REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Prezenty dla męża pod choinkę, czyli coś więcej niż pasek czy krawat - REKLAMA

Dodał: may

Data dodania: 2018-12-04

Każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że prezenty podczas świąt Bożego Narodzenia to nie wszystko. Pomimo tego, że z biegiem lat coraz mniej zwracamy na nie uwagę, dalej pozostają ważnym punktem dopełniającym wigilijną tradycję niejednego domu. Podarunek ma być podziękowaniem dla bliskiego za wspólnie spędzony czas w danym roku. Komu innemu miałabyś dziękować bardziej jak nie własnemu mężowi, który jest z tobą na dobre i złe?

Reklama

 

Prezent dla męża: w tym roku zaskocz go czymś wyjątkowym

Oczywiście, możesz kupić swojemu mężowi kolejny krawat, skarpetki albo pasek do spodni. Z pewnością on skwituje to uśmiechem i… tyle. Nic więcej się nie wydarzy. Coś ci tu nie pasuje? No właśnie! Dawanie prezentów nie powinno wyglądać w ten sposób!

Może warto jednak sprawić, aby te święta były naprawdę magiczne? Realnie, w twoim domu, a nie tylko w ustawionych telewizyjnych reklamach czy galeriach handlowych, gdzie świecą sztuczne choinki.

Warto wcześniej pomyśleć nad prezentem dla męża. Coraz popularniejsze stają się upominki, które gwarantują przeżycia, spełniają skryte pragnienia obdarowywanych, są pretekstem do oderwania się od rutyny oraz codziennych obowiązków, otwierają na zupełnie nowe doświadczenia i doznania.

Niezależnie od tego, jaką atrakcję wybierzesz, wszystko będzie lepsze od oklepanych skarpetek czy krawata! Poniżej sprawdzisz, jaki prezent dla męża możesz wybrać.

Super prezenty dopasowane do charakteru twojego super męża

Wybór prezentów, które gwarantują przeżycia, jest tak duży, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego męża. Poniżej kilka przykładów.

Zabawa dla miłośników czterech kółek

Możesz zafundować swojemu mężowi prawdziwą frajdę na torze wyścigowym, czy przejażdżkę ikoną światowej motoryzacji. Jeśli twój ukochany fascynuje się samochodami, to atrakcja tego typu będzie dla niego idealną odskocznią od codzienności.

Dla piwoszy i aspirujących browarników

Nie chodzi o pretekst do picia alkoholu w pierwszej lepszej knajpie. Browarnictwo przez ostatnie lata stało się bardzo popularne w Polsce. W końcu doceniliśmy smak prawdziwego piwa! To może być prawdziwa pasja, poparta specjalistyczną wiedzą, która jest coraz bardziej ceniona, również wśród laików. Dlatego nie strofuj męża, kiedy chce napić się piwa! Zamiast tego wspieraj go w jego pasji. Zapewnij mu prezent w formie degustacji np. piwa. Możesz wybrać również degustację mocniejszych alkoholi, takich jak wino czy whisky.

Prezent dla męża… i dla ciebie

Kiedy ostatnio mieliście czas tylko dla siebie? Tygodnie mijają zdecydowanie zbyt szybko, a wy przez nawał obowiązków jesteście zbyt zmęczeni, by korzystać z życia. Czas to zmienić! Niech prezent dla męża będzie pretekstem do waszego wspólnego wyjazdu na weekend.

Tylko nie kupuj prezentu dla męża na ostatnią chwilę!

Oprócz pomysłu na prezent dla męża, warto jeszcze zaplanować jego realizację. Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę, bo to nigdy nie skutkuje niczym dobrym. Dodatkowy stres, który powodują świąteczne przygotowania jest zupełnie wystarczający w tym przypadku. Podejdź więc do sprawy kreatywnie, swojemu mężczyźnie (lub również sobie ;)) zafunduj wspaniałe chwile, ale pamiętaj… zorganizuj je odpowiednio wcześniej!

 

(tekst i fot. mat. sponsora)

Podziel się:
« wstecz