LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Okularium już od 27 lat dba o wasz wzrok! - REKLAMA

Dodał: may

Data dodania: 2018-01-11

Na pewno dobrze znacie salon optyczny Okularium, jaki znajduje się w naszym mieście od kilku lat. Ale czy wiecie, że pierwsze salony sieci powstały aż 27 lat temu??? Jest to firma z naprawdę dużymi tradycjami. Okularium już od 27 lat zapewnia nam profesjonalną obsługę oraz zaangażowanie w jak najlepszym doborze idealnych dla nas okularów. Doradcy Klienta mają zatem ogromne doświadczenie w sprzedaży każdego rodzaju soczewek okularowych i opraw. Okularium zapewnia największy wybór opraw w mieście – w Hrubieszowie w sprzedaży znajdują się oprawy marek Oxys, RayBan, Vogue, Cotton Club, H1N1, Vermari, Tommy Hilfiger.

 

Okularium, to nie tylko salon w Hrubieszowie – to polska sieć 25 salonów zlokalizowanych na terenie aż 4 województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Okularium to także gabinety optometryczne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i doświadczeni specjaliści korekcji wad wzroku oraz aplikacji soczewek kontaktowych.

Z okazji 27 urodzin Okularium salon optyczny w Hrubieszowie zaprasza wszystkich do skorzystania z bezpłatnego badania wzroku (na hasło URODZINY OKULARIUM). W salonie przekonasz się także, że Okularium nigdy nie zapomina o swoich klientach i zawsze ma w zanadrzu atrakcyjną ofertę na zakup okularów. Od Doradców Klienta w salonie w Hrubieszowie dowiedzieliśmy się, na czym polega urodzinowa oferta. Tylko teraz każdy, kto zdecyduje się na zakup okularów progresywnych, druga parę szkieł progresywnych lub do czytania i pracy w pomieszczeniach może otrzymać w prezencie. Natomiast klienci, którzy zdecydują się na zakup „normalnych” okularów do dali lub do bliży, mogą w prezencie otrzymać okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV tylko za 1 zł. Okularium nie zapomniało także o użytkownikach soczewek kontaktowych – przy zakupie dwóch opakowań soczewek marki I-Oxys, duży płyn (360 ml) do ich pielęgnacji dostaną absolutnie za darmo.

Pamiętajcie, że o wszystkich szczegółach aktualnych promocji poinformują Cię Doradcy Klienta z salonów optycznych Okularium. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów, więc nie czekaj i już dzisiaj zadzwoń lub przyjdź do Okularium w Hrubieszowie i zapisz się na bezpłatne badanie wzroku. Takie oferty nie zdarzają się zbyt często!

 

 

W imieniu załogi salonów optycznych Okularium serdecznie zapraszamy!

Okularium

ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

Tel. (84) 618 31 92

 

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

 

 

 

Podziel się:
« wstecz