REKLAMA

C3 JB Hurtownia

LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszowscy miszcze parkowania - kolejne nominacje - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-03-11

Kolejne, przesłane przez Czytelników, nominacje na hrubieszowskich "miszczów parkowania". Tym razem z ulicy Partyzantów i Ludnej.

Reklama

 

 

fot. KW, ZŁ

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 13

Tosavi niestety to nie mój ford...i podtrzymuję co napisałem. Pobiegaj po mieście, zrób foty i wrzuć tutaj bez zamazywania i zadzwoń do GIODO. Wytłumaczą tobie co może zrobić właściciel auta aby tobie uprzyjemnić życie.

2018-03-14 11:47:52 | autor: Elo7

@Elo7 - widać czytanie ze zrozumieniem zanika... ponoć narządy nie używane również. Oburzony bo ci forda sfocili? Czekaj czekaj, może olej do głowy napłynie, ale zanim to nastąpi spróbuję wytłumaczyć może coś skumasz.
Otóż nie ma obowiązku zasłaniania rejestracji aut ponieważ nie są one traktowane jako dane osobowe, (nie wiem cy nowe RODO tego nie zmienia), ale i tu jest haczyk, właściciel auta może skierować sprawę do sądu o naruszenie dóbr (z czym focący musi się liczyć), i tu rozstrzyga sąd indywidualnie. Sytuacja podobna jak twarzami osób fotografowanych na ulicy.
Jak skumasz problem to możesz przeprosić, nie obrażam się.

2018-03-14 09:26:04 | autor: tosavi

B** aż taki nienaruszalny jesteś, że do TZ by to trafiło ? A jakim cudem sąd mógłby cię skazać, jak opiera się nie na cudach, a na przepisach prawa? Podważasz autorytet sądów?

2018-03-13 15:36:17 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

Kto jest większym cwaniaczkiem autor czy kierowca forda? I co z tego że tablica indywidualna dla zwykłego obywatela nie ma to znaczenia bo nie może sprawdzić czyj to pojazd nawet policjant tak sobie nie może sprawdzić w cepiku może jeszcze zakaz wrzucania nie popularnych marek i kolorów bo można poznać kogo to he? Jeżeli zamieścił bym takie zdjęcie a jakiś burak poczułby się urażony (a powinien poczuć wstyd) i pozwał by mnie to jeszcze poczytał by o sobie w TZ etc. A jakby sąd jakimś cudem mnie skazał to i tak warto by było.

2018-03-13 14:43:41 | autor: B**

Tosavi pobiegaj po mieście. Zrób parę fotek i wrzuć tutaj aby się pośmiać z nich. Zobaczymy czy będziesz takim bohaterem jak będziesz musiał zapłacić za naruszenie dóbr osobistych. Czekam cwaniaczku.

2018-03-13 14:21:07 | autor: Elo7

No i proszę miszczowie parkowania oburzeni....
@Elo7 - jak to jest im większym ignorantem jestem tym głośniej o ignorancji innych krzyczę? Po pierwsze nie dane osobiste tylko dane osobowe, po drugie, nr rejestracyjny nie jest danymi osobowymi bo nie jest przypisany do osoby, a do pojazdu. Tak, że nie ma obowiązku zasłaniania tablic rejestracyjnych, ale fotografujący musi się liczyć z faktem, że w razie gdyby właściciel auta podał sprawę do sądu wiele zależy od jego interpretacji.

2018-03-13 08:34:43 | autor: tosavi

miszczem był jeden z czołowych radnych PSL parkujący w piątek w centrum. Ale jego foto tu nie ma. Pewnie ma specjalne ulgi w mieście.

2018-03-12 21:19:44 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

Jak się nie ma czym zająć jeden z drugim to chodzi i robi zdjęcia. A to samochodom, a to krzywym znakom , sąsiadowi. No cóż , ludzie mają różne hobby...

2018-03-12 17:09:36 | autor: mistik

B** jesteś ignorantem. Jeśli umieszczasz w necie zdjęcia aut bez zamazanych tablic aby piętnować pewne zachowania lub naśmiewać się to naruszasz dobra osobiste właścicieli. Co do danych osobistych to już zależy co sąd stwierdzi. Różnie bywa ale jeśli byłyby to tablice indywidualne to sądzę, że B** grzywnę musiałby zapłacić. Czekam na twoje publikacje. Zrób kilka zdjęć i wrzuć tutaj. Zobaczymy jaki będzie efekt.

2018-03-12 10:48:00 | autor: Elo7

Nie musowo zamazywać tablic rejestracyjnych nie są one częścią danych osobowych.

2018-03-12 07:31:27 | autor: B**

Ale samochody stojące na ulicy Staszica przy Stokrotce są już nie zauważalne a zasłaniają wyjazd..

2018-03-11 18:47:50 | autor: patrykorexo

Trzeba tępić takie parkowanie.

2018-03-11 17:18:13 | autor: rlk

Ale macie zajęcie... lepiej zacznij włosy na jajach liczyć niż szukac wrażeń