Konkurs W GRUDNIOWY DZIEŃ

Na konkurs wpłynęło 254 prace nadesłane i złożone z 3 przedszkoli, 13 szkół podstawowych, 5 gimnazjów, 1 ośrodka wychowawczego i dwóch kół plastycznych.

Reklamy

b>Protokół
z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pt. „W GRUDNIOWY DZIEŃ”
z dnia 11 grudnia 2007 r.

Komisja w składzie :
Przewodniczący – Helena Piekarz z Hrubieszowa , plastyk
Członkowie : Emilia Feliksiak – dyrektor Hrubieszowskiego Domu Kultury
Barbara Smal – mistrz z zakresu plastyki HDK
Andrzej Marut – instruktor ds. plastyki HDK, organizator konkursu

W konkursie wzięły udział :
Miejskie Przedszkole Nr 1 im. Małego Księcia w Hrubieszowie,
Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie,
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie,
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie,
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie,
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie,
Zespół Szkół w Kryłowie,
Szkoła Podstawowa w Gozdowie,
Szkoła Podstawowa w Sahryniu,
Szkoła Podstawowa w Strzyżowie,
Szkoła Podstawowa w Terebiniu,
Szkoła Podstawowa w Szpikołosach,
Szkoła Podstawowa w Matczu,
Szkoła Podstawowa w Koble,
Szkoła Podstawowa w Horodle,
Szkoła Podstawowa w Grabowcu,
Gimnazjum im. Polskich Noblistów Nr 17 w Werbkowicach,
Gimnazjum Publiczne w Strzyżowie,
Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie,
Gimnazjum w Sahryniu,
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy – szkoła i internat,
Gimnazjum w Grabowcu,
Koła plastyczne HDK.

Na konkurs wpłynęło 254 prace nadesłane i złożone z 3 przedszkoli, 13 szkół podstawowych, 5 gimnazjów, 1 ośrodka wychowawczego i dwóch kół plastycznych.
Zgodnie z regulaminem konkursu postanowiono nie rozpatrywać prac nie oprawionych w passe-partout oraz prac złożonych spoza powiatu hrubieszowskiego.
Po wnikliwej ocenie postanowiono przyznać nagrody i wyróżnienia w czterech grupach wiekowych następującym autorom.

***

I grupa – przedszkola

Nagrody:
1. Dawid Pirogowicz , lat 6 – koło plastyczne HDK – instruktor prowadzący Andrzej Marut
2. Michał Kujawski, lat 6 – Szkoła Podstawowa w Koble – nauczyciel Wacława Chomik

Wyróżnienia :
1. Oliwia Ciesielczuk, lat 6 – Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie – nauczyciel Anna Koralewska,
2. Martynka Złotko, lat 5 – koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut,
3. Konrad Kołodziej, lat 6 – koło plastyczne HDK – instruktor Ewa Watras,

***

II grupa – klasy I – III

Nagrody:
1. Hubert Chachler, kl. II – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Alicja Ryszkowska,
2. Alicja Romaniszyn, lat 8 ( za dwie prace ) – koło plastyczne HDK – inst. Andrzej Marut,
3. Wiktor Grodski, lat 8 ( za dwie prace ) – koło plastyczne HDK – inst. Andrzej Marut,

Wyróżnienia :
1. Patryk Fiołek, kl. II – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Alicja Ryszkowska,
2. Ola Kołodziej, lat 7 – koło plastyczne HDK – instruktor Ewa Watras,
3. Weronika Tomaszczuk, lat 9 – koło plastyczne HDK – instruktor Ewa Watras,
4. Karolina Modrecka, lat 8 – koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut,

***

III grupa – kl. IV – VI

Nagrody:
1.Marcin Fedaczyński, kl. V – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie
– nauczyciel Katarzyna Dubienko,
2. Basia Marut, kl. IV a ( za zestaw prac )– Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie
– nauczyciel Barbara Hapoń,
3. Magdalena Kmiecik, kl. V – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie
– nauczyciel Barbara Hapoń,
4. Małgorzata Łukasiewicz, kl. IV – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie
– nauczyciel Barbara Hapoń,
5. Michał Ożgo, lat 11 – Szkoła Podstawowa w Gozdowie – nauczyciel Grażyna Kwietniewska,
6. Paulina Hajkiewicz, lat 11 – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie
– nauczyciel Barbara Hapoń,

Wyróżnienia :
1. Anna Harpeniuk , lat 11 – Szkoła Podstawowa w Matczu – nauczyciel Justyna Jańczuk,
2. Marek Cisek, lat 10 – Szkoła Podstawowa w Gozdowie – nauczyciel Zofia Wąsowicz,
3. Julita Smal, kl. IV – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie – nauczyciel B.Hapoń,
4. Paulina Kidyba, kl. IV – koło plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut,
5. Emil Szczypek lat 12, SOSW – internat
– wychowawcy: Joanna Hładkiewicz, Joanna Bożko, Izabela Duławska,
6. Katarzyna Borys, lat 12 – Szkoła Podstawowa w Sahryniu – nauczyciel Danuta Butryn,

***

IV grupa – gimnazja

Nagrody:
1. Anna Drogoszewska, kl. III – SOSW Hrubieszów – nauczyciel Teresa Duławska,
2. Agata Garczyńska, lat 15 – Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Werbkowicach
– nauczyciel Zdzisława Tracz,
3. Karolina Dobrowolska, kl.III, – Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel B. Hapoń,
4. Kamil Zgliniecki, lat 16 –SOSW internat – wychowawca Joanna Hładkiewicz,

Wyróżnienia :
1. Maciej Puzio, lat 13 – Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie – nauczyciel Ewa Watras,
2. Milena Fiszer, lat 15 – Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie – nauczyciel Ewa Watras,
3. Paulina Najczuk, lat 14 – Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie – nauczyciel Ewa Watras,
4. Łukasz Edelman, lat 15 – Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Werbkowicach
– nauczyciel Zdzisława Tracz,

Ogółem przyznano 15 nagród i 17 wyróżnień.

***

Komisja konkursowa dziękuje wszystkim za udział w konkursie, składając jednocześnie gratulacje laureatom i opiekunom za zdobyte nagrody i wyróżnienia.
Na konkurs złożono prace ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Grabowcu . Komisja postanowiła zakwalifikować prace do wystawy, ale nie poddawać ocenie. Prace wpłynęły spoza powiatu hrubieszowskiego . Na ręce nauczyciela Zofii Greniuk wystosowano podziękowanie za wysoki poziom prac.

Nagrody i wyróżnienia ufundowali:
Urząd Miasta w Hrubieszowie, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie i Hrubieszowski Dom Kultury.
Na tym protokół zakończono i podpisano.

Spotkanie z laureatami konkursu „W GRUDNIOWY DZIEŃ” zaplanowano 11 stycznia br o godzinie 11:00 w kawiarni HDK.

***

Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza na pokonkursową wystawę prac dzieci i młodzieży pt. „W grudniowy dzień”.

Wystawę można oglądać w Małej Galerii w holu HDK w godzinach pracy instytucji.

zobacz zdjęcia >>