REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Puma 18. Hrubieszowscy zwiadowcy ćwiczyli na poligonie w Dębie - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-04-11

W dniach 19 - 30.03.2018 r. pododdziały 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego brały udział w zgrupowaniu poligonowym w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Dęba, podczas którego uczestniczyły w ćwiczeniu taktyczno - specjanym "PUMA - 18".

Reklama

 

Celem zgrupowania było doskonalenie umiejętności indywidualnych żołnierzy, podwyższenie umiejętności w zakresie prowadzenia ognia z broni indywidualnej i pokładowej, doskonalenie w indywidualnym i zespołowym szkoleniu taktycznym, przygotowującym do prowadzenia rozpoznania w różnych warunkach terenowych i klimatycznych.

 

Zdjęcia >>

 

(Tekst i zdjęcia: 2.hpr)

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 26

B** Po czym ci ręce opadają ? Że jednostka się zmniejsza, Przecież to widać nawet po budynkach ? Debilem to sam widze jesteś jakimś.

2018-04-15 13:26:39 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

Już nie mogę tylko czekam aż to z walla spadnie bo już nie mogę wh czytać.

2018-04-15 01:41:24 | autor: B**

Patrzcie kuźwa debil.

2018-04-15 01:40:27 | autor: B**

Ręce opadają...

2018-04-15 01:40:11 | autor: B**

A jeżeli chodzi o Pododdziały Walki Elektronicznej to zadziwiło mnie kasowanie każdego wpisu odnośnie do armii i się zastanawiam, kto ma w tym udział. Bo wpisy odnośnie do osób cywilnych na LH mimo prośby nie zostały skasowane. Stąd moje dociekania, bo to wszystko jakimś syfem zalatuje. Nie wiem kto się tu, w co bawi i może kasował wpisy myśląc, że to ma jakiś wpływ na obronność. Dla mnie to przynajmniej dziwnie wyglądało. Zastanawia mnie też kto tą stronę prowadzi realnie, a nie kto administruje. Nawet durne wpisy o przekwalifikowaniu tej jednostki na OTK były kasowane. Jak taki portal może być, w czym kol wiek wiarygodny jak przed moją wizytą na komendzie policji manipulował wpisami? Dlatego mnie ta piaskownica i to badziewie Hrubieszowskie śmieszy.

2018-04-13 21:37:11 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

B** Ja już nie wiem jak z tobą polemizować, bo w każdym zdaniu sobie zaprzeczasz. Były już różne koncepcje tej jednostki i z tego, co widać, to powili, znika z niej majątek. No i znam zdanie na jej temat sztabowców. I jestem przeciwny temu. Twoja obecność widze ukierunkowane jest tu na jakieś niezrozumiałe zbieranie informacji. A odnośnie Ukrainy to jak część ich armii oddała Krym to skąd wiesz, po jakiej stronie stoją. Zadziwia mnie wasza lewacka ufność do wszystkich krajów, ale to z realiami nie ma nic wspólnego. I weź mnie nie rozśmieszaj z naszymi dronami, jak by tych z WAT nie było stać na nic lepszego. Sam lepsze gówno złoże w garażu niż te drony co dysponuje polska armia. Jak na razie kupujemy systemy obronne z rakietami Izraelskimi.

2018-04-13 21:26:39 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

Ale dalej nie rozumiesz że zwiad nie jest od walki z bwp a do ich obserwacji i nie muszą czekać na samolot mają twoje ulubione quady. Dzisiaj NATO stwierdziło że Ukraina może starać się o akces to po co mieliby atakować nasz piękny kraj a jak już do dzielni bożyszcze MON z wot rozwalą ich dronami:) w Zamościu jest

2018-04-13 21:00:27 | autor: B**

B** Piszesz z taką pewnością tego, co piszesz, że myślałem, że jesteś w armii. A jak tu wjedzie BWR czy bardziej BWP, bo chyba to tam dostrzegłeś to, co im po rozpoznaniu dalekim jak na samolot będą czekać ? Nie widać co jest w tych garażach, ale wcześniej tam więcej sprzętu stacjonowało ciężkiego. nwm może są zajęci na innej granicy. Ukraina to też nie jest stabilne państwo, żeby na tej granicy trzymać lekkie oddziały. Bo chyba nie wierzysz, że zielone ludziki zajęły Krym i nawet flity z portu nie wyprowadzili.

2018-04-13 18:46:23 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

Nie jestem wojskowym ale się interesuje. Desant na takim spadochronie ad2000 można wykonać nawet do 30km od miejsca lądowania i skrycie działać na terenie wroga bez pojazdów i do tego też są szkoleni żołnierze. Myślisz, że jednostka ma bronić Hrubieszów i to jest błąd. Ciężki sprzęt bwry poszły do Białegostoku bo tam jest "cięższy" zwiad. Od tamtego czasu jednostka jest rozwijana nie zwijana jak jest według ciebie. Bo tak się te zawody nazywają jak sama nazwa wskazuje są to zawody oddziałów różnych wchodzących w skład wojsk rozpoznawczych wp. I bardzo dobrze, że są w głębi operacyjnej a nie jak Macierewicz ciemnemu ludowi wmawiał że nad granicą musi być. Co łatwiej z zaskoczenia zniszczyć czołgi w Żaganiu czy te btry we Włodzimierzu?

2018-04-13 15:27:32 | autor: B**

B** Jak nie ma jak sie reklamujecie z tym? Zawody Użyteczno-Bojowe Pododdziałów Rozpoznawczych i Walki Elektronicznej - FOTO
Dodał: mayData dodania: 2018-03-10

2018-04-12 21:13:14 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

B** Jak nie ma jak sie reklamujecie z tym? Zawody Użyteczno-Bojowe Pododdziałów Rozpoznawczych i Walki Elektronicznej - FOTO
Dodał: mayData dodania: 2018-03-10

2018-04-12 21:13:11 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

A to Włodzimierz dla porównania tego co stacjonuje w Hrubieszówie.
https://www.google.pl/maps/@50.8659736,24.3381064,641m/data=!3m1!1e3

2018-04-12 21:06:24 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

@wh, z kartki nie przepisuje a przełożonych nie mam. Po prostu pisze co myśle, a na tematy o których nie mam pojęcia sie nie wypowiadam

2018-04-12 21:01:53 | autor: miś uszatek

B** Nie stresuj się tak, bo po prostu się pytam, skoro jesteś na tyle dyspozycyjny, że siedzisz 24/h na LH. I masz na każdy temat dużo do napisania.

2018-04-12 20:49:48 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

B** czyli jednak wojskowym jesteś jak masz takie obeznanie w tym wszystkim. A w/g ciebie jak powinno wyglądać rozpoznanie? W połączeniu z desantem. Myślicie, że cicho podlecicie zrzut na spadochronach. Bo już sam nie wiem co o tym myśleć raz piszesz, że na koniach nie byłoby tak źle. Gubię się już w tym wszystkim. Tu cały sprzęt ciężki znika. Najsilniejsze pancerne jednostki są jak za komuny na zachodniej granicy.

2018-04-12 20:47:06 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

Jakie masz głupie myślenie jakie maszty? Człowieku nawet jak taki sprzęt był w Hrubieszowie to taki BREŃ2 sobie podjeżdżał na stanowisko i rozkładał maszt. To nie stacjonarne narzędzia. Skacz już i nie kompromituje sie

2018-04-12 20:12:39 | autor: B**

Nie rozumiesz co piszę. Nie ma w jednostce kompani WRE. A jak chcesz wiedzieć do czego służy wejdź sobie w google i poczytaj a nie się tu spuszczasz.

2018-04-12 20:06:54 | autor: B**

miś uszatek, a ty pewnie z kartki przepisujesz, a nie z głowy. A tę kartkę sam zapełniasz czy przełożeni? A pisze o tym, bo pamiętam jaka panika była z mostem w warszawie. Masztów z przekaźnikami tez u was nie widać to domyśliłem sie, że korzystacie z Orange. A jak by nie miało znaczenia to czy TPSA jest polska to by tak nie kombinowali ze sprzedażą. Czyli ci z KREL dostali po laptopie i nowy wydział stworzyli hahaha. Ja tam się nie znam i pytam. Już mi B** wyjaśnił. jak to on na emerytów pracuje to może mi cos jeszcze ciekawego wyjaśni.

2018-04-12 20:01:22 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

Widze sami informatycy tu siedzą. No to, czym się wasz wydział walki elektronicznej zajmuje, bo chyba chodzi o sieci? B**ty jesteś spec od wszystkiego to wyjaśnij.

2018-04-12 19:27:50 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

wh ma to do siebie, że pisze co mu do głowy przyjdzie

2018-04-12 15:33:39 | autor: miś uszatek

zgadzam się z B**. z tego co on pisze to jak przetną kable to nie będzie łączności ;) i TPSA sprzedana, no żenada. I radziłbym poczytać o specyfikacji wojsk rozpoznawczych, a dopiero później się wypowiadać. :)

2018-04-12 08:12:17 | autor: jamakasa

Wh ty nie rozumiesz do czego ta jednostka służy co ma Orange do wojskowych środków łączności to nie IIwś aby przez cywilne łącza trzeba gadać "kopnąć na spacer po Bawełnę" zresztą od wielu lat nie ma KREL w Hrubieszowie. Jakie T14 jak nie masz pojęcia to po co głupoty gadasz. Oni nie mają rozwalać quadem a skrycie obserwować a w razie W to kompanie będą daleko stąd tam gdzie wskarze DGRSZ. Kolejny raz piszesz pod postami o pr totalne bzdury.

2018-04-11 23:51:39 | autor: B**

Jak wy chcecie z kim kol wiek walczyć, jak Telekomunikacja jako dziedzina strategiczna dla kraju została sprzedana. To już nawet nie jest śmieszne, a raczej tragiczne.

2018-04-11 19:53:14 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

A jeszcze pytanie do dowódcy zawiadowców i wydziału walki elektronicznej> Używacie sieci France Télécom i antywirusów kaspersky Hahahaha.

2018-04-11 19:47:36 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

Wydział walki elektronicznej ich pewnie promuje.

2018-04-11 18:58:56 | autor: ♪♪αятукυℓα¢נα♪♪

Promują się ci zwiadowcy. A we Włodzimierzu co stacjonuje? Wpadnie tu jeden t-14 i po zwiadowcach. Quadem tego nie załatwicie..