LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Przegrał zakład i trafi "za karę" do Hrubieszowa. "To będzie dla mnie ciekawa przygoda"

Dodał: mac

Data dodania: 2017-05-17

Za niespełna dwa tygodnie do Hrubieszowa przyjedzie Janar Kokk, pokerzysta który „za karę” w przegranym zakładzie musi spędzić miesiąc w naszym mieście. Estończyk cieszy się na to przymusowe osiedlenie i liczy na partyjkę z mieszkańcami miasta.

Reklama

 

Zgodnie z zakładowymi ustaleniami, Kokk przez miesiąc nie będzie mógł opuścić Hrubieszowa ani na moment. Pokerzysta nie wydaje się jednak tym faktem zmartwiony.

 

Więcej:

http://www.dziennikwschodni.pl/hrubieszow/pokerzysta-przegral-zaklad-i-trafi-za-kare-do-hrubieszowa-to-bedzie-dla-mnie-ciekawa-przygoda,n,1000199269.html

 

źródło: dziennikwschodni.pl

fot. Cash Game Festival

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 11

Sprawdź sobie ile wynosi wpis do turnieju pokerowego, po drugie w czasie gry obstawiasz kasą! Gratuluję inteligencji.

2017-05-19 10:10:41 | autor: prst

Ty chyba jesteś jak nie potrafisz zrozumieć. Wracają do totka do twojej gry losowej to też robisz wpis kupując kupon i dalej tak jak piszesz...

2017-05-19 08:37:30 | autor: B**

B** jesteś idiotą czy udajesz idiotę? Radwańska jest hazardzistką? Człowieku ten gość gra w pokera hazardowego! Własną kasą! Robi wpis i gra. Wygrywający zgarnia kasę wszystkich graczy. Nie masz pojęcia a popisujesz się jak zwykle. Ponadto gość sobie coś wynajmie i mnie nie interesuje gdzie zamieszka. Może być przy Żeromskiego co mi do tego. Mam nadzieję, że tak jak ktoś napisał wycieczek po szkołach nie będzie.

2017-05-18 18:29:24 | autor: prst

Maszyny to też gra losowa a ile hazardzistów w to gra. Radwańska to też hazardzistka co gra w turnieju a na końcu zgarnia wygraną to tak jak w turniejach pokera. Wyjście przed szereg bo wysłała maila z zaproszeniem? Jak trąbili wszędzie o tym, że Hrubieszów najgorszy to może lepiej aby po wyjeździe się rozpisywali że to całkiem przyjemne miasteczko. Ty to byś pewnie go w barakach na Żeromskiego umieścił i internet odciął niech zobaczy, że dobrze trafił. Chyba to Ty się najbardziej gotujesz.

2017-05-18 14:55:55 | autor: B**

B** jak zwykle wie wszystko. Po pierwsze lotto to gra losowa, poker w który gra gość to nie sportowy ale hazardowy...na kasę. Po drugie jaka to reklama gościć człowieka, który został zesłany za karę? Ruchy wiceburmistrz to wyjście przed orkiestrę. Zacnych ludzi tak nie goszczą a tego solą i chlebem Estończyka powitają? Facet odcierpi swoje i tyle. Ponieważ zawodowo zajmuje się sprawami związanymi z przemysłem hazardowym i jego praca bazuje na pracy z kompem to da sobie radę. Zresztą nie przypadkowo mieszka na Malcie, które słynie z firm bukmacherskich. Trzeba do tego podejść z dystansem i zdrowym rozsądkiem a nie zagotować się. Czekam na efekty podróży zagranicznych Pani Wiceburmistrz i pozyskanie inwestorów dla miasta. Coś już się dzieje n Aten temat czy mi umknęło?

2017-05-18 12:15:26 | autor: prst

Jeżeli w pokera teoretycznie można oszukać Były to i gminę wiejską pod Hrubieszów podłączyć :)

2017-05-18 11:21:12 | autor: B**

Jakie podniecenie jaka euforia parę komentów? A że gazeta o tym pisze, niech pisze codziennie takie coś się nie zdarza. Rozdziel granie na maszynach a grę dla sportu. Jakby ktoś tu 6tke w totka skreślił, 40mln wygrał i gazety by pisały też od hazardzisty byś wygranego wyzwał?

2017-05-18 11:19:12 | autor: B**

coś mi tutaj nie gra, do miasteczka przyjeżdża pokerzysta, hazardzista, podniecenie i euforia, pachnie mi "Rewizorem' Gogola

2017-05-18 09:45:44 | autor: taki

Podkreślić należy że "nie będzie mógł opuścić Hrubieszowa ani na moment" więc niech mu nikt nie wymyśla wycieczek do Maslomecxa, Gródka czy innych "atrakcji" poza administracyjnymi granicami miasta.

2017-05-18 08:42:32 | autor: byly hrubieszowiak

No dobra, dobra. Nie podniecajcie się tak !

2017-05-17 23:45:28 | autor: preses

no i mamy kandydata na 2 laweckę