LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Jak przewieźć materac w trakcie przeprowadzki? - Sponsorowane

Dodał: mae

Data dodania: 2019-12-10

Wysokiej jakości materac 150x200 cm to gwarancja wygody oraz komfortu każdej nocy. Sen jest nam bardzo potrzebny, dlatego warto zainwestować w zakup dobrego materaca, który będzie dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb. Kiedy już taki materac posiadamy, trzeba zadbać o jego formę, aby jak najdłużej służył. Przeprowadzka to moment, kiedy materac narażony jest na najwięcej uszkodzeń. Bardzo ważne jest, aby przewożony był zawsze we właściwej pozycji i w określony sposób. Podpowiadamy, jak przygotować się do przewozu swojego materaca, aby nie stała się mu żadna krzywda.

Reklama

 

Jak przygotować materac 150x200 cm do przewozu?

Swój materac należy dobrze zabezpieczyć, aby nie zaszkodziły mu żadne warunki atmosferyczne. Najlepiej owinąć go szczelnie folią, która ochroni przed wodą, kurzem i błotem. Często firmy oferujące usługi przewozowe w trakcie przeprowadzek umożliwiają w ramach nich również dokładne zabezpieczenie materaca 150x200 cm, na co warto się zdecydować, ponieważ mają dostęp do wysokiej jakości folii, które są solidne i wytrzymałe. Materac nie znosi wilgoci, ani wody, dlatego należy go przed nimi bezwzględnie chronić.

Sprawdź ofertę materacy 150x200 cm od Godre.pl https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Materac-150x200-cm-do-lozka-do-spania

 

Transport materaca

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług takiej firmy przewozowej, ponieważ w innej sytuacji i tak konieczne jest wynajęcie odpowiednio dużego pojazdu. Dlaczego?

  • materaca nie wolno rolować – szkodzi to jego poszczególnym elementom, na przykład sprężynom, przed czym przestrzega wielu producentów, na przykład Godre,
  • powinien być transportowany na płasko, a więc zajmie wiele miejsca,
  • najlepiej jeśli stoi na boku i jest przypięty do ścian samochodu,
  • nie wolno na nim niczego ustawiać, gdyż może to stanowić niepotrzebne obciążenie i zaburzyć konstrukcję materaca i jej działanie.

W ten sposób przewieziony materac na pewno nie straci na swojej funkcjonalności. Decydując się na zakup nowego produktu, warto również zwrócić uwagę na to, w jaki sposób producent przewozi produkt. Na przykład Godre.pl nigdy nie roluje materaców i przestrzega przed tym, wskazując na możliwe skutki. Nawet najwyższej jakości produkt może stracić swoje funkcje, jeśli nie zastosujemy się do zaleceń jego producenta.

 

(tekst i fot. mat. sponsora)

Podziel się:
« wstecz