LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Na podwójnym gazie wjechali do rowu i uciekli z miejsca wypadku. Zostali zatrzymani po pościgu

Dodał: mac

Data dodania: 2017-09-11

W niedzielę 24-letni obywatel Ukrainy, kierując samochodem osobowym marki Audi, wjechał do przydrożnego rowu. Następnie wspólnie z 32-letnim pasażerem, również Ukraińcem - zbiegli z miejsca zdarzenia. W wyniku podjętego pościgu zostali zatrzymani.

Reklama

 

Wczoraj hrubieszowska policja otrzymała informację, że na drodze W-844 kierujący samochodem osobowym marki Audi wjechał do przydrożnego rowu.

Policjanci po przybyciu na miejsce zauważyli dwóch mężczyzn, którzy zaczęli uciekać z miejsca zdarzenia w pobliskie zarośla. Po krótkotrwałym pościgu, funkcjonariusze zatrzymali obu mężczyzn.

Przeprowadzone badanie na stan trzeźwości wykazało, że obaj mają ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Z uwagi na fakt, że żaden z nich nie przyznawał się do winy, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

Przeprowadzone czynności dowodowe potwierdziły, że kierującym i jednocześnie sprawcą kolizji jest 24-letni obywatel Ukrainy, który przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata uprawnień do kierowania na okres od 3 do nawet 15 lat. Sprawca odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej, za którą grozi wysoka grzywna.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (JK)

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 1

Więcej niech tego g... Z Ukrainy jeździ u nas i sprzedaje alkohol, legalnie!! Bo policja celnicy nic sobie z tego nie robią! Jedynie jak są święta i wtedy się chwalą co oni tam nie złapali pff... Dziś będąc pod Kauflandem w mundurze jakiś typek z celnej sobie na legalu kupuje fajki? Brawo dla niego za kupno. W końcu żeby złapać to po czort... Najlepiej kupić bo taniej. Debilizm. Kto ich puszcza z fajkami itp? Ci sami co później chwalą się że złapali tego i owego raz na ruski rok.

2017-09-11 20:54:08 | autor: h-h-h