, w tym również grupy powiązane z Chełmianką i Motorem Lublin. Po prowokacji przeprowadzonej przez dwóch z nich, doszło do bijatyki i gonitwy po hrubieszowskim stadionie.

Wkroczyła policja, sytuację opanowano, przyjezdni kibole zapakowali się do autokaru i samochodów, którymi przyjechali i chcieli opuścić stadion. Udało im się to jednak dopiero po kilkudziesięciu minutach, w czasie których prawdopodobnie policja ustalała ich personalia, by wszcząć postępowania karne. Pod policyjną eskortą odjechali z Hrubieszowa. 

Uciekinierów, którzy próbowali opuścić teren HOSiR skacząc przez płot, pomógł ująć policyjny pies.

Ciekawostką było zastosowanie do rejestracji wydarzeń, oprócz tradycyjnych stacjonarnych kamer, drona, który krążył nad stadionem.

Przerwa w meczu trwała kilka minut.

 

 

fot. lubiehrubie.pl

wideo: YouTube.com

 

 

Podziel się:
« wstecz

FILMY:

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 39

Nie mowie ze sytuacje nie miała miejsca tylko poprostu pytam z ciekawości ;)

2016-08-18 00:24:09 | autor: autorrr

Autorrr Ty może nie ale z tego co mi wiadomo tam są kamery.

2016-08-16 12:36:50 | autor: maleńka86

Ach byłem w grawitacji i nic takiego nie widzialem, w jakich to bylo godz?

2016-08-13 19:05:20 | autor: autorrr

Wczoraj w grawitacji pokazali klasę jak jeden dusił barmankę... Szkoda że na boisku nie był taki chojrak. WSTYD!!!!!!

2016-08-12 11:43:29 | autor: maleńka86

Reszta jechala osobowymi, nie raz tak byko ze z miasta sie nie wypuszczalo kibicow wiec w czym widzisz problem?

2016-08-10 19:51:52 | autor: autorrr

Tak masz rację powinni wysadzić pół autokaru w Moniatyczach i powinni na piechotę wracać hehe śmieszny jesteś

2016-08-10 16:53:10 | autor: kowal1313

Ogólnie miało być 80 to powinii reszte na trasie zawrócić a nie jeszcze służbie porządkowej kazać ich wpuścić, wspaniała polska policja

2016-08-10 12:59:02 | autor: autorrr

Tak masz rację policja nie powinna była dopuścić do tego żeby dwóch kiboli przeszło pod sektor Unii,ale nie chce mi się wierzyć że gdyby nie dopuścili do tego to nic by nie było, myślę że znaleźli by inny pretekst do bijatyki,oni tylko po to przyjechali może nie wszyscy ale większość.

2016-08-09 22:40:51 | autor: kowal1313

służby*

2016-08-09 22:11:04 | autor: autorrr

Była zrobiona lista na liscie było 80 kibiców Górnika, którzy mieli wcześniej wykupione bilety, wiec nie byla to impreza masowa. Przyjechalo 180 kibiców w tym Motror i Chełmianka, rozmawiałem z gośćmi ze słóżby porządkowej to POLICJA zgodziła sie aby wpuścić wszystkich, ponadto gdyby nigdy nic wchodzi na tartan dwóch kibiców policja nie reaguje a to od nich sie zaczeło, gdyby nie doszli do sektora Unii nic by sie nie działo

2016-08-09 22:10:29 | autor: autorrr

Dostaną kare (organizator) i po sprawie

2016-08-09 20:37:02 | autor: max1211125

To odpowiedz mi dlaczego Unia w ogóle zgodziła się na przyjazd kiboli jeśli dobrze wiedziała że przyjadą kibole z Chełma i Lublina?bo ja wiedziałem że oni będą, to jest takie głupie twoje tłumaczenie. Jedno jest pewne organizator odpowiada za bezpieczeństwo na swoim obiekcie i to oni nie spełnili tego warunku.

2016-08-09 20:32:46 | autor: kowal1313

Nie masz pojęcia kowalu o czym piszesz. Unia zgodziła się na 80 kibiców i tylko Górnika. A kto przyjechał? Ponad 200 i to motor i chełmianka. I to w eskorcie policji. Policja ich wpuściła na stadion bo bała się zamieszek w parku. Nikt nie wyrażał zgody na przyjazd tej dziczy.

2016-08-09 20:09:27 | autor: nicku

Ha ha ha wielcy cwaniaki w grupie I tak spier...li

2016-08-09 18:43:12 | autor: Mack2013

Gdyby tamtych dwóch nie puścili to nic by sie nie działo :)

2016-08-09 17:57:06 | autor: autorrr

Nicku coś ci się pomyliło policja nie ma obowiązku ochrony na stadionie do tego są firmy ochroniarskie i żadna podobno nie chciała policja tez za bardzo nie chciała i masz rację że mecze na Unii to nie impreza masowa ale to Unia powiedziała że to nie jest mecz podwyższonego ryzyka i dlatego zgodziła się bo wcale nie musiała. To wszystko co się stało na meczu jest winą zarządu Unii,policję można obwiniać najwyżej o to że pozwoliła przejść dwóm kibolom Górnika pod sektor Unii. Winny jest zarząd że się zgodził na przyjazd kiboli Górnika

2016-08-09 16:26:23 | autor: kowal1313

Jak policji bylo 100 max 50 i to stali

2016-08-09 12:20:30 | autor: max1211125

Coś się prawakom w dyniach poprzestawiało. To czy mecz jest podwyższonego ryzyka czy nie decyduje policja i to pod warunkiem, że jest to impreza masowa zgodnie z ustawą. Żaden mecz unii nie jest i nie był imprezą masową. Policji było ponad setka, mało? I Unia ma tyle do gadania policji co gajowy na okręcie.

2016-08-09 10:07:36 | autor: nicku

@ravwoj dobrze mówisz!!!!

2016-08-09 09:10:22 | autor: #Młody_Hrubieszowiak :)

Ludzie w tej zadymie jest wina organizatora bo zarząd Unii powiedział policji że to mecz bez podwyższonego ryzyka i dlatego było mało policji, jakby nie wiedzieli że kibice obu klubów mają ze sobą na pienku, totalna amatorka.

2016-08-09 08:44:56 | autor: kowal1313

Przypominam lewakom, że za bezpieczeństwo na imprezie odpowiada ORGANIZATOR i Policja nie ma uprawnień do stania pomiędzy kibolami. O zadymę pytajcie Organizatora, jak zadbał o bezpieczeństwo.

2016-08-09 08:01:01 | autor: ravwoj

Zapraszam na kolejny filmik.....krótki ale zawsze to coś

https://youtu.be/BTSwZx2QSqc

2016-08-09 01:08:35 | autor: UCIECZKA Z ALCATRAZ

Akurat Unia agresywna nie byla jak widac uciekla

2016-08-08 18:56:13 | autor: autorrr

wycofać drużyny z rozgrywek, których kibice są agresywnii..., że piłkarze są niewinni i co ztego, pójdą do innego klubu!

2016-08-08 16:17:22 | autor: krupa

Dziwie się Wybuchowy , że pytasz gdzie oni byli? Przecież widać na załączonym filmie

2016-08-08 16:14:35 | autor: j.konor

Gdzie te wszystkie nasze kozaki z Hrubieszowa się podziały, co grożą każdemu pod grawitacją po 21 jak się źle spojrzy? Nie żebym miał coś do Unii, ale te wszystkie drechy tylko w grupie w mieście vs małolaty są cwane, jak przyjedzie lekko większy kaliber to pierwsze co robią to uciekają z własnej areny.

2016-08-08 15:39:04 | autor: WybuchowyMelon

Nic nie bedzie zakaz pewnie

2016-08-08 14:39:24 | autor: max1211125

Chelmianki z Chełma nie wypuszczą a najlepszy był policjant ktory dawał pałke potrzymać chłopakowi bo nie mógł przez płotek przejśc, testy sprawnościowe testy panowie

2016-08-08 14:28:51 | autor: autorrr

Ewa ter s

2016-08-08 14:15:59 | autor: max1211125

aż strach pomyśleć co będzie na meczu z Chełmianką

2016-08-08 14:15:44 | autor: j.konor

To za co ta policja kase bieżę

2016-08-08 14:12:33 | autor: max1211125

To za co ta policja kase bieżę

2016-08-08 14:12:26 | autor: max1211125

Teraz wszyscy chcą policji???? a cóż to się stało???Już nikt nie krzyczy HWDP itp.???Jak widzimy na filmiku to nie policja ucieka przed kibicami Górnika z WŁASNEGO stadionu!

2016-08-08 14:10:04 | autor: j.konor

Jest wiecej nagran?

2016-08-08 13:37:50 | autor: autorrr

Policja sama sie bała wyjść a pies byl dopiero po meczu przed bramą

2016-08-08 12:43:21 | autor: max1211125

Najbliższy oddział prewencji jest w Lublinie :)

2016-08-08 12:36:53 | autor: Placuszek

A broni gładkolufowej i gazu pieprzowego nie mieli? Armatka wodna i lać po wszystkich bez wzgledu na kolor koszulki

2016-08-08 12:35:39 | autor: byly hrubieszowiak

Hhhaa jaka policja stali tylko i patrzyli śmiech na sali

2016-08-08 12:33:29 | autor: max1211125

Policja? hmm a kto to?

2016-08-08 11:46:59 | autor: Krawcu