LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Pokerzysta "na wygnaniu "w Hrubieszowie. "Każdy chciał mieć z nim zdjęcie"

Dodał: mac

Data dodania: 2017-07-16

Uśmiechnięty, miły, dobrze ubrany, nie wywyższający się - w takich słowach mieszkańcy Hrubieszowa najczęściej opisują Janara Kokka, estońskiego pokerzystę, który przez miesiąc mieszkał w ich mieście.

Reklama

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 19

Wróćmy do sedna. To, że przyjechał to rozdmuchały media iż to koniec świata i dobrze, że władze się za to wzięły bo by tak zostało. A jak wyjechał to nie zostało mu wrażenie, że to zadupie jak widać w prasie i w TV i to była najlepsza reklama od dawna a chyba nawet dzisiaj o 18 na TVP3. Za rok Jannar wróci i zorganizuje turniej, który będzie medialny może mniej niż 90% nieprzejezdnych dróg w zimie ale na pewno Hru stanie się medialny. A takie Sympatie i Wh dalej będą z ręką w nocniku.

2017-07-20 09:04:04 | autor: B**

@wh61 - wnioskowanie do kitu... i się dziwisz, że cię nie chcieli? I znowu żal za żyłki i stołki .. kto tu ma nerwicę natręctw? Co by tobie nie trzasneła ostatnia żyłka, bo jeszcze nie daj bug uszy ci odpadną... informuję, że byłem kiedyś w SLD... ale syf i muł mnie skutecznie odstraszyły... a obecnie damo mnie po urzędach będziesz szukął... nie mam chodów w tym miasteczku.

2017-07-20 08:46:50 | autor: tosavi

tosavi ty pewnie z PSL-u jesteś, że tak do serca bierzesz to, co pisze, hmm a może jeszcze pracownik UM czy coś. Nie zdziwiłoby mnie to. Wyluzuj, bo ci żyłka w dupie pęknie i będziesz się musiał z ciepłym etatem pożegnać.

2017-07-19 20:02:13 | autor: wh61

tosavi

2017-07-19 19:58:49 | autor: wh61

tosavi odczep się człowieku, bo widze że masz nerwice natręctw, nie mam zamiaru z tobą polemizować. Komentuj artykuły, a nie komentarze do nich.

2017-07-19 19:57:18 | autor: wh61

@wh61 - kali szczekać na innych to dobry uczynek na kalego zły? Ja tylko odpowiadam pięknym na nadobne więc może zacznij od siebie szukać co cię gryzie? Nie ja zacząłem innych wyzywać od kundelków... ale widzę, że sandałki Januszka zabolały? Mam gdzieś Twoje powody Januszku, zachowujesz się jak cham ze wsi pianą na pysku i zawiścią w oczach to tak cię traktuję. Boli cię, bo stołek obiecali i nie dali? A pół świniaka poszło? Sam się swoim ryjkiem zajmij rasowy knurku zaraz po tym jak słomę butów wyjmiesz.... przy takim "kulturalnym" podejściu do innych i wielce rozbuchanym ego to PSL powinien cie psami i batem pogonić ... a samo to bym na nich zagłosował pierwszy raz w życiu.
Uważaj tylko byś się w język nie ugryzł, bo ci własny jad zaszkodzi...

2017-07-19 09:16:02 | autor: tosavi

tosavi ja jestem zawistnym pieskiem ? Jak to ty przedstawiasz, a sam na mnie szczekasz i wyzywasz. Widze z tez coś cię gryzie człowieczku. W sandałach nie chodziłem i nie chodzę nwm skąd masz takie fantazje, pewnie piszesz o sobie. Nie chcę cię tu wyzywać, tak jak ty to uskuteczniasz, bo to nie jest miejsce na to. A to, że narzekam, bo mam powody do tego. Nie znasz ich,to stul ryj kundelku. Za taki szacunek do obywateli jak zaprezentowali towarzysze z PSL-u to zawsze i wszędzie na nich będę narzekał. Zwłaszcza na Zająca i resztę tej mafii urzędniczej spod znaku PSL. Przestań człowieku pisać w moją stronę, bo zabronić narzekać mi nie możesz.

2017-07-18 09:27:05 | autor: wh61

@wh61 - a w jakim kontekście miał być przedstawiony? Twojej małej zawiści? Normalnym jest to, że takie zadupie europy promuje się na czym ma okazję, jak się nie jest primadonną to się nie wydziwia... Jak by nie przyjechał to też i pół polski by nie wiedziało że takie zadupie jak Hrubieszów istnieje, ale przecie lepiej narzekać.... taka tradycja....
Jakoś chleba i soli nie widziałem, ale skoro przyjazd relacjonowała tv to włodarze dopiero by zaprezentowali "wioche" jakby fakt olali.
Ty oczywiście jesteś rasowym dobermanem tylko skąd? Białe skarpetki do sandałków już założyłeś i reklamóweczkę z biedry już masz Januszku? Czas narzekania i plucia na innych rozpoczęty... bo w d@pie byłem g... widziałem alem najmondrzejszy na wsi zaraz po sołtysie...
Nie no jeden artykuł porównujesz do kilku jakby nie patrzeć relacji na żywo... tylko pogratulować porównań.... skoro włodarze tacy źli kto ci broni w wyborach startować? Nic tylko brać ster w swoje ręce i pokazać jakiś zdolny, narzekać to każdy osioł potrafi.... am jeszcze nie wyjechałeś? Na co czekasz? Jak na razie samo jojczenie... propozycje konkrety, działania... zamiast marnować czas na malkontenctwo i sączenie jadu w internet, bierz się do działania... na co czekasz? Manne z nieba oklaski?

2017-07-18 08:55:18 | autor: tosavi

Hrubieszów powoli się zwija, a nie rozwija . Liczba mieszkańców od 2000 dotąd skurczyła się o 2000 a wyjść na ulice to większość emerytów . Jak tak dalej pójdzie, to się skurczy do wielkości wioski i ciekawe czym będą rządzić , jak odbiorą prawa miejskie. Już prywata i kolesiostwo nie wystarczy, żeby znalazł się etat. Sami PSL-owcy się tak nie rozmnoża, żeby uzupełniać braki ludności ):

2017-07-17 21:52:36 | autor: wh61

W 2004/5 tez pisali o Hrubieszowie w Newsweek, że to jest najszybciej wyludniające się miasto w Europie i to tez ma być powód do dumy ? To świadczy raczej o nieudolności włodarzy, co siedzą tylko i w stołki *****zą (poza absurdalnymi fantazjami o podziemnych ścieżkach rowerowych). Za to pieniądze biorą od tylu lat. Komuna upadła a urzędnicy ci sami tylko partie zamienili na PSL czy SLD (SLD się skończyło, to pewnie w PSL siedzą wszyscy). Niedługo Tu zostaną sami PSL-owcy i ich rodziny na etatach samorządowych, bo reszta wyjedzie z tego zadupia.

2017-07-17 19:46:56 | autor: wh61

Poza tym, jak człowiek z zadupia Europy, czyli z Estonii przejeżdża do jeszcze większego zadupia, jakim jest Hrubieszów, w którym nic nie ma nawet za mało dróg, że o jakiś zalewie czy basenie nie wspomnę, to nie ma co się cieszyć, że to w TV pokazują. To raczej trzeba opłakiwać. A to, że go urzędnicy przyjmują, to już jest totalna wiocha, a nie gościnność.

2017-07-17 19:12:04 | autor: wh61

tosavi, B** kundelki Hrubieszowskie jak nie widzicie, w jakim aspekcie przedstawiony został Hrubieszów w związku z jego przyjazdem (jako największe zadupie europy, w którym nic nie ma) i myślicie, że jest normalne jak burmistrz i UM przejawia zainteresowanie kimś, kto nie jest człowiekiem kultury, ani jakąś znaną osobistością, poza środowiskiem, w którym działa. Jak by nie przyjechał nawet byś nie wiedział, że taki ktoś istnieje. Dziwnie myślicie. Gościnność polska ? Niech wam będzie, ale nie do przesady, że go włodarze goszczą, brak szacunku dla instytucji. Bo jeszcze zaczną z chlebem i sola każdego menela witać co przejazdem z innego kraju się pojawi w Hrubieszowie.

2017-07-17 18:58:59 | autor: wh61

Kundelki hrubieszowskie szczekają bo Kokk miał bilet za free do muzeum a nie wiedzą że jest w sobotę za darmo. Słowa po angielsku nie wymówią a i o tak zwanej polskiej gościnności zapomnieli.

2017-07-17 11:34:28 | autor: B**

@wh61 - to może jednak najpierw zainteresuj tv, a potem o dotację wołaj?

@Sympata- a kto ciebie na, że sądzisz iż twoja opinia kogokolwiek obchodzi? Coś chyba jednak więcej reprezentuje niż Ty skoro w przeciągu miesiąca kilkukrotnie zainteresował TV, radio i prasę... w tym kontekście Twoja opinia na temat jego ubioru jest co najmniej nie najlepiej świadcząca o Twoich gustach....

2017-07-17 10:12:13 | autor: tosavi

tehawanka zależy, z kim będę grać w tego pokera. Bo może się sama telewizja tym zainteresować, jak jakiś obiekt użyteczności publicznej przejdzie na moją własność. Z tv nie ma problemu.

2017-07-17 09:26:54 | autor: wh61

Dobrze ubrany??? :-):-):-)

2017-07-17 08:12:08 | autor: Sympatia

A jaki powód miał żeby się wywyzszac? Czym zasłynął? Przegranym zakładem? Co takiego sobą reprezentuje oprócz tego, że jest estonczykiem? Kto go zna i z jakiego powodu?;-)

2017-07-17 08:11:53 | autor: Sympatia

@wh61 - a ściągniesz tu choć tv w ramach reklamy?

2017-07-16 21:31:23 | autor: tehawanka

Panie Zając proszę mi też zorganizować pobyt w Hrubieszowie z takimi atrakcjami ze strony UM jak miał Kokk,bo zaczynam grać w pokera !!!

2017-07-16 19:25:52 | autor: wh61