LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Piotr Szeląg: List otwarty do mieszkańców Hrubieszowa i Ziemi Hrubieszowskiej - Sponsorowane

Dodał: mae

Data dodania: 2019-10-10

Szanowni Państwo, zbliżają się wybory do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Wybierając posłów i senatorów, decydujecie w jakim kraju chcecie żyć. W jakim kraju będziecie żyli Wy, Wasze dzieci i Wasze wnuki.

Reklama

 

Mieszkańcy Ziemi Hrubieszowskiej - weźmy sprawy w swoje ręce, zagłosujmy według własnego sumienia i jak nam serce podpowiada! Głosujmy na kandydata stąd - który tu urodził się, tu uczył się i tu pracuje. Hrubieszów zasługuje na swojego posła, który będzie reprezentował nas w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.

Hrubieszów zasługuje na posła, który zna mieszkańców, który zna nasze problemy i troski. Hrubieszów zasługuje na posła, z którym będzie można porozmawiać tu na miejscu, nie w Warszawie, Lublinie, czy innym mieście.

Hrubieszów zasługuje na posła, który tu wróci, bo tu jest jego dom, rodzina, groby bliskich. A my będziemy mogli zapytać go "Co dla tej Ziemi zrobiłeś?".

Jest szansa na wyborczy sukces. Szansa, której nie można zmarnować. Bądźmy ponad partyjnymi podziałami i zagłosujmy na kandydata wiarygodnego, stabilnego, który swoją pracą służy mieszkańcom. Nie dzielmy się, a działajmy wspólnie dla dobra Ziemi Hrubieszowskiej.

Życzę wszystkim abyśmy 13 października 2019 r. dokonali słusznego wyboru.

 
 

Z prośbą o zaufanie,

 

Kandydat na posła

Lista nr.3 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Pozycja nr. 2

Piotr Szeląg


Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Podziel się:
« wstecz