LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Muzeum apeluje o wsparcie dla hrubieszowskich strażaków

Dodał: may

Data dodania: 2018-08-16

Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie apeluje na swoim profilu o wsparcie dla hrubieszowskich strażaków. "Temat może nie całkiem muzealny, ale jednak... Hrubieszowska Ochotnicza Straż Pożarna pomagała nam tak wiele razy i przy tak różnych okolicznościach, że aż trudno wymienić.

Reklama

 

Począwszy od likwidowania gniazd os na muzealnych poddaszach, poprzez poszukiwanie pontonem na Huczwie zaginionej dłubanki, a skończywszy na kluczowym wsparciu przy wyżywieniu przez dwa dni ponad pół tysiąca rekonstruktorów podczas niedawnej Bitwy nad Bugiem. Angażowali się nawet naukowo, wskazując w terenie miejsca przypadkowych odkryć archeologicznych nawet sprzed kilku dekad.

Żeby dalej mogli tak prężnie działać, potrzebują też sprzętu. Bojowy samochód pożarniczy już upatrzony. Trzeba tylko dozbierać odpowiednią kwotę.

Dlatego zachęcamy do wspierania OSP Hrubieszów. Każda kwota się przyda!"

Numer konta:

21 1020 5356 0000 1102 0051 9199


***

 

Prezes OSP Hrubieszów Stanislaw Letnianczyn:

 

Szanowny Panie Dyrektorze.

Dla nas - strażaków jest Pan wzorem i przykładem szefa instytucji, który nie tak dawno pokazał nam, jak się organizuje imprezę masową "Bitwa nad Bugiem", a dzisiaj wie, jak podziękować i wesprzeć hrubieszowskich strażaków ochotnikow w zakupie tak niezbędnego i bezpiecznego do przewozu sprzętu typowego i karosowanego samochodu bojowego.

Szkoda tylko, że inni szefowie tego typu instytucji zaczynają i kończą współpracę z nami na słowach "STRAŻACY POMÓŻCIE!!!"

Z gorącymi i szczerymi pozdrowieniami dla Pana Dyrektora i wszystkich finansowo nas wspierajacych

- Stanislaw Letnianczyn (Prezes OSP).

Przy wszystkich Panstwa pomocy Dopniemy Swego!

 

 

źródło: własne, facebook.com / Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie

grafika: OSP Hrubieszów

 


 

Zobacz też:

Hrubieszowscy strażacy proszą o wsparcie

Podziel się:
« wstecz