LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Konkurs na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego

Dodał: mac

Data dodania: 2017-04-02

Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie organizuje konkurs na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu Hrubieszowskiego.

Reklama

 

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej rozpoznawalnego i najpopularniejszego dzielnicowego w powiecie hrubieszowskim oraz popularyzowanie sylwetek dzielnicowych wśród mieszkańców.

Zapraszamy do udziału w sondzie i oddania głosu na dzielnicowego.

 

 

 

źródło: KPP Hrubieszów

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 12

a czemu nie ma opcji "żaden"?

2017-04-26 09:53:06 | autor: entliczek

porazka jak pewien pan z listy na najlepszego dzielnicowego wlepia mandat za rozmowe przez telefon a pol godziny po tej sytuacji jadac tuz za nim widze jak sam rozmawia przez telefon.... NO NIE MA CO ON NAPEWNO ZASLUGUJE NA MIANO NAJLEPSZEGO POLICJANTA ROKU

2017-04-06 15:40:29 | autor: miska463

A technika z aparatem fotograficznym Freda nie ma na liście?

2017-04-03 19:48:48 | autor: The

Ten wyjazd z HDK (nie kościelny)to jest trochę przesunięty względem ul. Prusa więc wyjeżdzający z niego jest wcześniej na ulicy 3 Maja także nie spinajcie się. Ogólnie to trzeba być kibicem lub innym emerytem co tam siedzi i looka jak ktoś źle wyjedzie bo normalnemu kierowcy wymuszenie tam się trafi jak szóstka w totka.

2017-04-03 09:51:32 | autor: B**

dajcie spokój z taką policją!!! I co taki dzielnicowy ma do roboty?

2017-04-02 22:12:07 | autor: e-kresowian

haha, już to widzę jak robią obczajkę przy hdk i czyhają na kogoś kto popełni wykroczenie, zejdź na ziemie.

2017-04-02 20:42:47 | autor: preses

a chociażby po to by reagowali na rowerzystów poruszajacych się chodnikami, młodzież olewają wszelkie zasady bezpieczeństwa i przechodzaca przez pasy z telefonem przy uchu i na pewniaka, może zobaczyliby jak parkuja na ulicy Prusa jak wymuszaja pierszeństwo wyjeżdżając z placu przykościelnego lub HDK itd itd

2017-04-02 19:59:13 | autor: stefan19

@stefan19, a po co, skoro ostatnio się chwalili jakie to miasto i powiat bezpiecznie.

2017-04-02 19:48:48 | autor: preses

Który ze Sławęcina

2017-04-02 19:05:30 | autor: ruda102

Stefan19, ponieważ wygodniej im jeździć radiowozami

2017-04-02 18:37:22 | autor: sseba9999

a który z popówki?

2017-04-02 15:23:39 | autor: memo

dlaczego na ulicach miasta nie widać pieszych patroli?

2017-04-02 14:57:20 | autor: stefan19