Kolejna edycja programu prewencyjnego – Bezpieczna Kobieta

Hrubieszowscy policjanci zapraszają wszystkie Panie na kolejną edycję programu prewencyjnego pod hasłem „Bezpieczna Kobieta”. Policyjne statystyki pokazują, że kobiety jako płeć pozornie słabsza z reguły są bardziej narażone na to, żeby paść ofiarą przestępstwa. Wychodząc zatem na przeciw potrzebie obrony przed bandytami Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie już po raz kolejny zorganizowała kurs samoobrony dla pań pod hasłem „Bezpieczna Kobieta”.

Reklamy

20 kwietnia bieżącego roku rozpocznie się kolejna edycja programu „Bezpieczna Kobieta”. Przedsięwzięcie zostanie zorganizowane przy współpracy Urzędu Gminy w Hrubieszowie oraz Komendy Powiatowej Policji.

Zajęcia prowadzone będą tak jak w roku ubiegłym, przez instruktora samoobrony Pana Kamila Okal i potrwają przez siedem tygodni od 20 kwietnia do 26 maja bieżącego roku.  

Spotkania odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w piątki od godziny 19:30 do 21:30 oraz w soboty od godziny 9:00 do 11:00 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ulicy Listopadowej w Hrubieszowie.

Na koniec programu wszystkie uczestniczki otrzymają certyfikaty ukończenia kursu.

Zapisy na kurs samoobrony są przyjmowane od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 pod numerem telefonu 84-696-62-21. Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie tego przedsięwzięcia jest mł. asp. Edyta Krystkowiak.

 

Źródło: KPP w Hrubieszowie (EK)