Jesień Plastyczna – finał konkursu

12 listopada w holu HDK odbył się wernisaż prac zgłoszonych do konkursu Jesieni Plastycznej 2005.

Reklamy

Coroczna konfrontacja prac z zakresu malarstwa, grafiki, rzeźby, rysunku i tkaniny artystycznej,
która odbyła się pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, miała dziś swój finał.

A oto wredykt jury:

NAGRODA
BURMISTRZA MIASTA HRUBIESZOWA Ilona Filip – Bobrowska – Lublin

NAGRODA MARSZAŁKA
WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
Maria Jolanta Zuzańska – Łęczna

NAGRODA DYREKTORA
HRUBIESZOWSKIEGO DOMU KULTURY
Małgorzata Czuj – Łabunie

NAGRODA
WÓJTA GMINY HRUBIESZÓW
Renata Szuryga – Świdnik

NAGRODA
STAROSTY HRUBIESZOWSKIEGO
Artur Łukasiewicz – Hrubieszów

NAGRODA
DYREKTORA MUZEUM IM. KS.
ST.STASZICA W HRUBIESZOWIE
Paweł Brodzisz – Łęczna

WYRÓŻNIENIA:
Urszula Pakuła – Komarów
Maria Śliczniak – Zamość
Ryszard Wiech – Hrubieszów
Anna Woś – Tomaszów Lubelski

NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI zdobył
Artur Łukasiewicz z Hrubieszowa.

W wernisażu uczestniczyli oficjele z województwa, powiatu, gminy i miasta, a imprezę uświetniły występy wokalne podopiecznych HDK.

Konkursowe prace są wystawiane w galerii HDK. Zapraszamy wszystkich do ich oglądania!

Uczestnicy Jesieni Plastycznej:
1. Joanna Bekier, Zwierzyniec
2. Krystyna Bieleńki, Zaczernie
3. Paweł Brodzisz, Łęczna
4. Iwona Bugajska – Bigos, Nowy Sącz
5. Małgorzata Czuj, Łabunie
6. Bogusław Duszczenko, Hrubieszów
7. Ilona Filip- Bobrowska, Lublin
8. Adam Flak, Hrubieszów
9. Barbara Kwas, Lublin
10. Krystyna Gałat – Grzywa, Łęczna
11. Henryk Gryciuk, Łuków
12. Mariola Gurgul, Kraków
13. Barbara Hapoń, Hrubieszów
14. Katarzyna Jagiełło, Łęczna
15. Florian Kohut, Rudzica
16. Marta Kowalska, Hrubieszów
17. Barbara Kryszczuk, Turkowice
18. Agnieszka Kukiełka, Górecko Stare
19. Ariel Kula, Łuków
20. Artur Łukasiewicz, Hrubieszów
21. Magdalena Martyn, Hrubieszów
22. Andrzej Marut, Hrubieszów
23. Anna Mazur – Betiuk, Chełm
24. Marzena Mazurek, Tomaszów Lubelski
25. Antoni Omiotek, Zamość
26. Urszula Pakuła, Komarów
27. Helena Piekarz, Hrubieszów
28. Rafał Piniaź, Hrubieszów
29. Alfred Przybysz, Hrubieszów
30. Agata Romańska, Werbkowice
31. Halina Sekita – Waltz, Łuków
32. Małgorzata Sobolewska, Łęczna
33. Zbigniew Starzyński, Nałęczów
34. Renata Szuryga, Świdnik
35. Agnieszka Szykuła, Łabuńki
36. Maria Śliczniak, Zamość
37. Zdzisława Tracz, Wilków
38. Hanna Barbara Wiącek, Łuków
39. Łukasz Wiącek, Łuków
40. Ryszard Wiech, Hrubieszów
41. Jadwiga Winiarczyk, Zamość
42. Anna Woś,Tomaszów Lubelski
43. Maria Jolanta Zuzańska,Łęczna

zobacz fotki >>