LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Jest śledztwo w sprawie nielegalnego wysypiska. Po materiale "Faktów" TVN - WIDEO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-08-08

Prokuratura Okręgowa w Zamościu wszczęła śledztwo w sprawie nielegalnego składowania odpadów w Strzyżowie.

Reklama

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 59

News z ost. chwili. W Dzienniku Wschodnim czytamy. Prokuratorzy przetrząsnęli nielegalne wysypisko w Strzyżowie. Prokuratorzy pracowali dzień w dzień na wyrobisku w Strzyżowie, pobrali próbki odsłoniętych śmieci i gleby, które zostały przekazane do szczegółowej analizy. Zadaniem śledczych było sprawdzenie czy wśród zalegających tam śmieci nie znajdują się chemikalia czy odpady pomedyczne. Nie znaleźli takich śladów, niemniej jednak należy poczekać do ostatecznej analizy laboratoryjnej. Jeśli okaże się, że w Strzyżowie znajdują się zwykłe śmieci komunalne to prokuratorzy będą mieli do czynienia jedynie z procederem fałszowania dokumentacji przewozowych i nie wykonaniem wymogów zezwolenia wydanego przez starostę hrubieszowskiego przez firmę, która pod pretekstem rekultywacji zwoziła do wyrobiska śmieci. Jeżeli natomiast wyjdzie na jaw, że zwożono tam odpady szkodzące zdrowiu ludzkiemu i zagraża faunie i florze terenu będzie podlegało to pod kk i groziło karą od 3 m-cy do 5 lat pozbawienia wolności dla osób firmie zwożącej te odpady. Prokuratorzy zgromadzili również pełną dokumentację ze starostwa UG w Horodle, WIOŚ, Komendy Powiatowej, a także dokumenty odpowiedzialnej za „rekultywację” firmy Krusz-Piask z Leżajska oraz innych firm. Na tym etapie nie ma mowy o postawieniu komukolwiek zarzutów, w tym także korupcyjnych, a postępowanie toczy się w sprawi, a nie przeciwko konkretnym osobom….

2017-09-07 14:14:36 | autor: grzechu1234

Atos tak jak pisałem, ci ludzie nie mają honoru. Przecież wiedza sami, że chamstwo robią, ale to im nie przeszkadza. Będziesz się spinał przy nich a oni się będą z cb śmieli. Takim to pluj w oczy, a ci powiedzą, że deszcz pada. Widza i wiedza, jakie mają korzyści z przynależności do PSL i nie odpuszcza. Po wyborach jak skończy się PSL, to uciekną do innej partii, bo to są bezideowe skur.... i karierowicze.

2017-08-13 09:00:17 | autor: wh61

macro Boy Żeleński to raczej o tobie pisał eunuchu. Przestań krytykować czyjeś wpisy.

2017-08-13 08:50:20 | autor: wh61

Atos, wh61, Krebs
o takich jak Wy dawno temu pisał znany literat i eseista, a pisał cytuję: "krytyk i eunuch z jednej są parafii, obaj wiedzą jak lecz żaden nie potrafi"

2017-08-10 05:08:34 | autor: macro

Problem jest taki że zebranie podpisów to może nie był by wielki problem ale już frekwencja w ewentualnym referendum nie przekroczy 50 % i niestety w naszym rejonie trzeba powiedzieć sobie jasno że nigdy nie nastąpi ważność referendum bo "rodzina PSL " zostanie w domu . Przypomnijmy sobie referendum w W-wa o odwołanie Hanki , to w Hrubieszowie będzie gorzej . Szkoda tylko energii poświęcać , lepiej ją wykorzystać do protestów i ewentualnie naciski na radę by odwołała Józefków to choć trochę wprowadzi zamęt i nie pozwoli narobić przekrętów do wyborów .
Warto też zacząć od własnych podwórek by tłumaczyć PSLowemu betonowi , z doświadczenia wiem że trudno im wytłumaczyć bo jak z nimi rozmawiać to nie widzą problemu !!
!! Nie widzieli problemu jak niszczone były drogi , nie widzieli problemu jak nielegalnie wydobywano piasek na obwodnice i nie widzą problemu dziś ze śmieciami .Ich tłumaczenie jest wręcz niewiarygodne , tłumaczą tą PSLowską hołotę tym że drogi można naprawić , wyrobisko można rekultywować a śmieci posprzątać ?! a na pytanie kiedy to zrobią to się oburzają czego to oni mają sprzątać :) Ta sama śpiewka że grabie to do siebie grabią , że nie z twoich pieniędzy będzie sprzątane . Osobiście od dziś nie popuszczam żadnemu "arbuzowi" nie mam dla nich szacunku ,kultury i zrozumienia . Niech poczują że coś się stało że ludzie mają dość "zielonych " popaprańców . Jak spotkam od dziś PSLowca to z góry wygarnę im ich "interesiki" , będę pytał jak tam córci się pracuje na załatwionym stołku :) co tam ostatnio załatwił dzięki układom . Chyba tylko tak można skruszyć ten beton , nie dając im pola manewru , Jak Józik z Leszkiem na imprezach "bedom gali co my budowali" to gwizdy ile sił w płucach , jak załatwienie jakiś spraw w powiecie to z gębą a nie potulnie na korytarzu stać aż se papieroska wypala tu już nie ma co się bawić w kurtuazje bo niestety poziom naszych polityków spadł tak nisko że bez wyrzutów sumienia nie ma co się patyczkować z ......... brak słów by określić to coś zwane PSL .

2017-08-09 23:06:02 | autor: Atos

To trzeba stragan na rynku i pod marketami ustawić i zbierać jak ktoś ma czas i chce się zasłużyć.

2017-08-09 20:43:34 | autor: wh61

Krebs no ale kto to zorganizuje ? To trzeba cały powiat zjeździć za tymi podpisami. Bez problemu by to nazbierał, bo ludzie maj już dość tych złodziei. Na tej stronce administrator mógłby wstawić coś, żeby zbierać podpisy.Szybciej by było.

2017-08-09 20:33:37 | autor: wh61

Niech pamiętają państwo radni, że zgodnie z art. 4 Konstytucji RP „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu”. Ta sama ustawa zasadnicza w art. 170 stanowi: członkowie wspólnoty samorządowej mogą decydować w drodze referendum o sprawach dotyczących tej wspólnoty, w tym o odwołaniu pochodzącego z wyborów bezpośrednich organu samorządu terytorialnego!

2017-08-09 20:07:06 | autor: Krebs

Realnie można wyrobić się w 2 m-ce

2017-08-09 20:06:57 | autor: Krebs

Krótka ściąga:
1. 60 dni - organizatorzy referendum mają 60 dni na zebranie podpisów mieszkańców.

2. 10% - aby referendum doszło do skutku na listach podpisać musi minimum 10% mieszkańców danej jednostki terytorialnej. Listy trafiają następnie do komisarza wyborczego.

3. 30 dni ma komisarz wyborczy na przyjęcie, bądź odrzucenie wniosku o referendum. Na postanowienie komisarza o odrzucenie wniosku przysługuje skarga do sądu administracyjnego.

4. 50 dni - ciągu 50 dni od upublicznienia decyzji komisarza referendum o przyjęciu wniosku przeprowadzane jest referendum.

Warto zrobić wszystko żeby pozbyć się szkodników!!! :-)

2017-08-09 20:02:08 | autor: Krebs

A zbieranie podpisów?

2017-08-09 19:55:44 | autor: Krebs

To masz ponad 15 miesięcy . Jak referendum to tylko teraz, póki głośno o tych śmieciach.

2017-08-09 19:33:25 | autor: wh61

11 listopada 2018 sa wybory chyba to za późno nie jest.

2017-08-09 19:07:36 | autor: wh61

wh61, tylko całą radę. Samego starosty nie można. Starosta jest jednym z radnych powiatowych. Może go odwołać Rada Powiatu. Natomiast na wniosek mieszkańców w referendum lokalnym odwołać można wyłącznie całą radę.
Niestety referendum nie wyjdzie. Jest już za późno. Referendum nie przeprowadza się jeżeli data wyborów przedterminowych, przeprowadzanych w wyniku referendum, miałaby przypaść w okresie 8 miesięcy przed zakończeniem kadencji organu stanowiącego. Biorąc pod uwagę konieczność zebrania podpisów - 10% mieszkańców popierających, czas na sprawdzenie, usunięcie ewentualnych uchybień i wszelkie inne terminy i procedury, wydaje się mało prawdopodobne żeby udało się zdążyć...

2017-08-09 19:01:46 | autor: Krebs

Krebs jestem za referendum. Widze, że bystry gość jesteś, to zorganizuj. Może lubiehrubie wstawi jakieś listy do podpisania się pod referendum o odwołanie starosty. Najlepiej całą nieudolną Rade powiatu by było odwołać. ceiwoka a z tym z PiS to się zgadzam. Ogólnie na partie nie narzekam, ale ten człowiek to statysta jakiś. Obiecuje obiecać i nic więcej.

2017-08-09 18:51:29 | autor: wh61

W pierwszym tirze zatrzymanym przez SG,były plastiki z samochodów.

2017-08-09 18:05:37 | autor: orient

Krebs, piszesz, że "ukochany poseł PiS, znany patriota ze ŚZŻ AK, który przyjeżdża na wszystkie festyny, rocznice itp. nie pofatygował się na miejsce".
Odpowiedź jest prosta - to propagandysta, a nie człowiek pracy. Wolał wybielać akcję na Sahryń 1944 niż zabierać głos w naprawdę istotnej sprawie.

2017-08-09 15:12:39 | autor: ceiwoka

kopiom kolejny odwiert!

2017-08-09 12:59:06 | autor: Michał Roman

Czy w tej sytuacji nie należy podjąć próby oderwania ich od korytek w drodze referendum lokalnego? :)

2017-08-09 11:11:52 | autor: Krebs

Ten wielki dół w ziemi, ten rozkopany, piękny jeszcze 4 lata temu teren, to dzieło wybranego przez Was Józefa Kuropatwy. To on pozwolił niszczyć... przepraszam, rekultywować piękny teren w 2014 roku! BEZKARNIE! Bo prokuratura, WIOŚ są niedołężne! To on wydał decyzję na rekultywację - w ogromnym cudzysłowie - wiedząc, że podpisuje zgodę na nielegalne wydobycie piasku!!! W czyim interesie działał wówczas ten Pan? W Waszym?

To on wyznaczył jedną urzędniczkę do zajmowania się tymi sprawami! Nikt inny nie był w to wtajemniczony!!! To właśnie dlatego Różański zrobił z siebie idiotę przed kamerami!!! Bo boss nie dopuszczał nikogo do wiedzy na temat tego terenu.

Ponadto boss Josef często spotykał się z tą mafią, bez świadków z urzędu. Także poza urzędem.
Oczywiście Leszek też miał pełną wiedzę! A teraz będzie wyciągał konsekwencje wobec urzędników!

To pan panie Czerwonka nadzorujesz merytorycznie Wydział Geodezji i Ochrony Środowiska! Wyposażyłeś pan kontrole w niezbędne narzędzia, regulaminy, wytyczne, plany kontroli? Czym mieli kopać? Oni mieli niczego nie znaleźć!!! Taka jest brutalna i zarazem cholernie smutna prawda

Czemuś Pan Panie Czerwonka plótł bzdury przed kamerami na temat licznych kontroli z WIOŚ, Prokuratury itp. Skoro i jedna instytucja dowiedział się, że coś tam jest w czerwcu i zleciła kontrolę Wam!!! Zaś prokuratura nie jest instytucją kontrolną a o sprawie dowiedziała się w czerwcu!!! Jak można tak łgać??? O czym się wtedy myśli???

2017-08-09 11:11:12 | autor: Krebs

Wybrane przez Was władze lokalne są chciwe!!! To chciwi ludzie marnego pokroju! Ludziki, które nie powinny mieć nawet ani czynnego ani biernego prawa wyborczego... a przewodzą Waszej społeczności lokalnej!!!
Ich kadencje trwają cztery lata, bo potem nigdy nie wiadomo... trzeba się dorobić. Ustawić siebie i rodziny i tak właśnie traktują wasi wybrańcy sprawowane przez siebie a z Waszej woli urzędy!!!
Ich chciwość powoduje wspaniałe warunki funkcjonowania i rozwoju takich firm, mafii śmieciowej i wielu innych mafii... do tego wszystkiego dochodzi bierność, nieporadność i niekompetencja prokuratury... nie chcę nazywać tego mocniej... oraz zamknięte, zamglone, niewidzące oczy służb, które potrafią wykryć papierosy płynące Bugiem z samolotu a nie widzą kawalkady TiR-ów...
Polskie państwo to naprawdę kamieni kupa...
Jeszcze coś... dlaczego Wasz ukochany poseł PiS, znany patriota ze ŚZŻ AK, który przyjeżdża na wszystkie festyny, rocznice itp. nie pofatygował się na miejsce? Dlaczego nie zajął stanowiska?
Życzę Wam powodzenia... jestem jednak sceptyczny. Wygrać z mafią można. Ale żeby z nią wygrać trzeba przynajmniej prokuraturę mieć po swojej stronie. Inaczej to nic innego jak tylko walenie głową w mur.
Ale z drugiej strony co to by była za mafia gdyby nie miała członków organów ściągania w swoich szeregach? :)

2017-08-09 11:00:01 | autor: Krebs

Dron - jedni to cwaniacy biznesmeni, a drudzy zostawię jako niedopowiedzenie. Jakby nie ci cwaniacy to nic by nie było. Ciekawe jest że w materiale - nie ma imienia i nazwiska oraz nazwy firmy przedstawiciela firmy która jest za to odpowiedzialna. Czyżby media bały się potentata z Hiszpanii, który robi mega kasę w takich krajach jak Polska na składowaniu nielegalnych odpadów. Cały czas pytam kto za tym z tego Hrubieszowa stoi. Kto tak lobbował spalarnie. Tę wiedzę posiada Burmistrz bo tak niedawno tak chętnie jak i jego poprzednicy chciał dzierżawić pod to teren. Nie wyszły spalarnie więc cwaniacy znaleźli inny sposób żeby zrobić na śmieciach kasę. I nie szukajcie daleko tych cwaniaków.

2017-08-09 10:43:25 | autor: Nowiny

To nie firma stanowi problem jak pisze Aga-W ale osoby i urzędy,które spowodowały najpierw powstanie nielegalnych wyrobisk-kopalni a później pozwoliły działać takim szemranym firmom.Zresztą do tej listy mniej lub bardziej winnych można dodać odpowiedzialne a może bardziej trafnie jest użyć słowa nieodpowiedzialne służby przymykające oko na te procedery i te nieudolnie prowadzące śledztwa!Skala nielegalnego wydobycia materiałów kopalnych i obecna składowania odpadów jest porażająca i nie do przyjęcia w państwie prawa ! Jak można legalnie rekultywować teren nielegalnych wyrobisk! Kompost,odpady zielone,kruszywa ziemia - czy wydający zgodę dawali wiarę,że takie materiały tam trafią z odległych zakątków kraju?Bo zakładam,że nie są idiotami?!Kuropatwa z Bożkiem i Czerwonką teraz bajki opowiadać! Zresztą robią to nie od dziś. Ale nie jest ładnie robić "konkurencję" Regionalnemu Zakładowi Gospodarki Odpadami w Łaskowie?!A kto mieszka w tej gminie Mircze?!

2017-08-09 10:23:23 | autor: dron

www.strefaagro.nowiny24.pl/artykul/szkodliwe-odpady-na-plantacji-borowki-sledztwo-w-hucisku

Ta sama firma, taki sam problem

2017-08-09 08:11:58 | autor: Aga_W

Krebs istniało, a to niedobitki zostały z koalicji PO-PSL tylko nie wiem kto na chich głosuje ze tyle lat w Hrubku PSL siedzi u władzy.

2017-08-08 22:13:40 | autor: wh61

Chciałbym za to poradzić urzędniczce zajmującej się tymi rekultywacjami, żeby nie zwlekając ani chwili udała się na prokuraturę. Jeżeli tego nie zrobi to ją zniszczą.

2017-08-08 22:12:09 | autor: Krebs

Sympatia Hrubieszowska na pewno. Śmieci były spoza województwa to i prokuratura powinna być . Przecież większość z nich na tych samych imprezach się bawi to się znają dobrze.

2017-08-08 22:11:42 | autor: wh61

Jak dotąd, w obliczu obszernego materiału dowodowego (dokumentów, zeznań świadków)
i opisywanych bardzo szczegółowo przez media przestępstw, popełnianych przez władze powiatu hrubieszowskiego prokuratura pozostała "bezradna i bierna". Teraz też nic nie zrobią. Nie liczcie na to :) Polskie państwo istnieje tylko na papierze.

2017-08-08 22:09:09 | autor: Krebs

Prokuratura nic nie zrobi. Ukreca sprawie łeb. Dziwny to kraj

2017-08-08 21:57:26 | autor: Sympatia

bob104 najlepiej pod starostwo z tymi śmieciami, tam dużo miejsca mają, i lubią takie śmieciowe klimaty.

2017-08-08 21:41:32 | autor: wh61

masakra...powycinajcie wszystkie drzewa wokoło i wywalajcie swoje śmieci gdzie popadnie...

2017-08-08 21:31:37 | autor: a007

234B gdzieniegdzie dalej nie ma asfaltu. Może tymi śmieciami chcieli opłacić remonty dróg?

2017-08-08 21:31:30 | autor: wh61

Przy jawnym działaniu na szkodę pożytku publicznego podczas niszczenia dróg lokalnych w okresie budowy obwodnicy to Policja odsyłała do zarządcy drogi. Gdy asfalt dosłownie stawał dęba. Nie było reakcji.

2017-08-08 21:27:03 | autor: 234B

bob104 nikt sobie tego nie życzy, bo też mam gdzie w Hrubieszowie śmieci zakopać duże ilości i jakoś nie widze tego. Nie widzi mi się nawet to ze bez wiedzy żadnych służb bym tam woził i zakopywał. Kasa się lała strumieniami i wszyscy ślepoty dostali.

2017-08-08 21:23:24 | autor: wh61

a policja i ochrona środowiska jest od tego aby na takie sprawy reagować

2017-08-08 21:11:46 | autor: a007

Ale ja się nie znam. nie życzę sobie tylko aby miejsce i okolice gdzie się urodziłem i wychowałem było zapieprzane śmieciami z całej polski...

2017-08-08 21:10:24 | autor: a007

co on może jak nic nie może? Nawet na trop śmieci nie trafili po zapachu .

2017-08-08 21:09:27 | autor: wh61

pamiętaj że wszystkiego można się spodziewać...

2017-08-08 21:06:50 | autor: a007

Po logice myślenia to by się zgadzało nawet . Obstawiałem ze to jest pracownik starostwa z PSL-u , ale wszystko możliwe ze to niebieski kolega z Narutowicza jest. Siedzi na lubiehrubie.pl i bada aferę śmieciową żeby raport napisać do prokuratury.

2017-08-08 21:01:28 | autor: wh61

wh61 tak myślę po sposobie pisania albo coś z tym powiązane...

2017-08-08 21:01:14 | autor: a007

bob104 czyli sugerujesz ze ten j.konor to policjant jest?

2017-08-08 20:58:13 | autor: wh61

Sądzę,że teraz pole do popisu mają służby do tego powołane. Już tak dużo zostało udowodnione, że nikt dla własnego dobra nie odważy się lekceważyć wszystkich poruszanych spraw. Powodzenia.

2017-08-08 20:58:11 | autor: 234B

wh61 nie przejmuj się taki jest sposób policji aby ludziom pyski zamknąć, zastraszyć wokandą najlepiej...

2017-08-08 20:56:53 | autor: a007

234B sam coś typ sądami straszy . Nie wiem, o co mu chodzi, piany czy jak ten j.konor. Pewnie załamuje się ze mu się świat wali, bo śmieci znaleźli. Pisałem na temat, zanim ten zaczął coś sapać i straszyć mnie. Sam go podam do sadu o ograniczanie swobody wypowiedzi.

2017-08-08 20:48:15 | autor: wh61

Już wiem jesteś z PSL-u hahaha i wszystko jasne. Może jeszcze pracownik starostwa? good joke!!!

2017-08-08 20:44:17 | autor: wh61

Proszę o merytoryczny komentarz, bez emocji. Oni tylko na to czekają żeby szczuć jeden na drugiego.

2017-08-08 20:43:07 | autor: 234B

W jaki sposób chcesz mi sprawę wytoczyć ułomku ? Jako kto KG Policji czy jak ? Czy za obrazę bezimiennego nieznajomego o nieznanej godzinie w nieznanych okolicznościach? Durnych niby nie sieją, ale skądś się musiałeś wziąć.

2017-08-08 20:40:45 | autor: wh61

j.konor nie strasz nie strasz, bo sie zes.... ( wokanda kur... co za idiota). Za nic nikogo nie będę przepraszał . A takich co napisałem ,nie brakuje (nazwisk nie podam tych co w tajemniczy sposób dostali się do Policji czy ZK Hrubieszów) Myślisz ,że sam nie startowałem do służb ? Znam to z autopsji . Dostali się ci, co mieli się dostać. A co do tych podatków to ułomny jesteś czy jak? Oni w budżetowce pracują nie wyrabiają PKB, tylko je konsumują . A ze płacą podatki sami na siebie to chyba logiczne jest (jak każdy to każdy). Chcesz czymś zabłysnąć to trochę poczytaj czy coś.

2017-08-08 20:37:16 | autor: wh61

wh61 masz 100% racji płacisz na nich podatki - oni ich nie płacą! czyli publicznie pomawiasz że .."w policji z urzędu tam siedzą, bo ojciec za PRLU był SBkiem Milicjantem". No to będziesz kolejnym który będzie przepraszał na łamach Lubiehrubie że to synek napisał itp. do zobaczenia na wokandzie.

2017-08-08 20:13:13 | autor: j.konor

j.konor o co ci chodzi człowieku ? Daje im na pobory zawsze, gdy coś kupuje, zazwyczaj 23% . Od poborów też coś odbijają. Jak to nie wiesz kto ich wybrał ? Policja i SG to z urzędu tam siedza, bo ojciec za PRLU był SBkiem Milicjantem, czy konfidentem w ORMO i teraz dzieci też tam pracują. To samo w SG jest mało kto ma tyle szczęścia żeby tam trafił, bo chce. PSL to postkomuniści sami i dorobkiewicze . Jak zdarzyłeś zauważyć to komendanci czy kierownicy urzędów (nawet sędziowie co nie powinno nigdy mieć miejsca) są blisko związani z partiami i mają przychylność wybranych opcji politycznych . Więc kto ich wybrał ??? Widze ze gów.... wiesz i sam szczekasz.

2017-08-08 19:46:31 | autor: wh61

konor szczeka to pies tutaj się komentuje i pytanie za sto punktów właśnie kto ich wszystkich wybrał? a te śmieci to wysyp sobie pod drzwiami i kto na tym straci?

2017-08-08 19:37:10 | autor: a007

wh61 SZCZEKASZ Gdzie policja, SG, Urząd skarbowy itd... a ja pytam a kto ich wybrał KTO?????policja powołała starostę czy US a może SG? powieś sobie telefon w szpitalu kup mapy do szkoły albo zafunduj stypendium bo tyle dałeś!!!! a ILE stracił powiat za te wysypisko??? pochwali się pan M.?

2017-08-08 19:17:23 | autor: j.konor

max1211 nie zdziwiłbym się ani trochę, macki tego g.... sięgają zbyt głęboko

2017-08-08 19:17:18 | autor: a007

Jeden wielki cyrk za ogromne pieniądze...nasze pieniądze

2017-08-08 19:09:15 | autor: a007

I tak im nic nie zrobią hahah

2017-08-08 19:08:13 | autor: max1211125

Dlaczego Różański jeszcze pracuje w starostwie ? Urzędnik jest dla ludzi, a nie ludzie dla niego. Dlaczego nie chciał wysłuchać człowieka, jak przyszedł do starostwa, w sprawie tych śmieci, tylko jeszcze kpiny urządzał?

2017-08-08 19:01:09 | autor: wh61

Nie liczcie na to że sprawa będzie wyjaśniona. Już PAD o to zadbał. Zawetował i wprowadził 3/5 a to oznacza jedno. DOGADAJĄ SIĘ

2017-08-08 18:56:49 | autor: e-kresowian

W sprawie odpadów a w sprawie piasku i przekrętów na obwodnicy? A w sprawie ślepoty i bezużyteczności służb? To teraz TV ma pilnować porządku? Gdzie policja, SG, Urząd skarbowy i dlaczego kontrolerzy Czerwonki kontrolowali i nic nie widzieli. To trzeba zbadać przede wszystkim!!!!!

2017-08-08 18:54:13 | autor: wh61

Prokurator będzie w szoku. Leszek jest w szoku. TVN jest w szoku. Prawda wyjdzie na jaw. Źli urzędnicy zmówili się i zrobili te dziesięć kontroli na papierze. Też jestem w szoku.

2017-08-08 18:40:25 | autor: ceiwoka