REKLAMA

REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Zaginął pies - prosimy o pomoc w odnalezieniu - dla znalazcy przewidziana jest nagroda! - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-01-08

W dniu 3.01.2017 zaginął piesek - rudy Kundelek. Wabi się Bajtek, ma przyklapnięte jedno uszko, na szyi czerwoną obrożę. Reaguje na imię, jest przyjazny do ludzi lecz może być wystraszony i nieufny.

Reklama

 

Piesek był widziany w Czerniczynie i Mienianach, lecz teraz może przebywać jeszcze dalej.

Jeśli ktoś widział pieska, nawet przez chwilę, bardzo prosimy o kontakt! Piesek jest adoptowany, nie jest z Hrubieszowa i nie zna okolicy. Bardzo martwimy się o niego i prosimy o pomoc!  

Tel. kontaktowy - 513 029 727 lub 731 232 253.

Dla znalazcy przewidziana jest nagroda!

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 12

Wczoraj specjalnie zrobiłem po 19 runde po tamtym okolicach znowu i też go nie widziałem. Na pewno kręci się gdzieś wśród ludzi..

2017-01-11 10:08:35 | autor: drakus

Dziękuję bardzo Państwu za informację. Dzisiaj spędziliśmy w tym rejonie całe po południe i nie znaleźliśmy niestety pieska. W razie zauważenia Bajtka, proszę o kontakt oraz przytrzymanie go o ile będzie to możliwe.

2017-01-10 19:11:18 | autor: Piotr0000

zadzwonie do kolegi dam znać żeby go przytrzymał jeśli tam się kręci

2017-01-10 10:57:15 | autor: drakus

Wczoraj go widziałem na osiedle lipice dokładnie na ulicy dębowej

2017-01-10 10:57:01 | autor: drakus

Będę się rozglądać

2017-01-10 09:56:38 | autor: bms

Wydaje mi się, że dziś około 6.40 rano przy sklepie Lewiatan na ulicy Zamojskiej w Hrubieszowie widziałam bardzo podobną psinkę ale pewna nie jestem bo po wyjściu ze sklepu już nie było jej tam.

2017-01-09 18:06:18 | autor: xyz 27

Rozumiem. Dziękujemy za informację i życzymy powrotu do zdrowia!

2017-01-09 16:46:23 | autor: Piotr0000

Opublikowałam na facebooku.Chciałabym pomóc,bo rozumiem ból.

2017-01-09 14:50:41 | autor: Sorka

Niestety,leżę chora,a pieska wyprowadza mąż.Było ciemno i trochę metrów.Zwrócił moją uwagę,że nie było właściciela.Nawet jak pies biega bez smyczy,to w pobliżu jest właściciel.I uszka też nie zauważyłam, bo powtarzam,mój młodziak jest agresywny w stosunku do współbraci.Trzeba mieć nadzieję, że ktoś dobrotliwy go przygarnął.Jak wydobrzeję,będę się rozglądać.Zapisałam telefon.

2017-01-09 14:44:46 | autor: Sorka

Nie widziała Pani go ponownie od tamtego czasu? Może zauważyła Pani czy miał czerwoną obrożę albo jedno klapnięte ucho?

2017-01-09 13:46:10 | autor: Piotr0000

Takiego pieska bez właściciela widziałam na ulicy Polnej,blisko jedynki-w piątek o 6 rano. Trochę zdziwiłam się , że biega sam.Chciał się zbliżyć,ale mój pies reaguje wrogo na stworzenia czteronożne...