LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Podziękowania Burmistrz Marty Majewskiej

Dodał: may

Data dodania: 2018-11-05

Kieruję do Państwa słowa podziękowania za udział w wyborach samorządowych. Pragnę podziękować Wszystkim za głosy oddane na moją osobę, zarówno w I jak i II turze wyborów na Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

Reklama

 

Dzięki Państwa wsparciu będę mogła sprawować zaszczytną funkcję Burmistrza Miasta Hrubieszowa przez najbliższe pięć lat.

Zaufanie, którym mnie Państwo obdarzyli jeszcze bardziej zobowiązuje mnie do wytrwałej i sumiennej pracy na rzecz naszego miasta, a wszystkie krytyczne głosy, które pojawiają się w różnych miejscach jeszcze bardziej mnie do tego mobilizują.

Dołożę wszelkich starań żeby nie zawieść zaufania, by to co chcę jeszcze uczynić dla Hrubieszowa odpowiadało Państwa oczekiwaniom i sprawiło, że będzie nam się żyło lepiej w naszym mieście. Będziemy krok po kroku realizować program dla Miasta. Proszę o cierpliwość i o wsparcie.

Ponieważ sprawy mieszkańców Miasta są dla mnie najważniejsze, nie zamierzam dzielić ludzi na tych, którzy na mnie głosowali i na tych, którzy byli odmiennego zdania, albo w ogóle nie poszli do urn wyborczych. Chcę służyć każdemu mieszkańcowi. Chcę i będę Burmistrzem wszystkich Hrubieszowian.

Serdecznie gratuluję osiągniętego wyniku jak również składam podziękowania za rywalizację na ręce mojej Kontrkandydatki Pani Maryli Symczuk.

Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w tę kampanię wyborczą. Zarówno moim znajomym i przyjaciołom, a przede wszystkim każdej osobie związanej z Komitetem Wyborczym Porozumienie i Rozwój 2018.

Z całego serca dziękuję mojemu Małżonkowi i całej mojej najbliższej Rodzinie. Jak zawsze mogłam liczyć na ich nieocenione wsparcie bez nich nie byłoby tej decyzji i tego sukcesu. Byli i są dla mnie opoką.

Zapraszam jednocześnie do współpracy. Idąc bowiem tylko drogą porozumienia możemy wspólnie wiele uczynić dla dobra naszego Miasta. Możemy sprawić, że Hrubieszów będzie jeszcze bardziej przyjazny, ładniejszy, zasobniejszy, że będzie to miejsce gdzie chcemy mieszkać, wychowywać nasze dzieci i gdzie chcemy spędzić jesień naszego życia.

Dziękuję także za wszystkie otrzymane gratulacje - zarówno drogą telefoniczną, e-mailową, jak i na portalach społecznościowych.

Jeszcze raz dziękuję za życzliwość i poparcie, życząc sobie i mieszkańcom dalszego wszechstronnego rozwoju naszej małej ojczyzny - Hrubieszowa.

 

Z wyrazami szacunku

Marta Majewska


Podziel się:
« wstecz