Jak chronić ekran telefonu?

W codziennym zabieganiu telefon traktowany jest jako coś zastanego, stale obecnego. Do momentu, kiedy ulegnie awarii. Wtedy użytkownik staje przed sporym problemem i zaczynają się poważne kłopoty. Bo ciężko nagle jest wszystkich powiadomić, załatwić niezbędne sprawy lub zrealizować czynności, które na stałe wpisują się w codzienną rutynę. Awarie mają różne postacie, a tych najczęstszych, czyli uszkodzeń mechanicznych można łatwo uniknąć. Gdy telefon upadnie na ziemię, to serce użytkownika na moment zamiera. Ekran jest elementem telefonu, który najłatwiej może ulec uszkodzeniom. Z niesprawnym wyświetlaczem z telefonem za wiele się nie zrobi. Może on nawet i działać, jednak wtedy komfort z użytkowania jest mocno ograniczony, a komórka z każdym kolejnym dniem staje się coraz bardziej nieporęczna.

 

Różne rozwiązania ochronne dla ekranu

Etui jest jedną z najczęściej wybieranych opcji ochronnych dla telefonu. Wiele nowoczesnych etui jest w stanie zapewnić optymalną ochronę przed uderzeniami i je zamortyzować. Jednak samo etui to zbyt mało. Etui chroni telefon na około przed różnymi zagrożeniami, ekran jest jednak odsłonięty. Bez zapewnienia mu odpowiedniej ochrony, nawet najlepsze etui może okazać się niewystarczające. Dziś telefon bez etui jest czymś niepełnym. Użytkownicy doskonale zdają sobie sprawę, że nowoczesne telefony mimo coraz lepszych osiągów stają się coraz bardziej kruche. Etui to dodatek, który jest musowy dla użytkownika pragnącego zadbać o swój telefon. Na nim jednak nie kończą się opcje, które pozwolą mu zapewnić należytą ochronę. Innym dodatkiem, z którego często się korzysta jest folia. Pozwala ona ochronić ekran przed zarysowaniami i zwiększa codzienny komfort z użytkowania telefonu. Folia chroni ekran przed wylanymi płynami (dlatego swobodnie można użytkować telefon w deszczu) oraz wieloma innymi szkodliwymi czynnikami. Folia jednak posiada swoje wady i nie jest aż tak wydajna jak szkło ochronne.

Nowoczesne szkła ochronne na telefon

Szkła hartowane na telefon to ostatnie dopełnienie, w które powinien zainwestować każdy użytkownik komórki. Nowoczesne szkła dzięki technologii 2,5 oraz 3D doskonale przylegają do powierzchni ekranu pokrywając każdy jego cal. Szkło hartowane uchroni ekran przed zarysowaniem i co najważniejsza pęknięciem. Jest to niedrogi dodatek, który pozwala razem z etui skutecznie ochronić sprzęt wartości często kilku tysięcy złotych. Nowoczesne szkła ochronne na telefon to kategoria produktów obok, której nie warto jest przechodzić obojętnie. Szukających wysokiej jakości szkieł ochronnych jak i innych akcesoriów do telefonów kierujemy do sklepu Świat Baterii.

 

(tekst i fot. mat. sponsora)