LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Policjanci w Przedszkolu nr 2  - FOTO

Dodał: mae

Data dodania: 2019-10-06

26 września 2019 r. hrubieszowscy policjanci spotkali się z dziećmi i ich wychowawcami z Miejskiego Przedszkola nr 2.

Reklama

 

Od początku roku szkolnego dzieci w naszym przedszkolu poznawały podstawowe zasady bezpieczeństwa zarówno na terenie przedszkola jak i poza nim. Chodziliśmy na spacery, wycieczki ucząc się jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i zachowywać się w jej pobliżu. Najwięcej jednak o ruchu drogowym wie pan policjant.

W czwartek 26 września  zaprosiliśmy więc do naszego przedszkola funkcjonariuszy wraz ze swoją maskotką lwem Leonkiem. Dzieci dowiedziały się jak ważna i odpowiedzialna jest praca policjanta, jakie są zasady uczestnictwa w ruchu drogowym oraz o różnych niebezpiecznych sytuacjach, które mogą zagrażać małemu dziecku. Przedszkolaki mogły też zobaczyć jak wygląda strój policjanta.

Była to bardzo pouczająca lekcja o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, która na pewno pozostanie dzieciom na długo w pamięci.

 

tekst i fot.: Przedszkole nr 2

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: