LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

MŁYN w mikrofonie Radia RTM

Dodał: mac

Data dodania: 2009-01-05

HrubieszówHrubieszów

Szkolne radio "RTM_Staszic" z Zespołu Szkół nr 2 stale towarzyszy poczynaniom Teatru Piosenki MŁYN. Poniżej obszerna relacja dźwiękowa z koncertu „Poetycka pigułka na Nowy Rok”.

Reklama

Zapraszamy do słuchania i pozdrawiamy słuchaczy na całym świecie!


Redakcja Szkolnego Radia "RTM_Staszic"


Wywiady przeprowadził Paweł Szczerbicki - tegoroczny maturzysta.


AUDYCJA RADIA RTM STASZIC Z NOWOROCZNEGO SPEKTAKLU TP MŁYN – plik do pobrania >>


***

Od redakcji:

Przy okazji pragniemy przypomnieć pierwszą audycję RADIA RTM STASZIC ze spektaklu Teatru Piosenki MŁYN pt. ”Miłość pomiędzy wierszami”.


AUDYCJA RADIA RTM STASZIC ZE SPEKTAKLU TP MŁYN „MIŁOŚĆ POMIĘDZY WIERSZAMI” – plik do pobrania >>


Hrubieszow 2009-01-05

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 3

Poprzedni komentarz napisałem pod wpływem impulsu i przepraszam redakcję za agresję z mojej strony. A jeśli chodzi o sedno sprawy, to według mnie bardzo dobrym posunięciem z waszej strony byłoby udostępnianie dwóch wersji nagrań: jednej w formacie AAC+, który przy tym samym strumieniu danych jak teraz, czyli 64kb/s daje nieporównywalnie lepszą jakość, a drugiej takiej jak dotychczas dla słuchaczy, którzy mają problemy z kodekami i tylko MP3 im działa.
Do konwersji polecam program MediaCoder - sam go używam i jestem zadowolony.

2009-01-08 13:59:00 | autor: st

W orginale ta audycja ma 336 MB. Śiadomie przyjęlismy największą kompresję aby zmniejszyć do minimum plik ze wgledu na "stan" naszego internetu. Ale uwage przyjmujemy i dziękujemy za radę.

2009-01-07 22:39:00 | autor: Redakcja

Przepraszam bardzo, ale czy redakcja radia uważa słuchaczy za głuchych, że stosuje tak silną kompresję dźwięku? Strumień powinien być co najmniej 3, a najlepiej 4 razy większy od obecnego!
Czy tak ciężko kliknąć kilka razy myszą? Jakość by się poprawiła, a jeśli nie chcecie zwiększać rozmiarów plików to kompresujcie do aac+.

2009-01-07 21:08:00 | autor: st